Jump to content

ZNACI LOL


Eilla

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najjace kad neko dodje i prica ovde o tome kako lik ne moze da se proda za ozbiljne pare...

Najmanji je problem naci strance koji 'oce da plate. Lik kome sam ja zavaljao svog huntera je MENI platio 1.5k evra za full t6/full s3+honor bla bla bla u martu. Bog sam zna za koliko ga je on prodao tamo nekom arapinu...

I da, svaka roba ima kupca.

Link to comment
Share on other sites

ali lol je kolko ima tardova e-buyera. Ja bio u tripu da prodam druida i nadjem nekog mitjuna. Napravi on lvl 1 lika da me inspect i gleda sve iteme i odusevljen. I doshao do idol slota koji mi je jedini plavi item (daje bonus na rejuve , quest revard is nagrand saffari chaina) i pocne da me spamuje "OMG m8 why blue item? why ? why?" Ja brzo otrcim do banke uzmem onaj sranje idol iz karazhana(a epic je) sto daje na healing touch i equip ga i on "huh for a moment i thought u are not full epic"...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa nebi bash reko, napravio sam bio post na traderskom sajtu, on me je dodao prvi na msn , spamovao me 3 dana da mu prodam lika i da ga vidi ingame al nakraju sam skontao da mi se ne prodaj :P E sad mozda je bio scamer al to je sad nebitno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Idi na neki trade sajt. Tamo imas likove koji obavljaju posao "Middleman". On njemu posalje pare, ti mu posalje full account info i ovaj samo to razmeni i uzme fee ofc. Nadji nekog ko ima jako veliku reputaciju i onda su ti jako male sanse da ces biti scamovan. Drugi nacin je da kupac pristane prvi da posalje pare al takvih je jako malo.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav maso,znaci razlog zato sto pravim ovaj topic je sledeci,pitao sam lika cisto informativno kolko ceni njegovog prista od 5/8 t6 i on mi kaze 600 evra,E BRE 600 EVRA,dali ste bre vi normalni??ZNATE LI GDE ZIVITE?kakvi bre 600 evra za igricu e bre boze moj,ja igram wow od kad je dosao u ovu nasu srbiju i vidim da se i ovde na ruru prodaju likovi za 100-200 evra max,ali znaci kad sam cuo da lik oce da trazi 600 evra za svog lika znaci smesno,ovo je bre zabava i sporedna stvar u zivotu a ti traziz 600 evra?!

Ko da je ovo Amerika ili neznam sta pa da ljudi neznaju stace i kupuju likove od 600 evra,znaci totalno sam prso sta su klinci umislili da moze nekom da uvali lika za tolike pare.

Sveusvemu zanima me sta drugi ljudi misle po ovom pitanju,i da znam da je lik prodao account za 7k evra,zanima me jel iko ovde uspeo da ga proda za BAR priblizne pare?

Sto mislis da u srbiji nema bogate dece koja ne znaju sta ce sa keshom,da si ti meni ziv i zdrav....a ako si pitao samo informativno sta se si uzbudio toliko....aj lockujte ovu abominaciju od topica pls...

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre mozda 2 godine i malo jace

igrao sa warlockom, undeadom, full epici dza bu, bas do jaja opremljen, nick mu je bio figl

vlasnik account je bio neki drugar (ogroman burzuj iz bga) koji je accounte placao po hiljadu jevreja, dodje u igraonu, pita koliko, ode kuci i donese kes :)

i u srbiji ima kupaca ne brinite

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre mozda 2 godine i malo jace

igrao sa warlockom, undeadom, full epici dza bu, bas do jaja opremljen, nick mu je bio figl

vlasnik account je bio neki drugar (ogroman burzuj iz bga) koji je accounte placao po hiljadu jevreja, dodje u igraonu, pita koliko, ode kuci i donese kes :)

i u srbiji ima kupaca ne brinite

Blago tebi [:)]

Link to comment
Share on other sites

U jbt izvini sto sam te uvredio,odma lock topica

Lock topica je jer je topic totalno pogresan i jer imas totalnu miskoncepciju o cemu se radi i kako se prodaju likovi sobzirom da vecina ljudi sa foruma koji su prodali lika su ga prodali za "velike" pare. To sto ti zivis u kutiji i ne mozes da shvatis kako to da neko ima para na bacanje ne znachi da treba da spamujes forum sa nadasve beskorisnim topicima zasnovanim na netacnim tvrdnjama i nebuloznim shvatanjima materijalnog stanja ljudi u ovoj drzavi a i sire. To sto su za tebe velike neke pare za nekog dobrostojeceg momka su dnevni pazar.

Dakle lock topic + 1

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

realno ispao si budala otvaranjem ovog topic-a

sta tebe boli qrac koliko lik trazi za acc

ako hoces qpi,ako ne produzi u gg.

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ja koji ne igram wow ne vidim nista cudno da trazis 600e za godinu+ svog zivota.. stavise to bih smatrao jeftinim, nevezano za igricu. da je to dosta za srbiju.. pa i nije.. jeste ako gledas kao 600e OMG OMG .. al ako zelis da ustedis sebi dinu dana , to je bargain [:D]

posto meni ne ide dobro po poslovnom planu, vidim ja isplati se da grindujes ko moron i valjas lepo.. bolje bre nego ostatak IT industrije kod nas [:D] + je work at home

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...