Jump to content

ZNACI LOL


Eilla

Recommended Posts

Pozdrav maso,znaci razlog zato sto pravim ovaj topic je sledeci,pitao sam lika cisto informativno kolko ceni njegovog prista od 5/8 t6 i on mi kaze 600 evra,E BRE 600 EVRA,dali ste bre vi normalni??ZNATE LI GDE ZIVITE?kakvi bre 600 evra za igricu e bre boze moj,ja igram wow od kad je dosao u ovu nasu srbiju i vidim da se i ovde na ruru prodaju likovi za 100-200 evra max,ali znaci kad sam cuo da lik oce da trazi 600 evra za svog lika znaci smesno,ovo je bre zabava i sporedna stvar u zivotu a ti traziz 600 evra?!

Ko da je ovo Amerika ili neznam sta pa da ljudi neznaju stace i kupuju likove od 600 evra,znaci totalno sam prso sta su klinci umislili da moze nekom da uvali lika za tolike pare.

Sveusvemu zanima me sta drugi ljudi misle po ovom pitanju,i da znam da je lik prodao account za 7k evra,zanima me jel iko ovde uspeo da ga proda za BAR priblizne pare?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Umm evo opet, kao i pretbc. Da li ti stvarno mislis da ce neko ko je skupio t6, cim odradi prvih par q u Northrendu odmah ih onako bzvz baciti ?? Realno, t6 ce se nositi do end-game raidova na 80. kao sto se t3 nosi do Karazhan i Gruul raida, do dobijanja t4.

@topic: Kako je lik mogao kinezu ili japancu (nekom zutacu sigurno) mogao da proda acc za 10k evra, nikom nista. Moj komsija je prodao priesta za 900e. Sve je pitanje srece.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Samo trazi 600 evra ??? LOOOOOOOOOOOOOOOL

Ja sam umuljao warriora za 2500$, sprsko trziste sux anyway... Prodajte likove arapima vise cete zaraditi, mojne se cimate po Srbiji, vidite kakve ljude imate ovde lolol :)

A kako si dosao do arapa? xD

Link to comment
Share on other sites

Nemam link, davno je to bilo pre 5 meseci ....

Eilla sad ti lepo idi kupi lika za 150 evra, a ovaj neka prodaje za 600 jura, mada smatram i dalje da je malo...

Screenshot or it didn't happen...

200808082333250003gn7.th.jpg

Ne smarajte me kako / kome / gde sam prodao...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Brate srpsko trziste...znaci deca nisu normalna,alo bre ovo je igra kakvi bre 600 jura,ja igram wow od kad je doso ovde razumem ja sve to,trud no life itd,ali bre kome ces ti ovde prodati za 600 jura account de reci mi to silencer?nezelim ja da te smaram ista,ma bre 90% guildi koji su poceli swp prodaju ceo ALI CEO t6...moze ga sada uzeti svaki namuljeni klinja koji je kupio gold,posto verujem da si ti u endgame guildi sigurno znas minimum 10 guildova koji prodaju t6,u to nesumnjam,ova mrtva zemlja nema paypal pa nemogu prodati account preko a inace sam svog warriora s kojim sam raidovao MH/BT prodao za bedne pare zato sto ovde nema ko da kupi,e da sam ja naplatio 3 godine igre na mom acc trebo bi bre da uzmem 2k evra.

A i ljudi koji su raidovali pre tbc i sami znaju kad su zamenili njihov t3,znaci beda sama,bre da dam 600e za account a za 2 meseca kad izadje expanzija neki kreten sto je tad dingovao 70 ce da ima bolji gear od mene.

Jeste sad ce biti kao ja whinujem itd ali to je cinjenicno stanje,slozite se samnom ili ne,a i ti sam silencer sigurno neces igrati wow za 3-4 godine i zamisli da das 600 jura sada za account sta bi se pitao tada?

Link to comment
Share on other sites

Realno, moze da trazi koliko hoce. Al' ja ne bi prodavao t6 na srpskom trzistu nikako.

Tacno tako :)

Brate srpsko trziste...znaci deca nisu normalna,alo bre ovo je igra kakvi bre 600 jura,ja igram wow od kad je doso ovde razumem ja sve to,trud no life itd,ali bre kome ces ti ovde prodati za 600 jura account de reci mi to silencer?nezelim ja da te smaram ista,ma bre 90% guildi koji su poceli swp prodaju ceo ALI CEO t6...moze ga sada uzeti svaki namuljeni klinja koji je kupio gold,posto verujem da si ti u endgame guildi sigurno znas minimum 10 guildova koji prodaju t6,u to nesumnjam,ova mrtva zemlja nema paypal pa nemogu prodati account preko a inace sam svog warriora s kojim sam raidovao MH/BT prodao za bedne pare zato sto ovde nema ko da kupi,e da sam ja naplatio 3 godine igre na mom acc trebo bi bre da uzmem 2k evra.

A i ljudi koji su raidovali pre tbc i sami znaju kad su zamenili njihov t3,znaci beda sama,bre da dam 600e za account a za 2 meseca kad izadje expanzija neki kreten sto je tad dingovao 70 ce da ima bolji gear od mene.

Jeste sad ce biti kao ja whinujem itd ali to je cinjenicno stanje,slozite se samnom ili ne,a i ti sam silencer sigurno neces igrati wow za 3-4 godine i zamisli da das 600 jura sada za account sta bi se pitao tada?

Uh bre, sto si naporan :) Normalna su deca, nadje se glupo dete i pametno, ovo pametno trazi 600 evra, pa bio ti srbin ili ne njega bas briga, ja cu svoj trud od 2 godine prodati za te pare? U end game guildu sam i ne igram TBC nego igram WotLK, naravno vrnucu se da sredim samo SWP zbog achievementa.

a za 2 meseca kad izadje expanzija neki kreten sto je tad dingovao 70 ce da ima bolji gear od mene.

Kakve to veze ima sad ? Ne kapiram poentu ? ja tebe razumem da kad izadje wotlk on ima da kosta nista? Sad kosta 600 evra...

Slozi se sa cinjenicom da decko trazi 600 evra i kraj :) I ja prodajem licenciran windows xp home edition masinu za 100 evra. A vredi 200 evra :) Cinjenica je da ja prodajem za 100 evra jelda ?

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav maso,znaci razlog zato sto pravim ovaj topic je sledeci,pitao sam lika cisto informativno kolko ceni njegovog prista od 5/8 t6 i on mi kaze 600 evra,E BRE 600 EVRA,dali ste bre vi normalni??

Definisi "normalni". I ne vidim razlog da se toliko uzrujavas kada si pitao "cisto informativno".

ZNATE LI GDE ZIVITE?

Hmm odprilike...

kakvi bre 600 evra za igricu e bre boze moj,ja igram wow od kad je dosao u ovu nasu srbiju i vidim da se i ovde na ruru prodaju likovi za 100-200 evra max,ali znaci kad sam cuo da lik oce da trazi 600 evra za svog lika znaci smesno,ovo je bre zabava i sporedna stvar u zivotu a ti traziz 600 evra?!

Baci na papir neke cifre, koliko si platio WoW+TBC, mesecne predplate, internet, struju, cak i vreme koje si mogao da utrosis na nekoj sljaci (neka bude sat 75dinara) a umesto toga si igrao WoW. Preci ce ti 600 evra.

Pocni sada da se zgranjavas i dramis jer sve gore navedeno sto si rekao za like koji trazi 600 evra za t6 priesta vazi i za tebe.

Iako je WoW "zabava i sporedna stvar" ne znaci da kada resis da ga napustis ne treba da probas da kesiras svoj account i povratis nesto para sto si ulozio u njega.

Iako mnogi SWP guildovi prodaju t6 to neznaci da ti je to najbolje resenje da dodjes to t6 lika, takvi likovi su dobri za e-peen boosting i raidove a tesko da ces moci i jedno od ta dva da radis kada se procuje da si kupio opremu (svi end raiding guildovi su dobro povezani i veruj mi uvek ce biti background cheek putem /w o svakom imalo interesantnom liku). Tako da je ipak isplativije da kupis gotovog lika i dodas 18 eur za name change nego toliko da se cimas.

A to sto neki ljudi traze po 100-200 evra za jednog lvl 70 lika, ne znaci da im je to realna cena cak i u Srbiji. I prelistaj forum malo bolje to nije "max" cena kako tvrdis.

Ko da je ovo Amerika ili neznam sta pa da ljudi neznaju stace i kupuju likove od 600 evra,znaci totalno sam prso sta su klinci umislili da moze nekom da uvali lika za tolike pare.

Nemoj da si smesan Ameri bi trazili dolare [:D] . Mnogo vise dolara tbh.

Sveusvemu zanima me sta drugi ljudi misle po ovom pitanju,i da znam da je lik prodao account za 7k evra,zanima me jel iko ovde uspeo da ga proda za BAR priblizne pare?

Pa sada znas sta ja mislim ali to nije ni bitno.

Kada sam ja prekinuo da igram pre mesec dana, dobio sam ponudu on 1700eur za moj account (da ovde u Srbiji), nisam ga prodao jer planiram da se vratim u WotLK.

You receive loot: [Frostmourne]

Frostmourne receives loot: [Your soul]

Link to comment
Share on other sites

Kada sam ja prekinuo da igram pre mesec dana, dobio sam ponudu on 1700eur za moj account (da ovde u Srbiji), nisam ga prodao jer planiram da se vratim u WotLK.

1700eur za moj account

1700eur

ovde u Srbiji

Srbiji

lol

Link to comment
Share on other sites

E kad bi verovao sta sve ljudi govore ovde mogao bi da quote do preksutra,zakljucicemo topic sa silencerovim postom posto je on jedini reko ista pametno :)

Shliht ili ne? Presudite sami.

A i jeste lol sto sam odbio ponudjenu kintu ali nije nerealno.

Horde:

Druid-t3-Staff of Guardian

Mage-t4-badge loot

Paladin-t5

Priest-t6

Shaman-t6 full

Hunter-t5

Warrior-s3

Alliance:

Warlock-s2

Priest-t5

Druid-s2

Likovi su hteli da kupe moj account sa 10 level 70 charova i rasparcali bi ga, svaki bi prodali za oko 200-300 eur i bili bi u dobitku. Zadrzali bi samo jednog full t6 shamana i s3 warriora.

You receive loot: [Frostmourne]

Frostmourne receives loot: [Your soul]

Link to comment
Share on other sites

u kojoj pecini zivis kad si toliko likova gearovo

Pecina called Mladenovac.

U moju odbranu, zadnje 3 godine sam na dosadnom poslu i bez devojke, pa sta drugo da ocekujes? [:D]

Mutacija u zagorelog WoW fanatika je neizbezna u toj kombinaciji.

Edit:ocekijes=ocekujes

Edited by Bashelik

You receive loot: [Frostmourne]

Frostmourne receives loot: [Your soul]

Link to comment
Share on other sites

Svako moze da kaze/tvrdi sta god zeli,realno tebi nista neverujem,kao sto rekoh jedino nesto pametno ovde su rekli silencer i killy,lock topica please

Ali, ali,...moras da mi verujes! Sta ja da radim ako mi ti neverujes?

OMG-wrists

You receive loot: [Frostmourne]

Frostmourne receives loot: [Your soul]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...