Jump to content

RuR vs b92 - 4. put?


Lex

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije bitno, pobedili smo i bez vas.

formica je zavrshi tricom tako da je bilo 102/95 chini mi se.

inache doshlo nas je 4oro, od toga smo dule i ja doshli da pijemo zapravo, al smo ipak igrali, s tim shto se dule povrdio negde pri kraju poluvremena tako da smo konstatno bili u igri, znachi samo formica i nemke kao pro baskletashi, i dovla sisa je prodao, namerno je iskljuchio telefon da bi bio nedestupan. pozajmili smo od njih jednog stamenog momka i venoma koji je imao svoje momente.

:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Sto meni uvek upadne da jurim bekove...majku mu....

lol...zergovati.....

Failovao organizator koji nije ni dosao...

sve1402.jpg

sve1404.jpg

sve1406.jpg

sve1414.jpg

sve1416.jpg

sve1413.jpg

naravno da smo malo skrenuli i na picence....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, lepo ste nas oprali...moze se reci da smo sami sebe pobedili, buduci da smo vam dali igrace. A ionako je registrovano 20:0 za nas jer niste imali dovoljno veliki roster. Anyway, mogli bismo opet da se okupimo ovih dana, dok jos bude lepo vreme, da odigramo i oficijelni mec...

Link to comment
Share on other sites

nemoj tako matori, to ti je kao sluchaj divac, jednom dodjesh u zvezdu i sad si cigan zauvek;)

btw

u sredu se u areni igra tekma kvalifikacija za ep protiv madjara. ufur za dz pa ko hoce da ide nek se javi.

tekma pochinje u 18h

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, lepo ste nas oprali...moze se reci da smo sami sebe pobedili, buduci da smo vam dali igrace. A ionako je registrovano 20:0 za nas jer niste imali dovoljno veliki roster. Anyway, mogli bismo opet da se okupimo ovih dana, dok jos bude lepo vreme, da odigramo i oficijelni mec...

za zelenim stolom kao... ajde da igramo ako ocete, samo da bude pre petka jer u petak idem u US of A.

dodamo mendzija, vitjketa, dovlu, mohija i vozi.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

za zelenim stolom kao... ajde da igramo ako ocete, samo da bude pre petka jer u petak idem u US of A.

dodamo mendzija, vitjketa, dovlu, mohija i vozi.

Marko, ti si krenuo ko Holbruk...za zelenim stolom...lol....

od sad te zovem Dick...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Marko, ti si krenuo ko Holbruk...za zelenim stolom...lol....

od sad te zovem Dick...:)

[:0] oh noes, dosta mi je stanko i njegov Klinton. sad i ovo [:0]

inache aj lexche organizuj nesto za sredu ili tako neki dan!!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav za drugare i gg:)...btw, margi i ja smo dosli da pijemo pivo i odigramo po neki minut, ali zahvaljujuci drugarima koji su prodali morali smo da se zrtvujemo...pogotovu ja, koji sam bio raspadnut i pre mecha, a sjebao sam i skocni zglob jer sam uspeo da izvrnem nogu u onim raspalim patikama...ali ipak smo odbarnili cast rura, a ne kao ove pozerske sise, mendzi, vitja, dovla, mohi i ekipa!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa pomislio sam na njega al mi je bilo cudno sto bi to uradili :P

zato su imali izmene, dok smo mi umirali na terenu.

a lol shto je onaj decko u plavom (venom valjda) najbolji kod ovih (posle stamenog momka).

a za stamenog momka imamo mendzija. jel tako mendzi!! :*

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...