Jump to content

Recommended Posts

Znas da me neka nostalgija uhvati kada ponovo vidim neke likove ovde SMRCCCC :( , ma palite i organizujte neki turnir, ja cu da navatam VrbasaniN-a i Mizu, pa cemo da dodjemo.Razore i Freeman-e poz vas nisam cuo i video sto godina :))

Takodje :),nisam te video,al stvarno jako jako dugo. Mizu sam zadnji put video posle WCG-a,ako se ne varam,znam da smo cekali neki usrani voz do nekih 2,3h ujutru. Ja mislim da je to ono vece kada je Miza tovario one neke ribe u vozu sa svojim engleskim,one australke,ja mislim :)) Koje je to ludilo bilo,o boze boze :))) A ribe putovale oko sveta,i isle za Budimpestu,e,a onda dobri stari Miza je poceo :)))

Eh to su bili dani,jako mi nedostaju!

Ne znam za tur, ali organizovacu ja nesto kad se budem vratio. Ko ceka taj doceka!

E onda nam nista drugo ne ostaje nego da cekamo Misu :) Sta nam je sa Crovaxom? Nema ga uopste... pa cak ni ovde na forumu. Jel josh ima onaj repic? i dugu kosicu ?:) Ili ga je vojska promenila?

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crova radi kao poker progejmer, i ima ga na msnu svaki dan, samo smara [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

kad oćeš, realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ae da ne otvaram novi topic, cisto da se predstavim posto sam se skoro vratio da igram wc3 a prestao sam bas odavno dok su jos ghost i mile jebali kevu strancima, ghost sa svojim mk-om i mile sa mass talonima.... xD secam se kad je bio onaj turnir u deusu, igrao protiv sharkija prvo kolo i naravno izgubio...grinder je tada nesto pokusavao sa orkovima :) vladica dosao pijan poceo da igra da UD-ovima :) toliko od mene, nick mi je isti na northu pa se igramo....z

Link to comment
Share on other sites

ae da ne otvaram novi topic, cisto da se predstavim posto sam se skoro vratio da igram wc3 a prestao sam bas odavno dok su jos ghost i mile jebali kevu strancima, ghost sa svojim mk-om i mile sa mass talonima.... xD secam se kad je bio onaj turnir u deusu, igrao protiv sharkija prvo kolo i naravno izgubio...grinder je tada nesto pokusavao sa orkovima :) vladica dosao pijan poceo da igra da UD-ovima :) toliko od mene, nick mi je isti na northu pa se igramo....z

Ista situacija kod mene s tim sto sam batalio sa Warcraftom oko 2004-e.

Kada igras inace ujutro,popodne ,uvece?

Vidimo na Northu.

Edited by icein
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...