Jump to content

David Guetta


Recommended Posts

2

ne, od 5. realan sam, slusam ja TVRDI NJEPRA TECH, ali ne ocenjujem ja samo dja, vec provod ukupno. guetta se ponasao kao pop star, a ne kao dj. meni je bilo dobro jer sam iznenadio ekipu kad sam ih uveo, a oni su mislili da nece moci da udju. najveca je shabanija bila na onom uzvisenju desno, roflovo sam kad sam ulazio...

pa i ja ti pricam o samom provodu...

sto se guette tice,covek je pustao IZNAD mojih ocekivanja...ja sam mislio da ce biti totalna,totalna komercijala,ali nije,umeo je lepo da pogodi pesmu...

ali provod? Prvo,ono mesto je odvratno za ovakve zurke,odvratno je da bude tako duguljasto...drugo,takav fenseraj,da je to strasno(mada sam to i ocekivao)...trece,isti taj fenseraj te KONSTANTNO smara...jbt,dopadne mi se neka pesma,krenem malo da igram,da skacem,oni me svi gledaju ko budalu,ko da sam sa Marsa pao,i stalni komentari tipa "sta me gazis", "aj lakse malo", "ne guraj se" itd su me ubili u pojam...

a sto je najcrnje od svega,dosao sam polu pijan,i zbog ovakvih stvari sam se otreznio skroz posle 10min...

p.s. laseri su bili dobri :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

brate ne znam za tebe, ja sam bio sa ekipom gde su svi skakali, niko nikog nije gurao i svima je bilo dobro. Moj utisak je 4/5, a guetta jeste pustao najkomercijalnije moguce :).

A jebote, kakav je osecaj bio na the world is mine (can't get enough edit). Bukvalno SVI skacu i vriste..

I da, upoznao sam hitmana! :D

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

brate ne znam za tebe, ja sam bio sa ekipom gde su svi skakali, niko nikog nije gurao i svima je bilo dobro. Moj utisak je 4/5, a guetta jeste pustao najkomercijalnije moguce :).

A jebote, kakav je osecaj bio na the world is mine (can't get enough edit). Bukvalno SVI skacu i vriste..

I da, upoznao sam hitmana! :D

pa dobro jbg,ja sam bio sa jednim ortakom,tako da...

ali pustio je gipsy i garraudov r u ready...tad sam se eto odusevio :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...