Jump to content

Kradja ili hack lika


packman

Recommended Posts

najcesci slucajevi su oko 2 nedelje ponekad i krace

a desi se da ljudi cekaju i po mesec dana jer im milion ljudi dnevno gubi acc verovatno pa je malo tesko skupiti sve to :/

Trenutni queue (znaci da dodjes na red da te investiguju) je 4+ nedelja.

Moras poslati sve podatke oko accounta preko webforme na sajtu.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

K'o sto rece Killy, ceka se u proseku 2 nedelje, mada sam ja cekao mesec i po dana. Vracaju sve iteme, ali pazi, ako prijavljujes, prijavi sve likove, ja sam prijavio samo za maina, a zaboravio sam na alta 63. lvl koji je sad go i zbog koga i dan danas lupam glavom u zid. I vecina itema su vracena sa enchantom i socketovana, mada su mi off-gear vratili bez i jednog i drugog.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je sluchaja, kad su jednom drugaru sa Frostmane-a, hacknuli neziKi njegovog shamz0ra, ono, lik ima 2200+ healinga, mp5 gear itd itd.I par delova t6.Sve su mu prodali/unishtili, samo t6 ostavili iz nepoznatih razloga. :)

Bacio je ticket gm'ovima, ovi mu nisu ni suspendovali acc, lik je komotno igrao i dalje, da bi mu posle 3-4 dana stigla sva oprema mail'om. :)

Link to comment
Share on other sites

Bem ti ovo cekanje smorio sam se ko krtica pod asfaltom... [:(!]E da malopre sam pricao sa gm-om i rekao mi da moram da ih nazovem telefonom e sad me zanima kakvo znanje engleskog je potrebno posto bas 100% perfektno ne govorim engleski da bi se obavio taj razgovor...

Edited by packman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...