Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lesko idi na onaj tvoj topic gde ste igrali 2:2 sa apoelom keve ti.

ne, ne, promašio si, idi na "pričajte" i reci nam nešto o svojim ljubavnim problemima [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kili,da si imao lajfa,sad bi lepo ti branio i dobijao bi pare da ne radis nista protiv takvih indijanaca..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa cekaj jel ti vidis ko brani sada i ko je na klupi

ja kada sam igrao je bilo 10 golmana svih mogucih godista kojima su otpadala muda svaki dan

i trenirali 10 godina da bi kad napune 18 glupi partizan doveo 2 majmuna iz crne gore i zajebo celu svoju skolu i ljude i trenere

gde je tu logika ili pravda ili gram normalnosti

i znao sam da ce to da se desi zato i nisam nastavio

Link to comment
Share on other sites

tako ti je uvek i svuda, cak i prednost imaju oni igraci koji zive u domovima a kojima smestaj i hranu placa partizan, ma koliko ti, kao decko iz bg-a, bio bolji od tog pridoslog 'sa strane', znaci da ne pricamo o igracima koji su kupljeni..

to mi je uvek islo na kurac, da ne pricamo o tatinim sinovima, koje guraju u prvi tim a nemaju znanja ni za go kurac..

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira shto tako stoje stvari u nashem fudbalu, mega je glup izgovor za lenjost''ma ja sam znao da ce tako da bude, pa zato nisam nastavio da treniram...'' i sl. Mogao je da pokusha da nadje neki klub u inostranstvu npr...uvek moze da se nadje resenje i uzme neki kesh

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira shto tako stoje stvari u nashem fudbalu, mega je glup izgovor za lenjost''ma ja sam znao da ce tako da bude, pa zato nisam nastavio da treniram...'' i sl. Mogao je da pokusha da nadje neki klub u inostranstvu npr...uvek moze da se nadje resenje i uzme neki kesh

nije to tako leisure.

istina je da ne treba traziti razloge u drugima za neki sopstveni neuspeh. realno, i sam sam bio u tako nekoj situaciji kada sam i prestao da igram kosarku kod nas zbog toga. medjutim, da kod nas ima lose selekcije - ima je. da li je to razlog zbog koje nas sport polako posustaje (evo OI je primer)? po meni jeste, i to veliki razlog. cinjenica da smo osvojili medalju u tenisu i plivanju govori dovoljno. posebno kada se zna da za tenis ne treba neka velika organizacija i da je selekcija stavljena na minimum dok god imas kesa da tresnes za svoje dete dok je mlad da ide na razne turnire. i u plivanju, od strane choveka kojeg je prakticno USA stvorila.

fudbal, kosarka, odbojka, rukomet, vaterpolo svi zahtevaju veliku organizovanost i pre svega jako pozitivnu selekciju, gde igraju najbolji.

kod nas je to na jako niskom nivou, i to je razlog neverovatnog posrtanja svih nasih ekipnih sportova. dok god je tako, nema nama boljeg sutra shto se ekipnih sportova tiche.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja sve to, znamo svi koliko je to tuzno.

Mislio sam konkretno na fudbal. Da, recimo, imam neki talenat da mogu da uspem u tome, maksimalno bi se cimao da zaradim neki kesh/steknem dobra iskustva... Realno, u fudbalu mozesh mnogo vishe da zaradish na nekim nizim nivoima nego u ostalim sportovima. Chak i igranjem u nekoj regionalnoj Nemachkoj ligi(3. ili 4.) i sl. mozesh sebe materijalno da obezbedish do kraja zivota.

Shteta je ne probati ako vec imash shansu.

Link to comment
Share on other sites

word !

video bi vas da budete srecni da igrate 5. nasu ligu za pare koje imaju cistacice

izvlačiš stvari iz konteksta. nije na to mislio...

(at) leisure

...pa jeste realno da ti trebaš da izvučeš najviše iz svega. medjutim kad ti se desi da igraš za Partizan recimo basket. i onda te tamo škartiraju posle nekoliko godina zbog nekoga ko je tek došao tu. sada ja trebam da se zadovoljim da igram recimo za neki Vrbas i tako neki klub.

sama činjenica da sam ja u Partizanu znači da ciljam vrhunski sport. a ne polu-amaterski. i zato masa nasih momaka prestaje da igra i nastavlja dalje nekim drugim putem.

da bih isao u inostranstvo, treba mi novac kao što je rekao stanko i to je to.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

to je isto i stanko reko

a i svi ostali misle na istu stvar

ali leasure ima ideje da opet moze nesto pored toga da se uradi

al ajde evo svako je vec napisao zasto je to ne moguce

mada... teoretski si mogao da nastavis da treniras. i odes u USA, dobijes stipendiju i branis tamo. sve shto ti treba je kes za avio-kartu. samo je pitanje da li je osoba u tom fazonu da ide preko okeana ili ne.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je bolji taj sto je dosao ne vidim u cemu je problem? Svako moze da upise dete od 7 godina na basket u Partizan i da "cilja vrhunski sport" kako rece Formica, ali to ti ne znaci da je to dete obezbedilo mesto u partizanu do kraja karijere. Ne mogu da verujem sta pisem i o cemu se vodi rasprava ovde.

Link to comment
Share on other sites

kao prvo ja sam igrao fudabl

e sad poenta te rasprave je u tome da, vec sam reko al ae posto ti nije jasno

imas ljude koji treniraju koji su tu godinama treniraju svaki dan i to

onda dodju likovi sa strane i zauzmu ta mesta i to ne zato sto su bolji vec zato sto ili imaju veze jer su svi klubovi komunisticki

i ono najbitnije od svega je da ce da se trude vise jer ako se ne trude vise morace da se vrate u svoje selo u kome mogu da postanu pijaci ispred prodavnice i nista vise

e i onda dodje vreme da svi ti sad vec igraci imaju 18 godina i trebaju da postanu nesto i pocnu da igraju profesionalnu zasta su izgubili ceo zivot

i onda partizan kaze e boli nas kitica sto imamo 100 dece koje su igrala ovde ceo zivot kad mozemo da dovedemo debile iz crne gore koji civilizaciju nisu videli sem na tvu da bi sutra mogli da prodamo utakmicu kad odemo tamo za pare ili namestimo rezultat ili jos bolje damo njima neke igrace koje necemo nek se oni jebu u vukojebeni

Link to comment
Share on other sites

Razumeo sam ja sta si ti mislio vec u tvom prvom postu, samo me malo iznervirao Formicin post "zbog nekog ko je tek dosao", mislim jebote kao da ne moze da dodje niko bolji od njega.

edit: evo ceo quote

(at) leisure

...pa jeste realno da ti trebaš da izvučeš najviše iz svega. medjutim kad ti se desi da igraš za Partizan recimo basket. i onda te tamo škartiraju posle nekoliko godina zbog nekoga ko je tek došao tu. sada ja trebam da se zadovoljim da igram recimo za neki Vrbas i tako neki klub.

Ovde formica uospte me pominje razloge zbog kojih je taj neko dosao, nego kao "ej gari ja sam iz bg ajde pali sta ti trazis u Partizanu" -e to mi ide na kurac.

Poenta cele price je da treba da se vrsi selekcija po kvalitetu bez obzira odakle je ko, a to sto danas nije tako jebiga...

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...