Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako mi se ishlo u Guchu,a razboleo sam se :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meh taman sam imao planove za veceras kada su me zvali na intervju za posao sutra ujutru :((((

sreca i nesreca u istom :S

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kakva kulijana danas, mega spavanje, mega has, blago raspremanje gajbe od svih puteshestvija i kupovina .. malo pokerice, novine, knjiga, muzikica.. sad lagano u krpe pa sutra sabajle oruk :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

lupishe mi krivichnu prijavu, tj tek ce... od cele jebene kolone koja je vozila preko 100 na ogranichenju 60 on zaustavi mene... i nece ni pare ni viski ...

ma jebem im ja metar, narucio sam odmah ovo http://www.radarbusters.com/laser-jammers/...erm45xtreme.cfm i sutra ga ugradjujem... mogu da mi se sagnu posle.... sjebashe mi idealnih 7 letnjih dana... pichke..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

spoiler alert: hate post below

Mini test - Da li imate život?

1. SMS-ove dobijate od:

a) svih živih, samo me cimaju po ceo dan, sms, mms, sve živo

b) od keve i ćaleta, traže da ih vodim u dom zdravlja i na pijacu, od ortaka i ribe

c) samo od mts-a/telenora/vip-a

2. Zadnji put sam izašao/la iz kuće:

a) sinoć, evo još se treznim

b) jutros po leba/na posao

c) pre par godina, po svedočanstvo u srednjoj

3. Omiljena igra vam je:

a) "uteraj lopticu u rupicu"

b) fudbal/basket/odbojka/tenis

c) World of Warcraft

4. Od prevoznih sredstava koristite se:

a) automobilom

b) gradskim prevozom

c) papučama

5. Seks upražnjavate:

a) svaki dan

b) vikendom, i to ne svakim

c) čim se skinu najnoviji XXX rilizovi sa rapidšera

6. Roditelji o vama pričaju:

a) da ste sposobni, lepi i jaki i da ćete da ih izdržavate jer je penzija jadna

b) "baš mi je dobar, daj bože da se oženi što pre pa da primimo i snajku u kuću"

c) ne pričaju ništa, o vama zna samo vojni odsek, mup koji vam je izdao ličnu kartu i najuža rodbina koja je bila na krštenju

Ako imate najviše odgovora pod "a":

Pa vi ste tako kul, toliko da kad bi neko napravio kulmetar, on bi eksplodirao u vašem prisustvu. Garant vam je penis do zemlje, a žene misle da se izbeljeni crnac zbog tako ogromantnog uda. Ako ne umrete od droge ili side, moći ćete da se prisećate zanimljivog života, naravno ako ostane išta mozga u toj glavi posle četrdesete.

Ako imate najviše odgovora pod "b":

Vi spadate u onu kategoriju koja nit smrdi nit miriše, što je dobro al kad bi se zezali. Da nije ortaka koji se druže s vama jer vas znaju sto godina pa im trulo da vas sad sackuju, a riba je vas je prihvatila po sistemu "pa dobro, nije lud i ružan a i ne smrdi mu iz usta", sisali bi ste patku. Uživajte u svojoj kolotečini od života dok još možete, jer svakog stigne išijas, reuma i otkaz kad-tad.

Ako imate najviše odgovora pod "c":

Toliko ste jadni da nemamo reči, zbog takvih nam država i propada. Džabe trošite vazduh a o hrani i da ne govorimo, takve su u sovjetskoj Rusiji javno nazivali parazitima i slali na prinudni rad. Budite srećni što živite u društvu gde možete da priuštite takav bezbrižan život, izgovore za čoveka.

Još zanimljivih testova na www.punkurac.rs.

Link to comment
Share on other sites

ZAPISUJ BODOVE NA PAPIR I SABERI IH NA KRAJU TESTA!!!

1. Jesi li lep?

a) Da (1 bod)

b) Ne (0 bodova)

2. Jesi li pametan?

a) Da (1 bod)

b) Ne (0 bodova)

SABERI BODOVE!

Rešenje:

2 boda: ti si lep i pametan

0 bodova: nisi ni lep, a ni pametan

1 bod: il' si lep, il' si pametan

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...