Jump to content

FATE


Immortalis

Recommended Posts

jel ovo neka ekspanzija?

inace, koliko se ja secam, fate je imao jednu poveliku manu, ne mogu sad da se setim sta je bilo, mislim da je bilo nesto tipa balansa, da je mag preterano jadniji od fajtera...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni kav nije nasao nista, tako da ne znam , odkud ti ideja za taj spajver? doduse moguce neka ranija verzija, ovo je nastavak

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

kole, nisi igrao keca? uzmi skini i to, dobro je, zove se valjda samo 'fate'. imam jedno pitanje, tek pocnem, udjem u drugi level dandzna i napadaju me neki pacovi i zombiji. ajde sto ih solidno tesko ubijam, nego sto se stalno generisu, gino sam pet puta, u cemu je trip?

kako free kad sam skinuo sa torenta sa krekom?:)

lol trebalo je da roknem portal pored, ali nisu normalni, vratio sam se tek posle pet levelovanja sa 7-8 hiling pousna i rokno ga

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to je quest, ima obelisk tu koji treba da bijes, ne ubija se lako zbog tih responova na tom mestu, ja sam preskocio taj quest pa se vratio na njega kasnije, ima jedan jos zajebaniji, tuces ga jedno 5-10 min :P , enivej, zaboravili ste da pomenete peta ! Inace, ovo shto sam ja skinuo sa rapida ima krek tako da nije free najverovatnije :P

inace, pecanjem mogu i itemi da se upecaju, ja sam ubo neki belt, trenutno najjaci item koji imam

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

da, da, vidis da sam izvalio eventually:)

meni je pet sad neka bubetina ogromna permanently, ali je spor i to je sranje, pretvoricu ga u nesto manje, al da trci isto ko ja...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ono, lepsi je, veci je, ima vise itema i tako to. nista originalno i novo ako to pitas. ima vise npcova kod kojih mozes da radis razne stvarcice i uzimas kvestove, imas neke fate cards koje mozes kod neke ribe da menjas za razne iteme, nisam bas skontao kako to radi, tipa ubacis tri karte i ispadne ti nesto, medjutim, ja sam jednom ubacio neke tri i ispalo mi neko sranje, pa sam se smorio:) ne znam koji je princip, mogu bilo koje tri karte, ali izgleda da treba neki smisao da se ubode za gotivnije ajteme. imas i neke statue ratnika kojima fale oruzja, pa kad skupis oruzje, ti ga stavis na statuu, ne znam cemu to sluzi, al pretpostavljam da kad kompletiras set, da ga dobijes ili tako nesto. to su neki heroic itemi i ne mozes da ih prodajes i to, al mozes da ih nosis. nemam pojma, igrao sam za sada nekih sest levela dandzna, ja sam isto tako neki sedmi nivo recimo...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da je fazon kao sa runama u diablu , nravno niko ne zna kombinacije, probacu da skupim tri iste karte pa da probam, za sad samo gemove neke dobijam.el stigao neko u 27lvl dungeon ? posto meni ne da da udjem tamo :P kaze da sam weak :(

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

malo vishe vremena sam posvetio igri i ono, ok je zezanje

pecanje je naravno #1 stvar u igri...45 min pecanja (slusham audio knjige pa mi se mozhe =o)) => 3 unique itema koja ne mozhesh da nosish josh x nivoa al se zato prodaju po 500k+ svaki = gambling oprema za sviH =o))

druga stvar su flawless ribe, ko sto doolio kazhe u "zelenom" svetu mozhe da se kupi za lol 500gp riba koja menja peta u najmocniju stvar zapadno od reke pekos mozhes samo da stojish pored i ne radish nista (lichno mislim da je scorpifeline jachi od roach kinga al nema veze, oba stvora su jachi od svega ostalog u igri =o)

treca stvar je odbijanje kvestova =o)

tj selektivno odbijanje =o)

naime, kvestovi su ochigledno random

zato samo natankovati po 3 kvesta ZA TAJ NIVO, uraditi ih, predati i onda uzeti nova 3 za sledeci nivo pre nego sto udjete u njega

nivoi se generishu u trentku kad ulazite u njih uz interno chekiranje stvari koje imate u kvestovima - tako kad udjete jednom na lvl 5 u gradu nema vishe kvestova za taj nivo

ali dok niste zakorachili mozhete da napustate realm (idete u temple) i vracate se u njega x puta sve dok kvestgiveri ne daju kvest za bash taj nivo na koji idete sledeci

sta imate od toga da imate 3 kvesta na jednom nivou a ne po 1 na 3 nivoa?

dve stvari - reputacija = skill poeni i pet brzhe leveluje jer dobija sav kvest xp a samo procenat kill xpa

uglavnom ako vas ne mrzi da pecate (na svakih 20ak uhvacenih riba ide po jedan unique item bez problema) prvo si ulovite opremu a onda se veselite

i dalje ne kapiram zasto je techa rekao da se ovo placa...juche sam igrao, danas nastavio gde sam stao (town portali ostaju otvoreni u oba realma kad snimate poziciju) i radi sve bez iakvog placanja...

Link to comment
Share on other sites

kole, prilicno si fino sumirao, interesantno je kako ljudi dodju do istih zakljucaka uvek i svuda, a ne igraju zajedno:)

uvek se setim igara sa automata gde u svakom uglu planete ubrzo svi krenu da igraju na isti sablon:)

ovo sto kole kaze za kvestove je meni licno bilo najbitnije u igri. znaci, mozete da ocistite neki nivo, ali ne ulazite u sledeci dok ne 'popunite' kvestove, jer cete da sjebete sve eventualne kvestove za taj nivo, sto je vrlo vrlo bezveze jer onda moze da se desi da imate ceo nivo 'bezkvestan', sto je, naravno, sranje.

sto se tice petova, scorpfelin jeste jaci od roach kinga, oba sam isfurao, tj ne znam da li je fizicki jaci, ali je onaj roach king tolko spor i ogroman da ne sluzi nicemu, posle deset sekundi trcanja po dandznu, on je iza mene dvaes metara, jebes ti to, a i onda kad dodje, pogubi se i vrti se oko sebe ako u prostoriji ima par tricky mesta gde ne moze da se prodje, pa se uglavi izmedju stuba i svecnjaka ili tako nesto:) a i skuplji je duplo.

ne znam za placanje, ja sam po inerciji otisao da skidam sa torenta i dobio sa krekom, ostalo nista ne znam:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma roach king je spooooor , ali preterano , kao i jos par petova, toliko su spori da su neupotrebljivi bez obzira na statse. Meni se za sad najvise svidja scorpefin i tarantula, ne znam tacno ime, ali ume da baci mrezu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ja se nisam smorio, ali igram trenutno two worlds, pa ne mogu oba:) baj d vej onaj two worlds je do jaja, odusevljava me sve vise i vise posle pocetnog razocarenja vojs aktingom...me luvz velike slobodne igre:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...