Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

EDIT SVE:

Predjoh Witch Hunt sada, moze da se napravi novi charr,a i importuje,simpa je,kad importujes,prenesu se i itemi i level,i sav gold ^.^ A ovako kreces na 18. ja mislim. Ekstra stvar je radeci achivmente otkljucavas gear za origins,i awakening =) Sve u svemu je poprilicno kratko,i ja predlazem da predjete, hf :D

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ljudi uzeo sam da skinem sve dlcova sa obzirom da je izasao poslednji witch hunt, pa sam mislio sve djuture da odigram.

http://dragonage.wikia.com/wiki/DLC

Tu imate sve dlcove po kategorijama da vidite sta ima. Ima ih oko 25 ali realno 90% je totalno beskorisno. Ako jos pogledate i cene videcete da je u pitanju klasicno lovatorstvo a ne zelja da se poboljsa igra. Iskreno kao vudi sa mass effectom 2 i ja sam potpuno razocaran vecinom dlcova. U stvari jedine koje smatram za prave dlcove su oni iz prve kategorije, znaci stone prisoner, warden's keep i return to ostagar. Oni su integrisani u igru onako kako to treba da bude, moze im se pristupiti iz standardnog sveta i predstavljaju ekstenziju igrackog iskustva. Posebno bih izdvojio the stone prisoner dlc, zato sto je npc koji se dobija jednostavno genijalan. Golema smatram za ubedljivo najboljeg npc-a koga mozete voditi u dragon ageu, mislim ko ne voli manicnog golema koji mrzi ptice, ljude i glavnom junaku se obraca sa "it" :D

Eh dobro sada imamo onu grupu dlcova koji se pokrecu iz main menija tu spadaju:

Golems of Amgarrak - po meni ovaj dlc je potpuni promasaj. Mislim ko jos hoce da igra JOS jedni patuljacku podzemnu zonu, u kojoj bukvalno ima samo da se ciste neprijatelji uz 2-3 logicka problema na nivou mentalno retardiranog Dzordza Busa? Pa u vanili ima 8 jebenih patuljackih zona, koji predstavljaju najsmoreniji deo igra.

Leliana's Song - ovaj dlc dodaje malo background price o tome kako je Ljiljana dosla u sukob sa zakonom i kako je na kraju zavrsila u Chantri. U principu, ako ste vodili Ljiljanu i pratili njene dijaloge sve ste ovo znali, ali ovaj dlc vam daje priliku da to i prozivite. Realno ovaj dlc i nije toliko los, ali poenta je sto i ne prosiruje glavnu pricu na smislen nacin. 3/5

Poslednja 2 Darkspawn Chronicles i Witch Hunt nisam jos stigao da odigram, pritisli me ispiti, ali mi se sve cini da je Darkspawn Chronicles kao Golems of Amgarrak, znaci samo da se uzme neka lova. Witch Hunt obecava pomalo, ali za sada kazu ljudi da ima neki katastrofalni bag na kraju i da je super kratak, oko sat vremena.

Awakening je eskpanzija u pravom smislu reci, i definitivno je treba odigrati. Prica tu i tamo ima neke rupe, ali je zato Arhitekta negativac u najboljem maniru starih black isle hitova. Odlicno uradjen antagonista, u grafickom, vokalnom i dramaturskom smislu. 5/5

Sto se time item dlcova, njih mirne duse mozete da preskocite sa obzirom da ne sluze nicemu + neki od njih su totalno op sa obziromo na lakocu sa kojom se mogu nabaviti. Recimo blood dragon armor, chest dobijate na pocetku igre odmah u inventaru, a ostale delove kupujete od patuljka u kampu za kesicu kikirikija. Sve sto vam treba je 37 str, i neka pwning pocne.

Dakle summa summarum the stone prisoner, awakening i warden's keep yey, leliana's song, witch hunt, return to ostagar maybe, a svi ostali ney. Auh ala sam se raspisao osecam se ko vudi, jos samo 20k postova to go [8D]

Link to comment
Share on other sites

Ma,sve je individualno.. Meni je jako crno bilo ono sa formama :D 1. put je i bilo zanimljivo,al onda.. ;)

Ako si tek sad na fade-u,onda si uradio samo jos Redcliff prije toga? Ako da,samo jedna preporuka za igru,clearuj sto vise,radi sto vise side q,i sad ce tek fun da dolazi :D Najjaci q ;)

EDIT: Ima li ko neki sejv na kraju Originsa,da je imao ljubavnu vezu sa Morrigan? Treba mi takav karakter,da bih uradio nesto u Witch Huntu,a crno mi da OPET prelazim igru -.-

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

order_ultimate.jpg

Dragon Age: Origins Ultimate Edition announced

Includes Dragon Age: Origins + Awakening Expansion Pack + the following DLC:

* The Stone Prisoner

* Warden's Keep

* Return to Ostagar

* The Darkspawn Chronicles

* Leliana's Song

* The Golems of Amgarrak

* Witch Hunt

Release date: 12th October 2010

O falim te Bože, nema više drndanja sa dekriptovanjem DLC-ova...

Link to comment
Share on other sites

o hvala bogu, ova verzija je brutalno bagovita, par puta sam se bas smorio...a onda 7 DLC-ova, mljac ^_^

EDIT: Ima li ko neki sejv na kraju Originsa,da je imao ljubavnu vezu sa Morrigan? Treba mi takav karakter,da bih uradio nesto u Witch Huntu,a crno mi da OPET prelazim igru -.-

evo ja sam u denerimu na kraju, pa cu okaciti kad predjem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dragon Age: Origins Ultimate Edition announced

Includes Dragon Age: Origins + Awakening Expansion Pack + the following DLC:

Ništa od ovoga u warez varijanti, prljavi lihvari iz Electronic Artsa su na diskove stavili igru i Awakening, a DLC-ovi svejedno moraju da se skinu i igra mora da se registruje (odnosno ne mora već može preko onog dekriptora, ali svejedno koja je poenta ovakvog "complete" izdanja). Le fu.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skinuh sa demonoida neki ultimate pack za Dragon Age

Sadrzi:

___________________________

Dragon Age content TIMELINE

___________________________

3rd November 2009 - Dragon Age Origins released

___________________________

Promotional

-----------

Blood Dragon Armor

Collector's Edition

The Lucky Stone

Embri's Many Pockets

Amulet of the War Mage

Helm of the Deep

Add-ons

-------

Warden's Keep

The Stone Prisoner

Exclusive

---------

Memory Band

Lion's Paw

Feral Wolf Charm

The Wicked Oath

Band of Fire

Dalish Promise Ring

Guildmaster's Belt

___________________________

13th November 2009

___________________________

Promotional

-----------

Mark of Vigilance

___________________________

30th November 2009

___________________________

Exclusive

---------

The Edge

___________________________

29th January 2010

___________________________

Add-on

------

Return to Ostagar

___________________________

16th March 2010 - Dragon Age Origins Awakening released

___________________________

Exclusive

---------

Bulwark of the True King

___________________________

19th March 2010

___________________________

Exclusive

---------

Pearl of the Anointed

Bregan's Bow

___________________________

1st April 2010

___________________________

Add-ons

-------

Feastday Gifts

Feastday Pranks

___________________________

18th May 2010

___________________________

Campaign

--------

Darkspawn Chronicles

___________________________

6th July 2010

___________________________

Campaign

--------

Leliana's Song

___________________________

10th August 2010

___________________________

Campaign

--------

Golems of Amgarrak

___________________________

20th September 2010

___________________________

Campaign

--------

Witch Hunt

___________________________

8th March 2011 - DRAGON AGE 2!

___________________________

Presao sam origins & awakening za 3 dana na normal tezini. oba puta krenuo sa novim karakterom - rogue assassin/duelist/shadow (ne secam se da li je treci specialization mogao u origins). oba puta dual weapon. igrati tako je easy mode :) Prvi put kad sam igrao igru dosao sam maltene do kraja i zabatalio/deinstalirao jer mi se nije svideo heroj kog sam napravio (healer), pa mi je bilo glupo da zavrsavam igru.

setup u origins-u

DPS - moj heroj dual dagger char, fokus na deksteriti

tenk - alister sword&shield ofc

tenk - kuche ILI DPS ogren. generalno sam bolje prolazio sa kuchetom jer sam mu budzio iskljucivo constitution. Dok se svi pate da biju alistera i kera, ja idem okolo i backstabujem :D

wynne kao healer/disabler

Prosli put sam toilko failovao sa herojem da nisam mogao da predjem ni flemeth ni crnog zmaja :(. Ovoga puta sam se odusevio kad sam ubio crnog zmaja na 14 levelu. Ogren i wynne su brzo pali. Alister i moj karakter su zavrsili posao relativno lako (uz potrosenih milijardu potiona za heal kao i poison coating bochica)

Awakening je bio kao shetnja kroz darkspawnove. Jedini pravi problem mi je bio onaj munjozmaj koga sam tek iz 3-4 puta presao dok sam skontao da mi mag nije bitan da ostane u zivotu. mada posluzio je za jedan revive pa je tek posle pao :D Verovatno bih presao iz prvog puta da nema onih glupih lightning wispova. >:/

Nagrade za questove u awakeningu su mi nekako kao pljuvanje na origins. U originsu su finansijske nagrade, kao i nagrade u itemima bile TAMAN, dok je u awakeningu svaki quest davao shakom i kapom. Mada ta vrsta relaksacije i valja posle zavrsenog originsa :)

Link to comment
Share on other sites

Ništa od ovoga u warez varijanti, prljavi lihvari iz Electronic Artsa su na diskove stavili igru i Awakening, a DLC-ovi svejedno moraju da se skinu i igra mora da se registruje (odnosno ne mora već može preko onog dekriptora, ali svejedno koja je poenta ovakvog "complete" izdanja). Le fu.

Samo da kazem da ovo nije tacno. Skinuo sam Dragon Age Ultimate Edition i svi DLC su automatski aktivirani i cekirani sa "enabled".

Link to comment
Share on other sites

Ispravio se voodoo_ na pola Novembra, cim je igra i izasla na werezu i ostalim p2p sajtovima. Stoga odjebi posle mesec dana sto dizes topic bez ikakve potrebe.

Cemu nervoza ? Ja se izvinjavam ali na ovom topiku nisam video da se voodoo_ ispravio vec mu je zadnji post

Ništa od ovoga u warez varijanti, prljavi lihvari iz Electronic Artsa su na diskove stavili igru i Awakening, a DLC-ovi svejedno moraju da se skinu i igra mora da se registruje (odnosno ne mora već može preko onog dekriptora, ali svejedno koja je poenta ovakvog "complete" izdanja). Le fu.

Samo sam ostavio korisnu informaciju tako da mi nije jasno cemu "odjebi".

Link to comment
Share on other sites

Ima razlike Kaurine. Ti si se javio da pricas o igri koju si uzeo da igras a on se javio da kaze kako je neko pogresio i to 2. Novembra dok se narodna verzija pojavila kad? Bese 7. Novembar ? I nema dvoumice o njegovoj nameri jer je krenuo sa "Samo da se kazem da ovo nije tacno". More mrsh.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa tek sam je danas skinuo i video da su svi DLC aktivirani. I nije mi jasno o kakvoj nameri pricas ?

I sta nije u redu sa "Samo da kazem da ovo nije tacno". Stvarno mi nije jasno sta sam to rekao pa mi upucujes "odjebi", "mrsh"...

Edited by Ginpachi-sensei
Link to comment
Share on other sites

ljudi napravio sam elfa archera, kakav mi je izbor? (ima li armora, dobrih oruzja za archere itd)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Odbijam. Nek koristi mozak. Moja percepcija bije vasu percepciju :)

mozes da odbijas, ali cinjenica je da si lose skontao njegov ton i nameru, a niko drugi nije, tako da je on upotrebio mozak dovoljno za majority of population :tf:

i nemoj biti drasko, reci barem 'boli me kurac za vasu percepciju':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...