Jump to content

RazerDeathadder ili mx518?


Krca95

Recommended Posts

mhmm...moj buraz ima razera....ono igrao sam na njemu .... sve sve...lezi mi u ruci extra...samo nisam igrao na mx...tako da nznam...ali sutra uzimam razera....ono svi kazu uzmi razera...pa ae poslusacu :D:D ty svima any way....SPAMERI DIE! xD

www.eXceed-Gods.Co.Cc - Novi Community,Visit and Register!

www.Echo-Tech.Org EchoTech Solution Dizanje CS Servera :: Web Hosting :: Web Dizajn :: Gaming :: Audio Steaming :

Link to comment
Share on other sites

zato sto je pitanje nebulozno...

on ocigledno zna kako izgledaju oba misa,i sad se pravi pametan i kao pita ljude kakva iskustva imaju sa misem...pa kakvo iskustvo mozes imati sa glupim misem?Sad ako jedan kaze "e,meni se sjebo za 7 dana",to znaci da ne valja cela serija?

to sta ce da kupi zavisi samo od toga sta njemu bolje lezi u saci...i to je to...

dakle,topic je besmislen.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hm, bez ulazenja u to sta ovaj specificni korisnik hoce, zna ili misli da zna, meni to prvo pitanje deluje kao tipicna dilema oko kupovine. Jeste u najvecem broju slucajeva stvar subjektivna, ali mozda je Razer sa loshom podrskom kod nas sto se tice garancije, ili ima dozivotnu garanciju, ili recimo lako mu otkazuje levi taster, ili tako nesto. Kad sam video tvoj prvi post, skrolovao sam odmah "na gore" da vidim gde je neko pljuvanje i psovanje, ali ne vidoh, pa me je to iznenadilo :)

Link to comment
Share on other sites

zato sto je pitanje nebulozno...

on ocigledno zna kako izgledaju oba misa,i sad se pravi pametan i kao pita ljude kakva iskustva imaju sa misem...pa kakvo iskustvo mozes imati sa glupim misem?Sad ako jedan kaze "e,meni se sjebo za 7 dana",to znaci da ne valja cela serija?

to sta ce da kupi zavisi samo od toga sta njemu bolje lezi u saci...i to je to...

dakle,topic je besmislen.

mozda on misli na seksulana iskustva sa misem :D:D:D:D:D

@topic imam razora, ali uzmi mx518 jer je razor djubre :D

Link to comment
Share on other sites

mhmm...moj buraz ima razera....ono igrao sam na njemu .... sve sve...lezi mi u ruci extra...samo nisam igrao na mx...tako da nznam...ali sutra uzimam razera....ono svi kazu uzmi razera...pa ae poslusacu :D:D ty svima any way....SPAMERI DIE! xD

ko nije probao MX ne treba da zhivi :)

KDS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...