Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ceo dan hocu da sednem da uchim,al ne ide majku mu :(

Odo da trchim,pa shTu pa da probamo iz pochetka...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Daki ne zna da posalje PM! :(

Pijem ovaj Battery, sve isto sranje :) jedino sto je ovo 0,33 pa kao popijesh vishe ;)

Gledam danas i pitam se :" da li postoji NEKO ko ce da kupi konzervu necega sto se zove baterija??" i " zar zbilja postoji neko ko je nazvao svoj proizvod (piće) baterija"?

Prek ovaj laki, prek

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledam danas i pitam se :" da li postoji NEKO ko ce da kupi konzervu necega sto se zove baterija??" i " zar zbilja postoji neko ko je nazvao svoj proizvod (piće) baterija"?

Ja volim da probam svako od tih energetskih pitja da vidim na sta liche. Najgore ikada mi je ubedljivo ono "Fast", a vidim prodaje se i dalje, a najbolji neki "Power" kojeg kupih u Londonu, neugledno pakovanje a ukus identichan kao Red Bull. A nije skupo, i ima pakovanje od litar :)

Link to comment
Share on other sites

A i ti ceo dan samo vozis motor!11

Al ja ne pricam po ruru kako "sredjujem" lol :P

omg ovi dovla i mohi se vidjaju tamo negde po vidikovcima ;o))

Doviknu kole sa bezanijama lul

Ja volim da probam svako od tih energetskih pitja da vidim na sta liche. Najgore ikada mi je ubedljivo ono "Fast", a vidim prodaje se i dalje, a najbolji neki "Power" kojeg kupih u Londonu, neugledno pakovanje a ukus identichan kao Red Bull. A nije skupo, i ima pakovanje od litar :)

Meni je najbolji bio shark, al ne vidjam ga vec neko vreme :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Woooohooooo jos jedan mindblowing dan \o/

spremam se za soul calibur 3 turnir koji je sutra :D

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najbolji bio shark, al ne vidjam ga vec neko vreme :|

Hm ... mislim da sam video u tempu shark sad bash kad sam bio, ali ne bih mog'o da polozhim pare na to. Taj shark neshto nikad nisam pio, ne padne mi napamet prosto, pa ni ne obratjah paznju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...