Jump to content

Tankadinanje :)


chegster

Recommended Posts

Ne znam kako ali hocu da probam ;)

znachi igram preko 2 godine holy palu i sada hocu prvi put da ga respec u tankadinka, elem buildove sam pogledao, sad ako neko moze malo detaljnije da mi pojasni tankovanje sa palijombalijom da ne ispadnem bash totalni retardinjo :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

1. Napravi makro koji ce ispisivati :

1.1 "OMG heeler noob"

1.2 "HEAL! HEAL"

1.3 "FFS stop OverDPS"

1.4 "Stop aggroo newb"

2. Govori uvek i svuda da je pala najbolji tank i da tako najbolji gildi tankuju

3. Pitaj Mohija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A onda ces uskoro da izgledas ovako:

tempest.jpg

[:D] [:D] [:D]

On a serious note, nije mi jasno sta ti nije jasno, opusti se i uzivaj [:D] Probaj 5man neki, obavezno sa ortacima, pull, sve mobs, no cc, markuj prva 2, posle aoe kill, its all about spell dmg, tako da moras da imas neki imba spell dmg weapon sa spell dmg ench, preporucujem s2 mace za honor, nema bolje za pocetak, ostalo stavi sta imas i udri, ako te bas nesto konkretno zanima slobodno pitaj [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

e pa shta gledam od stats osim spell dmg, znachi jel mi je bitan block rate defence rating i to kao warru, ok znam stam i armor i spell dmg shta josh :)

drugo jel ih drzim sa konsekrejshnom :) koja aura pichi? shta koristim kao taunt/growl kada neko ukrade aggro i te sitnice me zanimaju :) drugo da li da healujem nekada sam sebe jel potrebno uopshte? fala :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

A onda ces uskoro da izgledas ovako:

tempest.jpg

[:D] [:D] [:D]

On a serious note, nije mi jasno sta ti nije jasno, opusti se i uzivaj [:D] Probaj 5man neki, obavezno sa ortacima, pull, sve mobs, no cc, markuj prva 2, posle aoe kill, its all about spell dmg, tako da moras da imas neki imba spell dmg weapon sa spell dmg ench, preporucujem s2 mace za honor, nema bolje za pocetak, ostalo stavi sta imas i udri, ako te bas nesto konkretno zanima slobodno pitaj [:D]

nemoj nikako da ides sa ortacima :P, ja sam probao i ne moze posto svi oce da ti dokazu da nisi u pravu ^^ mada su mozda tvoji drugari drukciji, uostalom najteze je biti prorok u svom selu :).

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

tempest of chaos ^_^ takve treba u ludare zatvarati ! magovima leba uzimate!

Obrati paznju na moj chest... E meni je pre 2 dana jedan Lock uzeo lebac od Ilidana... I onda je dosao Archi i bilo je ili on ili ja... E da je bilo ko drugi bio pass bi jer sam pass taj weapon vec 6-7 puta, ali posto je on bio alav na moj lebac, ja sam uzeo weapon [:D] Kontam da je malo kompikovano ali ko razume shvatice [b)]

e pa shta gledam od stats osim spell dmg, znachi jel mi je bitan block rate defence rating i to kao warru, ok znam stam i armor i spell dmg shta josh :)

drugo jel ih drzim sa konsekrejshnom :) koja aura pichi? shta koristim kao taunt/growl kada neko ukrade aggro i te sitnice me zanimaju :) drugo da li da healujem nekada sam sebe jel potrebno uopshte? fala :)

Pa sve je bitno jebiga, isto ko za warra + ti treba spell dmg, posto kontam da ti nemas atm nista, cek da iskopam jedan lep guide kako se tankadin oprema za KZ...

http://paladincraft.net/guides/guide-to-ge...-kara-tankadin/

Evo ovde imas gear otprilike kako sta gde, e sada gledaj da uzmes spell dmg s2 weapon i sta mozes od badges, imas sada dobar neck cini mi se od ovog Slave Pen novog bossa, ostalo pokupi od quests i heroix, znaci treba ti 102.4% avoidance i minimum 490 defense i vozi. Stats gledas ovako block pa dodge pa defense pa parry, to ti je za 102.4% avoidance, znaci najlakse ces to nabiti sa block a najteze sa parry, izaberi put [:D] Weapon + ench je sasvim dovoljno za pocetak od spell dmg. Naravno, nadam se da neces odmah da uletis u MGT heroix [:D]

Aura ide retribution, drzis ih sa AOE da uglavnom ali prva 2 moba treba da lupas sa crusader + righteousnes, imas macro za taunt:

/cast [noharm][target=targettarget][] Righteous Defense

znaci ovo radi bez da menjas target sa moba, posto jelte paladin taunt skida 3 moba sa lika. Procitaj malo i onaj link od Jabre, to je to [:D]

A sto se tice healing, ako hoces da healujes sam sebe, onda se lepo respec holy (ko ja sto sam sada holy) i onda lecis sebe do mile volje [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

e ovo je vec bilo jako korisno :) necu se healujem dosta je 3 godine healovanja :D nego navikao sam kao holy lala da nemam mana problem :D pa reko shto da se ne hilnem malo :D ali kapiram da kao prota necu imati toliko mane :(

fala fala ljudi evo chitam :)

e da josh neshto mislio sam da uzmem za shattered sun offensive onaj shield? samo uzimam tankerski ili spell dmg?

p.s. necu izgledati tako jer sam debela DORFINA :D

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

brate pogledao sam sve, tvoj mi je najkonfuzniji :) manje vishe skapirah shta mi treba sad da uplatim acc pa da se bacim na skupljanje :/

btw mnogo cu bre ruzno da izgledam :/

nema frke vec izgledas ruzno ... human male si :)

sada ces samo da izgledas kao ruzni ciga ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Samo polako, treba vremena da se opremis :)

Posle toga je samo tank & spank

Pre tbc se setim BRS (Upper /lower ),BRD ST kada tenkujes po 4-7 mobova ;)

U Brd su oni elementali na mostu pre bara jebali kevu ako nemas fr. Sad ih ima samo 2 a pre po 3 komada.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...