Jump to content

Nash Jovan u Nihilumu UD WARRIOR...


chegster

Recommended Posts

pa mohi, failure i ko josh je alijansa

igor i deusovci (i OMG JOZZA!) su horda =o))

Kao sto vec rekoh, na zalost vec 3 meseca ne igram.

Doduse usao sam 3 puta na 1 min da napisem jozzi "OMG UHNL" i da odem :)

Bedak, kazem, strasno se przim na lore, da imam PVE drugare za sve zivo (dakle da predjemo igru tj stari wow) rado bi se naslo vremena, al to nece, te stoga jebes ovakav wow. :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nikad ne gubim jer ne priznajem poraz

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

malopre overim nick Matori na stormscale-u, nisam naleteo ni na kakvog srbina / hrvata / whatever...kao "where are you from" , ovaj "cro" ...posle provalim da je lik atm prvi u 2v2.......

^_^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cestitam zheggy :))) znam da si i ranije bio u prici da udjes u Nihilum ali si odustao. Ali sada si uspeo... sretno u N i da pobijes sve kao World 1st(moram opet da cheerujem za Nihilim posto nema Cursa(pod tim imenom a negotivim SK) :D

Gricko? Ako ne, ko to bese, zaboravio sam 0o

Odustao zbog mog guilda, ali raspalo se skroz, 70% naroda koji je sa mnom ocistio sve od karazhana do BT-a prestao da igra :<

Nisam drugo ni mogao ocekivati sa obzirom da mi je 90% guilda bilo starije od 28 godina, deca, zena, poslovi prevagnuli ljudima i samo nestajali jedan po jedan....

Promenjen nick na Serbandsteel :)

Da, smorio se pa aj malo da se zezam, koma su bile reakcije pola servera plakalo od smeha :D

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...