Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

"E ovako ubacio sam Windows 7 po prvi put na moj racunar . Instalirao sam sve potrebne drajvere . Posle sam instalirao steam CS . Medjutim imam jedan problem konzola mi baguje znaci ja otvorim konzolu i ocu da ukucam nesto i ja ukucam jedno slovo ono mi zatvori konzolu znaci nemoze da da se kuca u konozlu molim vas pomoc."

*ovo je napisao eldz samo u pogresnoj temi, sto me podseti da to i meni radi na bratovom kompu. Znaci isto win7, instaliram steam i kad spustim konzolu zatvara je na svako stisnuto dugme tastature... Probao sam i tastat da zamenim i isti djavo... Sta je u pitanju ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"E ovako ubacio sam Windows 7 po prvi put na moj racunar . Instalirao sam sve potrebne drajvere . Posle sam instalirao steam CS . Medjutim imam jedan problem konzola mi baguje znaci ja otvorim konzolu i ocu da ukucam nesto i ja ukucam jedno slovo ono mi zatvori konzolu znaci nemoze da da se kuca u konozlu molim vas pomoc."

*ovo je napisao eldz samo u pogresnoj temi, sto me podseti da to i meni radi na bratovom kompu. Znaci isto win7, instaliram steam i kad spustim konzolu zatvara je na svako stisnuto dugme tastature... Probao sam i tastat da zamenim i isti djavo... Sta je u pitanju ?

meni se to desi neki put samo pretisne "J" i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Dešavalo se i meni, nema veze sa tastaturom(tačnije jezikom).

Ne mogu tačno da se setim rešenja, ali kad se setim javiću ti.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

"E ovako ubacio sam Windows 7 po prvi put na moj racunar . Instalirao sam sve potrebne drajvere . Posle sam instalirao steam CS . Medjutim imam jedan problem konzola mi baguje znaci ja otvorim konzolu i ocu da ukucam nesto i ja ukucam jedno slovo ono mi zatvori konzolu znaci nemoze da da se kuca u konozlu molim vas pomoc."

*ovo je napisao eldz samo u pogresnoj temi, sto me podseti da to i meni radi na bratovom kompu. Znaci isto win7, instaliram steam i kad spustim konzolu zatvara je na svako stisnuto dugme tastature... Probao sam i tastat da zamenim i isti djavo... Sta je u pitanju ?

I meni se to dešavalo, samo stisnem 2x slovo A i kasnije lepo radi

Link to comment
Share on other sites

"E ovako ubacio sam Windows 7 po prvi put na moj racunar . Instalirao sam sve potrebne drajvere . Posle sam instalirao steam CS . Medjutim imam jedan problem konzola mi baguje znaci ja otvorim konzolu i ocu da ukucam nesto i ja ukucam jedno slovo ono mi zatvori konzolu znaci nemoze da da se kuca u konozlu molim vas pomoc."

*ovo je napisao eldz samo u pogresnoj temi, sto me podseti da to i meni radi na bratovom kompu. Znaci isto win7, instaliram steam i kad spustim konzolu zatvara je na svako stisnuto dugme tastature... Probao sam i tastat da zamenim i isti djavo... Sta je u pitanju ?

Isti problem.. Jos mi se cak desava i kad stisnes ` i neko slovo od samoglasnika (a,e,i,o,u) izbacuje mi ovako, ( à, è. ì, ò, ù), o pobogu.....

Link to comment
Share on other sites

"E ovako ubacio sam Windows 7 po prvi put na moj racunar . Instalirao sam sve potrebne drajvere . Posle sam instalirao steam CS . Medjutim imam jedan problem konzola mi baguje znaci ja otvorim konzolu i ocu da ukucam nesto i ja ukucam jedno slovo ono mi zatvori konzolu znaci nemoze da da se kuca u konozlu molim vas pomoc."

*ovo je napisao eldz samo u pogresnoj temi, sto me podseti da to i meni radi na bratovom kompu. Znaci isto win7, instaliram steam i kad spustim konzolu zatvara je na svako stisnuto dugme tastature... Probao sam i tastat da zamenim i isti djavo... Sta je u pitanju ?

meni se to deshavalo na nekoj pioratskoj verziji XP sto sam skinuo,modovan bla bla, i kao sto ti je neko rekao stavi US keybord layout ,meni je bio na arapskom po defaultu xD

Link to comment
Share on other sites

Pojavio se problem. Opada mi FPS u CS-u ( steam ).

Pre je bio zakucan na 99 i nije se micao nikada. sada kada pucam ( sa kalasom ) ja drzim rafal on puca par metaka pa zastane par sec pa puca par metaka itd.

masina je i vise nego dobra. sta li moze biti ? Radilo je sve u fulu do pre par dana.

Link to comment
Share on other sites

namesti tastaturu na US

Ne pomaze ovo za moj problem.... : /

Siguran sam. kako onda objasnjavas pad fpsa ?

Jel moguce da virus moze da odradi tako nesto ?

Sada sam stavio najbnovije drivere za 8800GT i ne pomaze.

Koliko ti pada fps? Do 80.60,70 ili prebacuje izmedju 99-98-97 ? I ja imam slicnu graficku, isto hoce da pada fps ali to je do sistema posto ga nisam dugo reinstalirao pa je windows pun repova i gluposti. Ali cim reinstaliram windows, sve radi kako treba. Kontam da je i kod tebe isto. Proveri samo dal' ti radi kuler na grafickoj i dal je prljav i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ne pomaze ovo za moj problem.... : /

Koliko ti pada fps? Do 80.60,70 ili prebacuje izmedju 99-98-97 ? I ja imam slicnu graficku, isto hoce da pada fps ali to je do sistema posto ga nisam dugo reinstalirao pa je windows pun repova i gluposti. Ali cim reinstaliram windows, sve radi kako treba. Kontam da je i kod tebe isto. Proveri samo dal' ti radi kuler na grafickoj i dal je prljav i to je to.

Reinstalirao sma windows( nisam ga dve godine pre ovoga) i sada je zakucan na 99 fps. jedino kada stisnem tab ili odem na options onda padne fps ali kontam da tako treba.

Nadam se da opet necu pokupiti neki vajrus.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam problem sa gamemenu,kad odem na neki server,automatski mi sledeci put priliskom ulaska na cs stave njihove servere,mnogo me nervira to i hocu da promenim ali ne znam kako :S

Udji u Counter Strike\cstrike\resource i otvori fajl "gamemenu.res" u notepadu.

Onda ovo prekopiraj tu a to sto ti je sada obrisi:

"GameMenu"

{

	"1"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame"

		"command" "ResumeGame"

		"OnlyInGame" "1"

	}

	"2"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect"

		"command" "Disconnect"

		"OnlyInGame" "1"

		"notsingle" "1"

	}

	"4"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList"

		"command" "OpenPlayerListDialog"

		"OnlyInGame" "1"

		"notsingle" "1"

	}

	"8"

	{

		"label" ""

		"command" ""

		"OnlyInGame" "1"

	}

	"9"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_NewGame"

		"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"

	}

	"10"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers"

		"command" "OpenServerBrowser"

	}

	"11"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_Options"

		"command" "OpenOptionsDialog"

	}

	"12"

	{

		"label" ""

		"command" ""

	}

	"13"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_Quit"

		"command" "Quit"

	}

}

Onda to sacuvaj. Kada sacuvas ides desni klik na "gamemenu.res" pa udjes u propeties, cekiras "Read Only" i cepis OK. To bi bilo to, vise neces imati problema, nece moci da ti menjaju gameemnu. :D Ako je nesto nejasno, pitaj :D

Link to comment
Share on other sites

Udji u Counter Strike\cstrike\resource i otvori fajl "gamemenu.res" u notepadu.

Onda ovo prekopiraj tu a to sto ti je sada obrisi:

"GameMenu"

{

	"1"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame"

		"command" "ResumeGame"

		"OnlyInGame" "1"

	}

	"2"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect"

		"command" "Disconnect"

		"OnlyInGame" "1"

		"notsingle" "1"

	}

	"4"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList"

		"command" "OpenPlayerListDialog"

		"OnlyInGame" "1"

		"notsingle" "1"

	}

	"8"

	{

		"label" ""

		"command" ""

		"OnlyInGame" "1"

	}

	"9"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_NewGame"

		"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"

	}

	"10"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers"

		"command" "OpenServerBrowser"

	}

	"11"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_Options"

		"command" "OpenOptionsDialog"

	}

	"12"

	{

		"label" ""

		"command" ""

	}

	"13"

	{

		"label" "#GameUI_GameMenu_Quit"

		"command" "Quit"

	}

}

Onda to sacuvaj. Kada sacuvas ides desni klik na "gamemenu.res" pa udjes u propeties, cekiras "Read Only" i cepis OK. To bi bilo to, vise neces imati problema, nece moci da ti menjaju gameemnu. :D Ako je nesto nejasno, pitaj :D

Hvala ti mnogo brate :*

Link to comment
Share on other sites

Problem je sa misem ili kompom ali nisam znao gde drugo da postujem pa sam cu da napisem ovde.Stalno mi zakoci mis i cujem onaj zvuk kad ubacis ili izbacis misa, prvo sam mislio da je do kabla ali ne verujem.naso sam neki stari mis ubacim i opet posle nekog vremena se cuje onaj zvuk, ubacim onaj prvi mis u neki drugi USB i opet se cuje taj isti zvuk a kada ubacim ovaj drugi mis u taj drugi usb radi odlicno bez izbacivanja.a onaj prvi mis kada ubacim u lap top radi takodje dobro, sad nzm da l' je do misa nesto ili do ovih usb-a i da li moze da se zameni usb na kompu ?

Link to comment
Share on other sites

Problem je sa misem ili kompom ali nisam znao gde drugo da postujem pa sam cu da napisem ovde.Stalno mi zakoci mis i cujem onaj zvuk kad ubacis ili izbacis misa, prvo sam mislio da je do kabla ali ne verujem.naso sam neki stari mis ubacim i opet posle nekog vremena se cuje onaj zvuk, ubacim onaj prvi mis u neki drugi USB i opet se cuje taj isti zvuk a kada ubacim ovaj drugi mis u taj drugi usb radi odlicno bez izbacivanja.a onaj prvi mis kada ubacim u lap top radi takodje dobro, sad nzm da l' je do misa nesto ili do ovih usb-a i da li moze da se zameni usb na kompu ?

Ubaci taj mis u lap top i pomeraj kabal rukom na ulazu u mis, i vidi da li se gasi tada. Ja sam imao isti problem i bilo je do kabla od misa.

Link to comment
Share on other sites

U poslednje vreme skoro svi pro igraci koriste rinput, mali programcic koji prenosi sirovo kretanje misa u CS, sto znaci da nema onog ubrzavanja i skakanja sensa u Win 7. Skoro je i carn pricao o tome i dao link programcica(poput mouse fix-a je) i ja sam ga skinuo.

MEDJUTIM, kada ga pokrenem i udjem u CS, kanter se zbaguje totalno jos u meniju. Ovaj programcic je inace dozvoljen kao i mfix na svim takmicenjima i NIJE CHEAT!!!

Ima li neko slicna iskustva sa RINPUT-om ili ako nema evo linka pa skinite i napisite radi li ovo cudo kod vas.

Otvoris program, ukucas samo HL.EXE i udjes u CS, tako se koristi. Evo linka za skidanje i preporuke CARN-a.

http://fnatic.com/downloads/662/RInput-Win-Vista-7-Acceleration-removal.html

AAAA sad vidim da je napisao da iako zezne meni u CSu i dalje ga koriste, pokrenu ga posto udju na server i to je to <3

Rinput can mess up the menus in Counter-Strike, however we are still using it as it´s really good to eliminate the random acc.

ZOOOOPPPPPP

Link to comment
Share on other sites

STEAM : D:\Program Files\Steam\steamapps\blablabla\counter-strike\cstrike\resource\images

OBICAN CS : D:\Program Files\CS 1.6 v42\cstrike\resource\images

obrisi fail clarion.tga

iz njega...

MikiSoft je napisao:

DODATAK:

Ako i dalje nece da vam udje na server, tj. pocinje da vam izbacuje error "Could not connect to server", onda morate da zapamtite ime mape koja se trenutno igra na tom serveru na kojem hocete da udjete (ali vas sprecava taj error), i da odete slicno kao iznad, samo u "cstrike" folderu.

Onda udjite u folder "maps" i izbrisite sve sto ima veze sa tom mapom koju ste zapamtili (vazno je da izbrisete BSP fajl tj. mapu, primer. 35hp_pavic_big.bsp).

To bi trebalo da sredi stvar.

ali batara je doktor za cs probleme :) ivke kralj

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...