Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem koj me nervira vec mesec dana pa resio i vama da se obratim.

Kad igram cs stalno mi se gasi i pali usb mis(mx518) znaci to mi se desava samo u igri,na desktopu sve radi normalno.Znaci kao da sam ischupo i odma ubacio usb,ugasi se lampica i posle sec normalno nastavi da radi.Isto mi se desava sa dzojstikom u PES-u,na sec se ugasi i onda odma upali.Komp mi je star 6meseci,kad sam ga kupio sve je radilo normalno,onda kad sam srusio sistem i sve isto instaliro (nikakve nove drivere) javlja se taj problem.Opet sam srusio sistem i prvo instaliro cs i opet isto.U usb imam utaknut samo mis i modem ostali portovi su slobodni,izmenjo sam sve moguce portove nije to,znci mesec dana se smaram sa ovim i googlam al ne mogu da nadjem resenje.

Znaci pokuso sam bez set pointa ,bez mause fix-a,bez,dual-core optimizera znaci nista ne pomaze.

Imam:

ASUS M2N-E SLI

AMD dual-core 4.2

GT8500

2gb memorije

Hvala na pomoci.

Link to comment
Share on other sites

evo ovako...

od pre nekih 3-4 nedelje tako mi pada fps u igri da je to strasno. znaci problem je sledeci: kada udjem na server (online) ili napravim lan, meni je fps zakucan 99... medjutim, cim izadjem na jednog, dva protivnika on strasno pada, na nekih 50-60, nekad i gore.. znaci ne znam sta moze da bude, nemoguce da je do kompa jer sam sve pokusao, cak sam i kuciste cistio, nece ;D

kazem vam, 99 zakucano do protivnika, cim izadjem na vise od jednog coveka strasno lose radi..

ocajan sam, ne mogu da igram :(

nvidia fx5200 na 256 i 2gb rama...

da li je neko imao slican problem? znaci meni je do sada radilo savrseno dobro.. ali eto :/

Link to comment
Share on other sites

meni se isto to desilo prekjuche sa intelijem 1.1 ... znaci ugasi se i upali u sekundi... mada se meni to desavalo random i na desktopu i u igri... a reshio sam tako sto sam lupio format c: i kupio mx518... tako da mozemo da sumnjamo na virus koji napada usb :O

Nije nego ti se jednostavno sjebo kabel od misa, nije redak taj kvar kod intelija. I ja sam imao isti problem, to je 100% bilo u pitanju, mogao si me pitati a ne odmah format c :D

Link to comment
Share on other sites

evo ovako...

od pre nekih 3-4 nedelje tako mi pada fps u igri da je to strasno. znaci problem je sledeci: kada udjem na server (online) ili napravim lan, meni je fps zakucan 99... medjutim, cim izadjem na jednog, dva protivnika on strasno pada, na nekih 50-60, nekad i gore.. znaci ne znam sta moze da bude, nemoguce da je do kompa jer sam sve pokusao, cak sam i kuciste cistio, nece ;D

kazem vam, 99 zakucano do protivnika, cim izadjem na vise od jednog coveka strasno lose radi..

ocajan sam, ne mogu da igram :(

nvidia fx5200 na 256 i 2gb rama...

da li je neko imao slican problem? znaci meni je do sada radilo savrseno dobro.. ali eto :/

Verovatno neki spyware ili manji virus,meni se to nekad desava...

Link to comment
Share on other sites

evo ovako...

od pre nekih 3-4 nedelje tako mi pada fps u igri da je to strasno. znaci problem je sledeci: kada udjem na server (online) ili napravim lan, meni je fps zakucan 99... medjutim, cim izadjem na jednog, dva protivnika on strasno pada, na nekih 50-60, nekad i gore.. znaci ne znam sta moze da bude, nemoguce da je do kompa jer sam sve pokusao, cak sam i kuciste cistio, nece ;D

kazem vam, 99 zakucano do protivnika, cim izadjem na vise od jednog coveka strasno lose radi..

ocajan sam, ne mogu da igram :(

nvidia fx5200 na 256 i 2gb rama...

da li je neko imao slican problem? znaci meni je do sada radilo savrseno dobro.. ali eto :/

imao sam potpuno isti problem. kad sam sam, znaci mogu da bacim 5 smokova i fps mi ne pada nista drasticno, ali zato cim se pojavi jos neko na ekranu krecu problemi. doduse ja sam tada imao 9550ge. Jedino sto je donekle uspevalo je da iz task managera smanjim proritet hl.exe-a na low, ali tada sam imao problema sa misem o0. znaci pokusao sam sve sto mi je padalo na pamet: nove drivere, pa onda 5 razlicitih vrsta starijih drivera, format c, sva moguca podesavanja sam menjao u driverima ali uvek isto. Na kraju sam kupio drugi komp i otklonio problem :P inace sam pre toga imao fx5200 ne znam kako tebi ona funkcionise ali meni je dosta lose radila, pogotovo ako jos moras pov demo da snimas fps ne prelazi 70.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

hmm.. od skoro mi se desava,da cim udjem na bilo koj` server( domaci ili strani) odmah me izbaci i kao razlog mi ostavi sledece:

Error: server failed to transmit file 'AY&SY?bJG'

Last 32 messages parsed.

3514 0013 svc_clientdata

3514 0016 svc_deltapacketentities

3516 0008 svc_time

3516 0013 svc_clientdata

3516 0016 svc_deltapacketentities

3518 0008 svc_time

3518 0013 svc_clientdata

3518 0025 svc_deltapacketentities

3520 0008 svc_time

3520 0013 svc_clientdata

3520 0025 svc_deltapacketentities

3521 0008 svc_time

3521 0013 svc_clientdata

3521 0025 svc_deltapacketentities

3527 0008 svc_time

3527 0013 svc_clientdata

3527 0025 svc_deltapacketentities

3527 0008 svc_time

3527 0013 svc_clientdata

3527 0025 svc_deltapacketentities

3527 0018 svc_time

3527 0023 svc_clientdata

3527 0026 svc_deltapacketentities

3527 0054 svc_sound

3527 0000 svc_updateuserinfo

3527 0267 svc_updateuserinfo

3527 0534 svc_updateuserinfo

3527 0801 svc_updateuserinfo

3527 1068 CurWeapon

3527 1072 CurWeapon

3527 1076 svc_filetxferfailed

BAD: 1087:svc_bad

Host_Error: CL_ParseServerMessage:

Steam i CS sam reinstall. par puta.. i nista.. pa ono, ako neko zna u cemu je problem, bilo bi lepo da mi pomogne .. unapred hvala

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

ae sad i ja malo da postujem u ovoj temi ;)

evo ovako imam sledeci problem

kad igramo na bilo kojem stranom serveru ping mi je izmedju 40-80 u zavisnosti od servera.

kad igram esl imam 100-150 ping koji varira dok mom m8tu (igramo 2na2 ladder) je normalan ping 40-60 (igramo od kuce svaki ts) da li meni ping bude velik zbog aequitas-a ? ili zbog toga sto ja trazim preko auto challange pa mi otvori javu ? probao sam rateove da smanjim smanjio sam ih bio na 20 20 5000 i dalje mi je ping bio 100-150 stavio sam ih bio i na max i opet isto... P.S. nije mi upaljen msn dok igram nemam antivirus na kompu da mi radi neki search ili da mi skida update neki ugasen mi je firewall i spybot i nije mi skidao nikakav steam update.

znaci sve sto mi je pokrenuto aequitas ts i steam za vreme a pre toga pokrecem auto-challenge preko firefox-a pa mi otvara javu.

pomoc !

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Ja imam problem ali nema veze sa cs-om! Kako da stavim sliku na profil,kako da ostavim ove porukice dole sitno pisane kao sto imaju ostali korisnici!? Ako moze help,ako ne,karajte se onda!

[------[:::::::::}------> Imao sam super ideu ali je nisam sproveo u venu <------{:::::::::]------]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...