Jump to content

Gaming Mouse


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eee a ja imam inteli 3.0 radi 7 godina jel sam pobedio a ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

danas kupio ms intelli explorer u imtelu za 1800 din i prezadovoljan sam...

logitech-mx-revolution.jpg

ali OVO je perverzija

ili jednostavno uzmite ovaj screen_irc2.jpg

neki japanac gurnuo nokiu 6610 unutra... ne znam kako ali je to uradio :DDDD

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

poshto widim da ti radi posao, da li radi i kucne poslowe tipa pranje sudowa, peglanje, usisawanje... ? ;o

@tema imam g5, iako mnogi kazu da je zhiwo njesra, meni odgowara.

ali najbolje je da odesh u radnju/ igraonicu, uzmesh mish u ruke i koji ti najbolje odgowara kupish ;]

Link to comment
Share on other sites

imam ja, u bgd nisam ga nigde nasao pa su mi doneli iz novog sada na proslom wcg(tako da ga jos malo pa godinu dana imam). mish je zlo ako si navikao na male misheve/mx300 kao ja. Prlja se puno to je jedino sto bih mogao da zamerim(a on bi meni zamerio da operem ruke ponekad kapiram)

ako te zanima jos nesto pitaj

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...