Jump to content

Adidas naocare za sunce


Recommended Posts

bice info uskoro

btw

500.jpg

jeaaaa

i btw, ray ban su stvarno dojajne, ali posto ih danas fura svaki tard, OMG ONE IZ KOKEKOLE REKLAME no thanks

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kaze mi sestra, da ih ima svuda po ulici....

@corey, fora i jeste u tome da nema drugog izbora osim ovih ulicnih, nisam ih vidjao po radnjama i ko god da ih ima ( a malo ih je ) nasao je neku ulicnu varijantu...

btw rami zakasnio si malo, bas skoro bila neka varijanta 1.5mil $ nosio ih neki dzon dunno :P

dopuna info-a :

neka radnja smizla kod cuburskog parka, ne pitaj me nista, prenosim informacije

a kod nas nema kvalitetnih, jedino varijanta preko neta

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma gde svuda po ulici, pola grada sam proshpartao, nisam video nijedne. aj da sam video neke pa da mi se nisu svidele zbog prevelikih stakala, ili en znam chega, nego NIJEDNE :[

videtju u shmizli onda, a ti pitaj sestru da ti kazhe tachno gde je videla na ulici, ako ih opet negde vidi :]

Link to comment
Share on other sites

@rami

ajde samo nadji ih vishe pa da se smejemo [8D]

nemash pojma realno :]

pravo mesto za tebe :)))

ni ti!

Jesi gledao po Liliju, tamo imaju neke cvidže.

nisam pravo da ti kazhem. na pamet mi ne bi palo da tamo imaju lenonke. shta vishe, i dalje mi je to neverovatno, ali proveritju :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...