Jump to content

Gief moar FPS


Megadeath

Recommended Posts

E ovako pazario sam novi PC, e sad sto me nervira jeste da mi Fps ne ide preko 60fps bilo gde da se nalazim nikako, zasto? imam 8800gt 512mb graficku 5ghz procesor i tako.

Znaci kolki je vama fps i koji racunar imate? da li neko zna kako da povecam^^ thx i btw detalje drzim na max.

Link to comment
Share on other sites

Sa tom grafičkom i jednojezgarnim procesorom, nikako.

Napiši koja ti je ploča pa da ti kažem dal možeš da apgrejduješ.

D'oh, ovo je WoW soba a ne AoC :\

Ništa, zaboravi ovo što sam rekao, nešto ti drugo smrdi u mašini pošto kod brata na solidno slabijem kompu ide 60 fps skoro na maks van grada i ~30-40 u gradu...

Link to comment
Share on other sites

Kako da mi fps bude veci od 20?

konfiguracija je sledeca:

AMD Athlon 64 3200+

1GB ram

NVIDIA GeForce 8600 GTS (igram na rezoluciji 1680x1050)

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...t&p=1208615

kad kobaja tera 2 WoW-a sa njegovom krntijom [:D] morao bi ti jedan lagano.

Za pocetak ugasi VSync, defragmentuj diskove i pogasi gluposti u tray-u koje ti zderu RAM.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

taj rad, ako sam ja sa istim procesorom i ramom i loshijom grafikom ima svuda sem pri sletanju u shatrath 50-60 fps (vsync on) onda ne kapisram u chemu je problem (sem ako igra nije postala HWski zahtevnija za igranje u poslednjih godinu dana?)

Link to comment
Share on other sites

Napisi nam tacno sta ti je stavljeno u video settings i sta imas upaljeno u sound settings i koje imas pokrenute pozadinske programe.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...