Jump to content

Master Of Orion 2


Stator

Recommended Posts

Pa i ne znam koliko si igrao zato sam te i pitao :)

Da vidim gde stois, ovo je pitanje u klasi u TF2 koliko kosta da inzenjer napravi teleport ? [:D]

MIslim radiation shields blokira 5, klass 3 shit blokira 3 i onda se svede na 5+3=8.

Link to comment
Share on other sites

Videcemo mi u igri ko ce kako da prodje :)

Istina je, naravno, da ste verovatno i vi dosta toga zaboravili o igri koliko sam i ja, tako da cim stignem malo cu jos da se prisecam...

To su bili predivni dani igranja... Steta sto je trojka toliko zasrana, nisam ni mogao da je igram kad je izasla

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

aj meni, nepoznavaocu dvojke, da objasnite ukratko koje su vam glavne zamerke na trojku u odnosu na dvojku? :]

I ja sam pikao dvojku godinama... Jedina igra za koju mogu da kažem još od pacmana da mi je uništila socijalni život a da mi nije bilo ni najmanje krivo. :)

Kritike za trojku su po meni uglavnom netačne, 3jka je bolja od 2jke u bukvalno svemu osim u fajtovima. Fajtovi su odrađeni bednije nego u Reunionu na amigi 500 a i fajtovi su bili najbolji deo igre u dvojci tako da je trojka bulja samo zbog toga. Menadžment i izgradnja imperije su u trojci uber dobro uradjeni, sa doduše za većinu ljudi prestrmom learning curve tako da im je lakše da kenjaju kako igra ne valja umesto da se stvarno potrude da uključe mozak i skapiraju igru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uf, posle skoro 11 godina sam napokon nasao ovu igru. Hteo sam da je igram jos kada je izasla, ali obaveze nisu dozvolile. A sada jedno apsolutno noob pitanje koje ne bih postavio u bilo kom drugom slucaju - ali sam ocajan. Kako da transportujem hranu sa jedne planete na drugu? Vec dva puta prelazim igru a da to jos uvek ne mogu da provalim. Imam i dovoljno freightera i hrane ali ne znam kako da je prebacim. Za ljude sam ukapirao, ali hranu ne mogu nikako. Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

eX1|e aj malo pitanjce za tebe cisto da vidim gde si sa skilom [:D]

ako imas izucen clas 3 stit i napravljen radiation shields na planeti koloiko ce demedza da blokira planeta kada budes pucao sa nekim oruzijem na nju ?

MIslim radiation shields blokira 5, klass 3 shit blokira 3 i onda se svede na 5+3=8

lolz car si majke mi :)))

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...