Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

mislim, pod klinsmanom su igrali nekako techno, videla se tu neka velika taktika. Pod Lo(e)bom....pa pobedjuju na klasichne nemachke osobine - trchanje i apsolutna fokusiranost i nepopustanje svih 90 minuta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlicna utakmica za oko, puna dinamike :)

definitivno portugalcima fali klasicni spic igrac, znaci klasicni centarfor. jeste nunjo kvalitetan, ali nije to onaj nunjo od pre par godina. a ni tada nije bio strah i trepet. to nije ni helder, iako je dao gol, mozda bi almeida nesto pokazao, posto je zivotinja. ronaldo totalno odsecen, dobro su ga i cuvali, tako da i nije mnogo toga pokazao, ali je dosta zasluzan za prvi gol.

svabe odigrale carski, shvajni se iskupio za crveni vs hrvata sa golom i dve asistencije.

balak izuzetno odigrao, pravi je mozak ekipe.

klose konacno proradio.

sve u svemu totalno zasluzen prolazak nemaca.

Link to comment
Share on other sites

igz, Lev ili kako se vec chita je sastavljao tim i dok je Klinsman bio selektor, to se obelodanilo nedelju-dve pred prvenstvo..Dalje, ne znam shta su oni tako spektakularno prikazali na tom svetskom shto nisu sad..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

suđenje je na celom prvenstvu katastrofa, ništa novo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio ubedjen da ce Portugal otici dalje,iako su svi moji favoriti za sada mnogo jadno igrali(italija i nemacka,Hrvate ocekujem sutra sigurno u polufinalu iako su mi Turci isto oduvek simpaticni,svidja mi se taj njihov fanatizam)

Trecem golu je prethodio ocigledan faul,ali ono,boli me kara,ionako sam navijao za Nemce :))

Ronaldo opet nikako da pokaze zasto ga zovu najboljim igracem sveta u velikoj utakmici.Gledam ga zadnjih 20 minuta otkad je uzeo traku,i decko se nije jebeno pomerio,kao da je cekao kraj tekme da ode u svoj kupleraj i da jebe 10 riba.

I prosto je nemoguce kako Portugal ima ocajnu odbranu posle prekida,apsolutno mi nije jasno sta tu toliko ne stima da im svi jebeno prete posle prekida,pocevsi od ceske,pa do danas sa Nemcima.

I da,za Nemce vazi ono sto je Pera rekao,pa Lev je bio pomocni trener kod Klinsmana,nema tu sta znacajnije da se menja u odnosu na svetsko prvenstvo,jedino me iznenadio covek danas sa onim Rolfesom i Hiclspergerom,pravi potezi zaista.

I da,sve u svemu,odlicna tekma.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

suđenje je na celom prvenstvu katastrofa, ništa novo

na shta sam mislio onomad kad sam pricao o sudjenju je, da sudije prave greske, na zalost ispostavi se da te greske mogu da budu krucijalne na konacni rezultat. medjutim, dosta puta se desava da sudija napravi gresku, i onda izgubi utakmicu iz svojih ruku, pa pocne da kompenzuje i onda to bude haos. na svu srecu, to se ne desava. :)

Ali one individualne akcije Portugala na kraju su bile tuzne. 15tak minuta pre kraja Simao sam pokusava nekim sutevima... ni ostatak tima nije zaostajao. Sva sreca Nani je isao na centarsuteve pa su ubacili onaj drugi gol.... generalno portugal nije zasluzio da ide dalje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

De je bre Nani isao na centarsuteve,jedini put kad je zapravo centrirao je bio gol,ovo ostalo kad je sutirao iz kolena levom nogom i takve slicne pokusaje,skontao sam zasto ga je Skolari i drzao na klupi :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

De je bre Nani isao na centarsuteve,jedini put kad je zapravo centrirao je bio gol,ovo ostalo kad je sutirao iz kolena levom nogom i takve slicne pokusaje,skontao sam zasto ga je Skolari i drzao na klupi :)

decko je igrao smekerski. jel mozes bolje? :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...