Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

mozes onda i ti da banujes :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se juche vozio kolima bash kad su turci dali gol, prolazim pored nekih kafica i pitam se, koliko bre traje ovaj fudbal kad je josh mech, i sto se ovi nashi toliko raduju ;) onda skapiram da je zato sto su hrvati primili gol :P A ovi turci sto ih kenja legendarno josh su zanimljiviji, al' ih je zajebao onaj curcic sto u studiju posle sere nesto svoje, nema pojma 'de je ;)

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da danas pobanujem pola topica, ako za par dana ne mozete da citate rur, znacete zasto

Brate kapiram da sam i ja na tapetu, ali me zanima cime mi to vredjamo Hrvate ako bi voleli da oni ispadnu? Navijao sam da ispadne i Portugal, i da Rusi dobiju Holandiju kao i Spanija Italiju...Ne kontam jer neko od nas govorio nesto strasno vs Hrvata ili ih nazivao pogrdnim imenima?...Za to ok, ali niko ne raspiruje nacionalnu mrznju ovde! ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

lol najtalentovanija nacija u fudbalu! Mi smo 3 puta talentovaniji od njih, ako se gledaju rezultati mladih reprezentacija sa zadnjih evropskih prvenstava. A da ne pricam za druge reprezentacije tipa holandjani (mada ne znam da li se oni racunaju, ionako im igraju sve neki crnci iz bocvane i sl. [:)]). Nije shto su hrvati pa zbog toga da kazem, ali najtalentovaniji my ass!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

^^

totalna poenta..

svaka cast mashinovodji terimu i tom ludackom mentalitetu..mislim da atribut sa eurosporta Comeback Kings potpuno odgovara Turcima..ne znam ko se ne bi smorio u onoj situaciji i prestao da igra..Samo ne znam kako ce da sastavi tim za sledecu tekmu jer su mu kaznjeni Arda, Tuncaj i onaj jedan standardni stoper..

Pravo uzivanje pored hrt komentatora je i gledanje index.hr u toku danasnjeg dana

ali i dalje se nesecam da sam gledao ovako ludacku tekmu u skorije vreme..u rangu je sa liverpulom 05..

veceras Ruje nek zasijaju kad su mi vec izbacili omiljene svedjane..

Link to comment
Share on other sites

svaka nama cast za nasu mladu reprezentaciju,ali dzabe kad ti igraci niti igraju u Zvezdi niti u Partizanu,a ko i igra,taj ne moze da se proda ili se proda u Rusiju,Francusku drugu ligu i slicno.Oni su prodali Modrica za 26miliona,Corluku za tako neku bolesnu cifru,Eduarda za 24 miliona...mi se radujemo kad prodamo Purovica za 3 miliona :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Modrić je bio 21, Eduardo 14, Čarli isto 14.. sve si promašio Grujo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno, chovek im je pokazao kako se igra. red je bio i da da gol da se i statisticki dokaze [:D]

jos sutra da ispadne cetvrti pobednik grupe i gg [:)]

МЫ РОССИЯ, МЫ ПОБЕДИМ!!!

FORZA AZZURRI, TUTTI INSIEME!!!

[:)]

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...