Jump to content

povratak wow-u


Paja

Recommended Posts

drugari, jel mislite da ce vredeti vratiti se wow-u kad wotlk izadje?

u "vrhuncu" moje slave :) imao sam 2 70 lika a isprobao sve ostale klase. razlog shto sam stao? dosada.

znachi hteo bih da opet aktiviram accoutn i nastavim sa svojom casual igrom, ali ne znam da li ce wotlk doneti stvarno puno novog contenta, da se opet ne smorim.

shta vi mislite?

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

ako nista drugo bar je wow sada kao stvoren za casual igrace :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

hehehhe loopsteru drugare chini se da necesh da preuzmesh odgovornost za sopstvene postupke tj da chekash da te neko nagovori na/odgovori od nechega =o))

ako si iskren sa tim da si prestao sa wow-om jer te je smorio onda cesh chak ako krenesh opet igrati mesec-dva dok ne levelujesh do 80og i malo snimish shta ima i opst cesh prestati, no to sto trazhish od drugih da te savetuju pokazuje u drugom smeru tj da se nisi smorio nego da vec ocesh opet da pochnesh ;o))

sve u svemu ako ti se igra i znash da se kontrolishesh - igraj se, ako ne mozhesh da se kontrolishesh onda bolje ne pochinji ponovo =o)

Link to comment
Share on other sites

]Very good operating achievements were offset by non recurring or calendar impacts: the first quarter of 2007 included notably the successful launch of the first expansion set World of Warcraft: The Burning Crusade (the second expansion set is anticipated to be released in the second half of 2008) and the favorable settlement of a tax litigation.

A comparison of the first quarters of 2007 and 2008 performances is not representative because the first quarter of 2007 included the hugely successful release of World of Warcraft: The Burning Crusade. Blizzard Entertainment’s second expansion, World of Warcraft: Wrath of the Lich King, is scheduled to be released in the second half of 2008. Consequently, Vivendi Games’ revenues for the first quarter of 2008 are 24.1% lower (-18.2% on a constant currency basis) when compared to the same period last year. Vivendi Games’ revenues was €221 million.

Imate jos 4-5 meseca za razmisljanje, a mozda i manje.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

hehehhe loopsteru drugare chini se da necesh da preuzmesh odgovornost za sopstvene postupke tj da chekash da te neko nagovori na/odgovori od nechega =o))

ako si iskren sa tim da si prestao sa wow-om jer te je smorio onda cesh chak ako krenesh opet igrati mesec-dva dok ne levelujesh do 80og i malo snimish shta ima i opst cesh prestati, no to sto trazhish od drugih da te savetuju pokazuje u drugom smeru tj da se nisi smorio nego da vec ocesh opet da pochnesh ;o))

sve u svemu ako ti se igra i znash da se kontrolishesh - igraj se, ako ne mozhesh da se kontrolishesh onda bolje ne pochinji ponovo =o)

prochitao si me kolence :)

istina je, jako mi nedostaje igra, ali znam da cu se opet smoriti vrlo brzo, jer sve ono shto nisam mogao da vidim, necu ni moci, jer jednostavno nemam toliko vremena da se posvetim raidovanju/pvpu

ivan i dalje veruje u moj neki vishi um :) e drugaru, nestalo je to odavno

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

shajaznam, koldor je neko vreme propovedao onaj njegov mistichni casual play sa ortacima raiderima koji ga povedu s vremena na vreme da chekira encountere...

mislim, ako ne mozhesh da se organizujesh da te igra zabavi (evo recimo igoru je super, on chovek ne igra nedeljama, onda 3 dana nolifuje u raidovima, pa 2 nedelje igra casual, skida se go i dere na ljude u orgrimaru ;o) pa onda sve opet u krug) bolje ne igraj.

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu ako ti se igra i znash da se kontrolishesh - igraj se, ako ne mozhesh da se kontrolishesh onda bolje ne pochinji ponovo =o)

zar ima onih koji mogu da se kontrolisu? tog igora ne racunam, mislim na one igrace koji zaista igraju. ko jednom okusi hc rejdovanje ne verujem da posle moze da se zadovolji skidanjem u orgrimaru

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

bitna je ekipa, a ne rejdovanje!

eto ja sam izashao iz HCa u aprilu 2006, od tada sam u 2 navrata igrao po 2m i opet prestao

sad moguce je da bih opet hteo neke hc akcije da sam ostao duzhe, ali ovo koliko sam igrao bilo mi je veselo samo tako =o)

Link to comment
Share on other sites

zar ima onih koji mogu da se kontrolisu? tog igora ne racunam, mislim na one igrace koji zaista igraju. ko jednom okusi hc rejdovanje ne verujem da posle moze da se zadovolji skidanjem u orgrimaru

Moze ako ukapira da je wow ipak samo igra :)

Ako se karazan i grul racunaju, ajde da kazem da sam nekih par nedelja hc rejdovao. Tek je to smor :) Odes jednom i video si. na gear se nisam nikad lozio.

A skidanje u orgrimaru je koletova projekcija...mnogo je zanimljivije u zbunju u terokaru.

Sve u svemu super je wow, i dalje ga uplacujem iako sad vec 3 nedelje nisam usao. mozda me uvati zelja.

sad moguce je da bih opet hteo neke hc akcije da sam ostao duzhe

Sad samo razmislite kako je ljudska podsvest mocna stvar :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Loopy vidim odustao si od eve-a, bruko jedna :)

I sad hoce na wow, kakvo degradiranje :D

kriv sam priznajem.

pa da si pratio moje postove, prelazio sam od eve-a, preko guildwarsa, do tamo nekih zhlj mmorpgova. sve u zhelji da nadjem zamenu za kralja iliti wow :)

ali nema.. to je bila ljubav na prvi pogled.

shto se tiche kontrolisanja.. jako je teshko, pogotovo kad se smorim kuci a znam da imam neke male obaveze koje stvarno mogu da odlozhim. onda udri, pa sve do shljake.

zato necu jos da pochinjem, jer imam neke stvari da sredim u zhivotu, ali kad se oslobodim opet, postoji ta mogucnost :)

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...