Jump to content

Moja je bila najveca :)


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lose sam se izrazio, od kako sam JA krenuo da peglam MC, jer ja sam krenuo podosta posle merga Shadowmoon-a i Burning Legiona. Kada sam ja krenuo da igram Naxx je bio pociscen do Sapphirona, tako da sam ja gruvao PuGove za mesta koja vise niko nije aktivno raidao od jacih guildi tada. Uglavnom, ja sam ime izgradio na tim MC i Onyxia runovima tada, kao i sada u BC sa TK i SSC pugovima koji vec mesecima ciste instance np.

Svejedno, ako nisi cuo za mene nije bed, nisam ni ja cuo za tebe ;)

boze zhegy smiri malo svoj ego i pocni da zivis a ne da nolifujes u wow-u

ne znam da li si ikada cuo za izlaske,picence,ribe etc :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam vidjao warriora sunandsteel i znam da je bio u nihilumu, a onda posle nekog vremena nije :P

I sad opet jeste. I tako.

A Mohi zeli u failure, nego nece da prizna :S

a neka sa gospodom kompleksasima koji su pritom postali najbolji alijansin gild ne napretkom vetj zato sto su se ostale bolje gilde raspale ... neka fala.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u nihilumu imali srbina jos od pocetka tbca ... pre toga igrao u curseu kada je bio jak.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...