Jump to content

NBA - playoffs 2008


Formica

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto bre nas da boli kurac za lika koji je izabrao da igra za Crnu Goru a sve sto je uradio, uradio je igrajuci u Srbiji

+ je prljava grobarchina [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto bre nas da boli kurac za lika koji je izabrao da igra za Crnu Goru a sve sto je uradio, uradio je igrajuci u Srbiji

da je igrao za Buducnost, umesto za Partizan ne bi bio pola od toga shto je sada... ali to je nasa stvarnost na zalost.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

to nije vazno, sredinom 90tih 90% reprezentacije nam je iz Partizana bilo i sve ih postujem, osim Danilovica i Divca koji vode Partizan sada kao dva narko bosa.

a zashto te oni podsecaju na narko-bosove?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a zashto te oni podsecaju na narko-bosove?

zato sto uspevaju da uprkos lichnom bogatstvu koje se meri desetinama miliona evra, uprkos profitu koji tim ostvaruje nastupima u evroligi i od prodaje igracha vec godinama vuku neplacene dugove za Pionir, iz koga su umalo izleteli pre godinu dana. Kod mutave i glupave zvezde mi je jasno. Ovde ne

da ne prichamo o tome koliko je partizanova omladinska shkola propala

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zato sto uspevaju da uprkos lichnom bogatstvu koje se meri desetinama miliona evra, uprkos profitu koji tim ostvaruje nastupima u evroligi i od prodaje igracha vec godinama vuku neplacene dugove za Pionir, iz koga su umalo izleteli pre godinu dana. Kod mutave i glupave zvezde mi je jasno. Ovde ne

da ne prichamo o tome koliko je partizanova omladinska shkola propala

kosarka generalno nije profitabilan sport. dugove vucemo jer osim tih sponzora, grad finansijski ne pomaze klubove.

kad su divac i danilovic dosli u partizan, ulozili su dosta svog novca ne bi li partizan stao na noge. ne mozes ocekivati da neko ceo zivot daje svoje pare u nesto shto nije profitabilno.

poistovecivati ih indirektno sa ljudima koji su se obogatili od sporta (poput zeke, bjeke etc.) je neozbiljno jer partizan iz sezone u sezone igra sve bolje shto na domacem planu, a posebno na evropskom gde je dosao na korak od final4. samo se nadam da ce i zvezda uskoro dobiti svog divca i svog danilovica i da ce napokon stati na noge.

kritike na racun divca i danilovica su suvisne.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ok, objasni mi onda, ako su oni zaista takvi kosarkaski entuzijasti, zasto partizan vishe nema nikakvu omladinsku skolu pa je barem 70% tima dovucheno sa strane. koji je poslednji kvalitetan (ne na nivou Srbije nego na nivou Evrope) igrach ponikao u partizanu i prosao sve kategorije do seniorskog tima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ok, objasni mi onda, ako su oni zaista takvi kosarkaski entuzijasti, zasto partizan vishe nema nikakvu omladinsku skolu pa je barem 70% tima dovucheno sa strane. koji je poslednji kvalitetan (ne na nivou Srbije nego na nivou Evrope) igrach ponikao u partizanu i prosao sve kategorije do seniorskog tima

nemojmo da se zavaravamo. partizan se jako retko, cak i u onim slavnim danima 80tih nije kompletno oslanjao na svoju shkolu.

mnogi igraci partizana, ukljucujuci divca, danilovica, paspalja... nisu prosli partizanovu shkolu kosarke.

slazem se sa tobom, voleo bih da partizan ima FMPovu skolu kosarke. medjutim, i pored toga, ako momak ima kvalitet, manje je bitno da li je iz Cacka (Tripkovic) ili Loznice (Vujanic)...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

u svakom slucaju, sledece godine nece ni prismrdeti drugoj fazi evrolige a kamoli fajnal foru

@topic

Sijetl ostao bez tima, a Soniksi bez imena jer nece moci da zadrze ime kada se presele na jesen u Oklahomu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...