Jump to content

PTR Patch 2.4.2


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto nemam zivaca da se raspravljam sa 26ogodisnjim teletabisom... U pravu si Mohi, hunter je imba za arenu, neprejebiv u svim okolnostima. Sa druge strane nije ok sto blizz ne buffuje malo resto druide, jbte stvarno ljudi nemaju gde vise u arenama, potisnuti su skroz od strane drugih klasa...

Mislim... Cherez igra hunta i zamisli ima dobar rejting omg, to znaci da ako Rajkonen izveze krug na stazi sa JUGOM ispod 3 min a daj normalnom coveku formulu precice za 4, jel to znaci da je jugo bolji od formule za trke? (izvini na poredjenju ali brate sa teletabisima od sad ovako pricam).

Nema svrhe raspravljati se sa covekom koji u 26 teoretise o warcraftu i skroz ozbiljno izvlaci mi tamo neke pretpostavke kako u odredjenim okolnostima pod odredjenim uslovima u odredjenom slucaju sa odredjenim setupom, mislim jbte sta da ti kazem, BRAVO!!!1

011/3671-429 javi se pa da vidimo sta moze da se uradi...

Link to comment
Share on other sites

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/testrealm.html

evo vam pravi changelog... ovaj sto je silencer postovao je teski FAKE

* Brann Bronzebeard’s Lost Letter: This item will no lonber display a damage range in its tooltip.

opste je poznato da blizz NE pravi typo-e :S

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da ne bi sad quotovo pola foruma... recicu ovako

posto kao mage uglavnom ne upraznjavam 2v2 ovo sto pishem odnosi se na 3v3... do sad sam uvek igrao neki rpm kombo sa razlichitim likovima i uvek su mi druidi pishali u ochi.. a ja sam uvek imao solidne partnere u teamu... ali eto sad se desilo da imam likove koji igraju igru na nivou na kom ja igram gde u timu od nas 3 imamo 3 tim leadera... gde svako zna u svakom trenutku sta se deshava... mogu vam reci da pishamo u ochi druidima i to onako na hardu... i to ne retko kombo ret pala war druid, Rogue warr druid, priest(disc) warr druid... tuchemo jednog pojavi se druid i mi ga unakazimo bez da jedan heal baci...

necu sad da serem kako ste vi retardi i sve to... i ja sam plakao protiv resto druida... druid jeste najbolji healer za tu arenu... ali moze i on da se savlada ako tvoja ekipa zna sta radi...

a to za huntera... to totalni lol... hunter koji zna gde je pilar i koji zna da ostavim trap pored istog... je u startu pobedio u 2v2... izdrejnuje protivnickog healera na mrtvo ime...a sam moze da pije kad oce... a to sto hunter bio sranje u s2 i bio samo po neki na high ratingu... zato je i bio onaj patch... koji je promenio stanje stvari...

Link to comment
Share on other sites

evo ja sam counterpart killiju... znam dosta o theorycraftu ali ne mogu arenu da predjem preko 1900 ni pod stavkom razno... kad udje gey setup ja ispizdim :D

namoj da se brinesh Tjoso, sace mlohi da ti objasni kako je to zato sto si pve whore bez skila ;o)

Cak naprotiv, mnogo vise postujem nekoga ko ume da iskoristi mozak u igri ali mu konkretno kliktanje na all the right buttons ne ide od ruke, to je razlika izmedju ljudi koji igraju rpg i kanter ....

Posto nemam zivaca da se raspravljam sa 26ogodisnjim teletabisom... U pravu si Mohi, hunter je imba za arenu, neprejebiv u svim okolnostima. Sa druge strane nije ok sto blizz ne buffuje malo resto druide, jbte stvarno ljudi nemaju gde vise u arenama, potisnuti su skroz od strane drugih klasa...

Mislim... Cherez igra hunta i zamisli ima dobar rejting omg, to znaci da ako Rajkonen izveze krug na stazi sa JUGOM ispod 3 min a daj normalnom coveku formulu precice za 4, jel to znaci da je jugo bolji od formule za trke? (izvini na poredjenju ali brate sa teletabisima od sad ovako pricam).

Nema svrhe raspravljati se sa covekom koji u 26 teoretise o warcraftu i skroz ozbiljno izvlaci mi tamo neke pretpostavke kako u odredjenim okolnostima pod odredjenim uslovima u odredjenom slucaju sa odredjenim setupom, mislim jbte sta da ti kazem, BRAVO!!!1

011/3671-429 javi se pa da vidimo sta moze da se uradi...

Bravo bravo ... samo cherez? Pa koliko treba da ih nabrojim da bi vi rekli A OK ONDA? HALO hanter je pre kraja sezone 2 bio neupotrebljiv. Sta vi ocekujete? Da se instant pojavi milion full s2 hantera sa 5k poena u steku za sezonu3? Vama stvarno curi mozak na ushi.

A sto se tice teoretisanja o IGRICI OMG ... Verujem da si jako uspesan u zivotu sa takvim stavom?

A evo ti i nebra dole koji igra na normalnim rejtinzima i zna o cemu pricam. Jel i on kreten kao i ja? Ili ce se ova diskusija opet zavrsiti kao i do sada, tako sto ce neko da potvrdi ono sto sam pricao, a vi umuknete?

da ne bi sad quotovo pola foruma... recicu ovako

posto kao mage uglavnom ne upraznjavam 2v2 ovo sto pishem odnosi se na 3v3... do sad sam uvek igrao neki rpm kombo sa razlichitim likovima i uvek su mi druidi pishali u ochi.. a ja sam uvek imao solidne partnere u teamu... ali eto sad se desilo da imam likove koji igraju igru na nivou na kom ja igram gde u timu od nas 3 imamo 3 tim leadera... gde svako zna u svakom trenutku sta se deshava... mogu vam reci da pishamo u ochi druidima i to onako na hardu... i to ne retko kombo ret pala war druid, Rogue warr druid, priest(disc) warr druid... tuchemo jednog pojavi se druid i mi ga unakazimo bez da jedan heal baci...

necu sad da serem kako ste vi retardi i sve to... i ja sam plakao protiv resto druida... druid jeste najbolji healer za tu arenu... ali moze i on da se savlada ako tvoja ekipa zna sta radi...

a to za huntera... to totalni lol... hunter koji zna gde je pilar i koji zna da ostavim trap pored istog... je u startu pobedio u 2v2... izdrejnuje protivnickog healera na mrtvo ime...a sam moze da pije kad oce... a to sto hunter bio sranje u s2 i bio samo po neki na high ratingu... zato je i bio onaj patch... koji je promenio stanje stvari...

Ljudi jednostavno preterano seru i nemaju pojma o druidu.

A sto se tice huntera, bash ono sto sam rekao u 2vs2 sa hilerom je tako prosto igrati hantera da je to ravno debilizmu ... trap oko pilara oko koga tvoj hiler bezi, skorpija na hilera, viper na hilera, mortal kad mozes, dispell sta treba i sta mozes i gg ... Samo videcemo jel bilo dovoljno sto si i ti to rekao ili cemo imati presedan u istoriji wow foruma da ce neko zapravo hteti konstruktivno da polemise o hanteru u areni.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

BTW izvukao sam iz kilija zasto nije uspeo sa druidom 2k

<killygor> da

<killygor> jer ti ne priznajes

<killygor> da su druidi sisice

<mohican> pa ne priznajem

<mohican> jer ti prvi nisi uspeo 2k sa druidom onda

<mohican> i lepo sam te pitao zasto?

<mohican> kad je druid no skill?

<killygor> fino

<killygor> stobom ne moze niko nista da napise sto neces kasnije iskoristiti

<mohican> hahahaahahaha

<Neecola> mohi b92 :D

<mohican> a ok onda

<mohican> ONDA SI TI U PRAVU

<killygor> ponasas se kao tabloid

<mohican> A JA SAM MANIPULATOR

<mohican> AHAHAHAHAHA

Jel to odgovor? Cuti cuti nema veze druid je ipak imbanoskill?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice teoretisanja o IGRICI OMG ... Verujem da si jako uspesan u zivotu sa takvim stavom?

[:)] Sta da ti kazem, manje vishe u svemu caga se dohvatim....

Prestani da glumis debila i selektivno izvlacis zakljucke izmedju redova, diskusija je o tome da je hunt najmanje zastupljena klasa na visokim rejtinzima u areni a resto druid najvise, koliko sam razumeo govorilo se o 2vs2 i 3vs3 areni. Sad problem je sto HUGO nece to da prizna ili sta vec, ja stvarno mogu da se smejem na idiotske komentare koje procitam ovde, mislim kao sto je moj profesor rekao moguce je i dokazati da su 1+1=3 MOGUCE!!!1

Sad ja samo mogu da naslutim razloge zbog kojih ti odbijas da priznas jebeno prostu stvar koja je trenutno takva kakva je, pogledaj statistiku klasa na visokim rejtinzima, niko ovde ne kaze da nije moguce imati high rejting sa huntom covece i low rejting sa druidom, poenta je da u datom trenutku neke klase se u prednosti u arenama, vremenom i pecevima se to menja ali trenutno je tako kako je. To je isto kao sto su pala/warr bili imba u s1.

Samo mi kazi da stvarno mislis da resto druid nije trenutno najbolji team mate za 2vs2 i 3vs3 pa da zavrsimo sa pricom?

Link to comment
Share on other sites

011/3671-429 javi se pa da vidimo sta moze da se uradi...

Jel ovo neki hotline? Koga da trazim ^^

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

[:)] Sta da ti kazem, manje vishe u svemu caga se dohvatim....

Prestani da glumis debila i selektivno izvlacis zakljucke izmedju redova, diskusija je o tome da je hunt najmanje zastupljena klasa na visokim rejtinzima u areni a resto druid najvise, koliko sam razumeo govorilo se o 2vs2 i 3vs3 areni. Sad problem je sto HUGO nece to da prizna ili sta vec, ja stvarno mogu da se smejem na idiotske komentare koje procitam ovde, mislim kao sto je moj profesor rekao moguce je i dokazati da su 1+1=3 MOGUCE!!!1

Sad ja samo mogu da naslutim razloge zbog kojih ti odbijas da priznas jebeno prostu stvar koja je trenutno takva kakva je, pogledaj statistiku klasa na visokim rejtinzima, niko ovde ne kaze da nije moguce imati high rejting sa huntom covece i low rejting sa druidom, poenta je da u datom trenutku neke klase se u prednosti u arenama, vremenom i pecevima se to menja ali trenutno je tako kako je. To je isto kao sto su pala/warr bili imba u s1.

Samo mi kazi da stvarno mislis da resto druid nije trenutno najbolji team mate za 2vs2 i 3vs3 pa da zavrsimo sa pricom?

[roflmao]

Evo ga jos jedan sto nume da cita. Jesi ti sa kilijem bezao iz skole?

Vrati se nazad i procitaj diskusiju iz pocetka, kad nadjes deo gde sam ja osporavao trenutne arena statistike onda se vrati, a posto toga nema neces nam se vratiti juhu.

Ja sam rekao da je hanter imba i mozda najbolji timmejt SA DRUIDOM za 2vs2 jer su ovde neki govorili kako hunter smrdi jer bi time da opravdaju svoje probleme.

To kolko mnogo neke klase ima na nekom rejtingu nema veze sa potencijalom te klase vetj sa time sta se ljudima igra i kolko ko napravi halabuku kako je neka klasa imba. Ok jeste druid najbolji hiler za 2vs2 i mozda 3vs3 al to vetj zavisi od komboa, ali je mnogo veca halabuka nego sto je on zapravo dobar i time efeket povecanja broja druida u zadnje vreme ali ta prica traje vec dve pune sezone, a hanter je bafovan na kraju prethodne sezone i pritom ga niko nije popularisao, vetj se to tek lagano desava tako sto se pojavljuju cherezi i ekipa, plus na sve to je hantera uvek bilo relativno malo u ukupnoj populaciji wowa i malo ih je trebalo za raidove i mahom su ih igrali kinezi ...

Znaci da rezimiramo, NIGDE NISAM OSPORAVAO STATISTIKE KOJE KAZU DA JE WAR NAJIGRANIJI U 2vs2 NA 2200+ REJTINGA A ODMA IZA NJEGA DRUID, NITI SAM OSPORAVAO DA JE JAKO MALO HANTERA U TOJ ISTOJ STATISTICI, ali isto tako je hanter imba kako stvari trenutno stoje sto apsolutno ne dovodi u pitanje gornju statistiku, vetj samo zahteva malo mozdane snage da se shvati mehanika klase i buff-a koji joj je dat, a bash sa tim delom ove price vecina ovog foruma ima problem.

Sta sad treba da poraste broj hantera u 2vs2 na 2200 da bi vi prihvatili da je hanter zapravo dobra klasa? Nemate mozga da shvatite koliko je zapravo klasa dobra citajuci skilove, koristeci se matematikom i gledajuci hunt videe na visokom rejtingu? Vas problem, ali ja sam se nagledao videa hantera i nacitao njegovih talenata i nagledao ih se preko nisana u areni previse puta i jasno mi je kako isti funkcionise, sto sam i objasnio, a ako neko hoce da spori to moje misljenje neka lepo iznese svoju teoriju potkrepljenu wow znanjem, a ne OMG PILAR, pa cemo da vodimo diskusiju.

PS: nigde na ovom topiku nisam osporavao dominaciju druida u 2vs2 areni cak sta vise sam kiliju bacio hejt jer nije uspeo sa druidom 2k da uzme, a ujedno sam bacio i hejt svima koji misle da za druida ne treba skill uopste.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

meni ortak igra 2 v 2 sa holy palom ...u rampage igraju ..jes da nije neka bgrupa al opet oko 2400 imaju a ono sto bi se reklo pala sux u areni big time u 2 v 2 ...ovaj drugi je war ..moze armory ako oce neko mrzi me sad da trazim:)

tako da skill>all

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom ne volim da bacam takve fraze ali verujem da u wowu od 10 i kusur miliona ima 2-3 dobra hunta... ostalo su hardcore nabs. Recimo svako ko je rekao da je sklanjanje deadzone dobra stvar odmah ti je jasno da je newb.

meni ortak igra 2 v 2 sa holy palom ...u rampage igraju ..jes da nije neka bgrupa al opet oko 2400 imaju a ono sto bi se reklo pala sux u areni big time u 2 v 2 ...ovaj drugi je war ..moze armory ako oce neko mrzi me sad da trazim:)

tako da skill>all

Paladin jeste los 2x2 healer ... cak najlosiji. Al druga stvar je kada neko zna da igra ima mozak i ima dobre saigrace ( u smislu da su spremni da probaju i otvoreni da igraju sa njim ).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Decko, izvini sto ovo moram da kazem ali ti mozga nemas i tvoje takozvane argumetovane izjave mozes da nabijes sam sebi u dupe, nista pametno ti sine nisi rekao niti obrazlozio, to sto sam sebe hvalis i pokusavas da se predstavis kao "mozak" ovog foruma mozda pali kod klinaca od 15god koji (ako ih ima) koji citaju tvoje tekstove sa otvorenim ustima ali iskreno mislim da ni takvih nema.... Argumentovana diskusija o hunter klasi od strane Mohicanca, mislim looooool....

Jedino sto znas da kazes o huntu su par skillova njegovih i to si se verovatno namucio da ih pravilno napises i spomenes par filmova koja si odgleda, tako da molim te zaobidji me sa tim neuspesnim pokusajima siljenja sopstvene pisice.

Tvoje izjave tipa dovoljno je da uradi ovo, baci ovo i gg? Dovoljno govore o tvom poznavanju mehanike te klase, mislim sta da ti kazem, BRAVO!!1 I molim te nemoj da mi spominjes tvoj rejting sa lol druidom u lol bg grupi jer nisi ni svestan koliko me svrbi jaje za njega i koliko smatram da je idiotski isticati to kao neki uspeh u zivotu...

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom ne volim da bacam takve fraze ali verujem da u wowu od 10 i kusur miliona ima 2-3 dobra hunta... ostalo su hardcore nabs. Recimo svako ko je rekao da je sklanjanje deadzone dobra stvar odmah ti je jasno da je newb.

Cek, sto bi sklanjanje deadzonea bila losa stvar po huntere ?

Link to comment
Share on other sites

dok cela poenta pvpa je u skillu i potpuno je svejedno koju klasu igrate

idd ako imas skilla i ortake koji takodje imaju skila a svi ocete ozbiljno da igrate arenu sa svakom klasom i svakim specom u svakoj bg moze da se uzme 2 k rate ..na silvanas je feral drood uzeo, tako da opet kazem skill>all ..e sad ofc sa nekim spec i setup je lakse al ne vredi ti ni setup ni spec ako ne znas ...znam milion likova koji kidaju pve [ja npr.:)] al jednostavno ih arena ne interesuje ,nemaju skilla il igraju skroz casual cisto da uzmu poene ...imo ko voli pvp i misli da je stvarno skiler pravac stormscale u ciclone i tu ces da vidis gde ti je mesto ...

meni ex guild m8 GM Xenecal sa bratom resto shamanom migiro na neki noob server u neku noob bgrupu i napravili su skor 45 -1 ili 45 -2 ...Isto mogu da se iscimam za armori link :)

poenta je sto rece ovaj sto sam ga quote:)ako ne znas ni gear ni setup ne pomazu:)

tek sam sad video post iznad za dead zone ...

pa mnogo teze je bilo kad je dead zone imao range ko pre ..sad jedino da covek udje skroz u mene pa da ne mogu da ga gadjam :)mnogo je lakse za huntere sad...mada 2v 2 hunter i drood ne bi igro pa da znam da cu da dodjem na 2600 rate ..mislim da nema smorenih arena od hunter/drood ...gledam ortaka sto igra svaka arena mu je 20 min + ...jbg prsli zivci:)

Edited by stafa
Link to comment
Share on other sites

Cek, sto bi sklanjanje deadzonea bila losa stvar po huntere ?

To je bio ustipak noobovima bez mozga da se olaska koegzistencija njih i hunter klase.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...