Jump to content

guild za WOTLK


Melw

Recommended Posts

Moj plan za guild, i ko bi stojao iza njega:

Fansite WoW Srbije, KlanRuR - sa strane mozda jos neko tipa pcigre svet kompjutera ne znam koji su jos jaki portali igrackih sajtova ili nesto sto se dovezuje temom WoW-a.

Naprave se dva guild-a. Primary i Seconday. Npr.

Serbia(a) i Serbia(b)

Serbia(a) sadrzi 25-30 igraca koji su pro. Pro podrazumeva stavke koje su se spominjale vec na forumu, i koju bi ekipa osnivaca guilda donelo na krkanju punjnih pljeskavica i locenje rakije. To je ujedno i primarni guild koji se bavi end game istancama i koji ima jedan focus i drugo sa strane ga nista ne zanima sem svog real lifa.

Serbia(b) je guild koji sadrzi alt-ove, likove sa strane, drugove, familiju, rezerva, ako slucajno dodje do sranje i neko izadje iz guilda(a), automatski se razmatra neki igrac iz guilda(b), njegova statistika i komplet informacije o igracu njegovom ponasanju u guildu(b). Ujedno taj guild ce po mogucstvu da prati trend Guild(a) i da se oprema kroz Heroice / 10 Man istance po mogucstvu 25 man istance, sto je extra ako nam treba dobro proveren opremljen igrac.

Razgovor sa igracima kad je najbolje praviti raid. Svi zelimo biti pro hocemo HC. E pa ne moze svako :) Ja radim i zelim odmor ponekad kao i ostali mislim.

Sreda, Cetvrtak, 2x Nedelja redovni raid. Ha sta je to sad ? :)

Raid Sredom, cetvrtkom pocinje u 6 ili 7 sati zavrsava se 12 sati uvece.

Nedelja sadrzi 2 raid-a, koji pocinje od 12 ili 14h i traje do 18h, pauza 2 sata i od 20h do 24h.

Optional dayz - ponedeljak, i utorak kako se dogovorimo.

Petak i Subotu su casual, ako hoce neko farm, arena, grind gold stogod. Ali ti dani treba da budu predvidjeni max Real Life nekim ljudima.

Sad ce neko reci ha 3 dana raid time ? WTF ? Logicno da rzmislim bice 3 istance 25 man u WotLK u startu, uradimo att. Ceka nas prva istanca. Verujte mi ta 3 dana su sasvim dovoljna za 25 Pro igraca koji razumeju srpski jezik i ako znaju sta rade, bez slackiga max focusa i naravno svako da radi svoj posao.

Tehnicki problemi:

1. Izbor rase

2. Levelovanje

3. Neko ce zeleti transfer lika kao ja npr ;) jer jednostavno ne mogu bez svog fag paladina ! :(

takodje, pametan je silencer kada kazhe da ne bi trebalo da bude mnogo dobrih irl ortaka u gildi. stvara se mogutjnost pravljenja klana unutar klana, shto je jelte, loshe kako god da okrenesh. a da se vratimo prostoj matematici, manje shanse da se tako neshto dogodi, je bolje od vishe shanse da se tako neshto dogodi.

Licno iskustvo Smrdljivih irl drugara ....

"cao jel mozes da mi napravis primal might"

"bump 2 komada"

"ooo do jaja 2 komada daj"

"tebi jedan meni jedan to mi je skill"

-.-

Kknp i onda sma mu jebao mater sto sam mu mesec dana cut-ovo gems koje je meto na ah i enchant opremu za free... i ja labud na kraju da ispadnem. Lepo ignore i necu da mesam wow sa rl.

Drugo desilo se mnogo slicnih situacija izadje jedan i ovaj sto mu je drug za njim tako da ono :) to je ono sto se meni ne svidja.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo pisem orkish lang, sedim pored sefice i samo bacam pogled non stop dal bulji u moj ekran dok pisem ovo na forumu xD

Jaoj dobicu i otkaz zbog jebene igrice :)

Znachi rollace se alijansa, s obzirom da sile planira da transferuje svog gej palu :)

Moj palaidn je lep i mozes samo da me mrzis !!!

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja nevide nijedan odgovor od scion-a killy-a neo i koleta, za njihova misljenja, ali mislim na prava misljenja kad bi se pokrenulo pitanje ovako koje sam ja dao :) Mada iskreno mislim da oni nazalost nisu te volje :/

uz svo poshtovanje kilija kao zanimljive persone i igracha, nije pametno da on bude bilo kakav oficir. shta vishe, kili je jako blizu granice da bude "hc pro ha-zhe-me" :]]

Link to comment
Share on other sites

izvin'te za pravopis qcam na on-sreen tastaturi ovu proslu unishtih kafom jutros, da iz shkole '90 sam kao shto sam reko ranie ne mora neko da bude 22+ da bi bio ozbiljan i mature igrach neki se netje slozhiti al' shta je tu je.

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Ramirez ovde se ne radi ko ce imati status oficira a ko ne, treba svako da bude jednak po meni, a ne da postoji rank Noob - > member -> vetaran -> power -> overpower.

Mene interesuje samo misljenje iskusnih proverenih igraca. Ja za sebe ne mogu da kzem da sam iskusan igrac, ali znam da baratam sa paladinom kolko i scion kao holy, retri i prot nisam probao niti cu ne zanima me jos trenutno. Al tipa killy je odigrao sve klase iil se varam ?

Nije poenta ko ce biti officir, poenta je cuti misljenja iskusnih igraca, koji su bili u srpskom guildu koji su videli razne loshe siutacije po guildu i davanje primera automatsko resenja tome, i da ne postoji NEPREDVIDIVA stavka u guildu ako se nesto desi da ne moze da se ispravi i da mora da se misli nedelju dana kako nesto ispraviti.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa oni koji startuju od 1 lvla mozhe da im pukne kurac i kao necu vishe,

postoji problem loot whorova, neochekivanih mozda tipa da lik prestane da igra, ne dolazak na raid to je potencijalan problem

ne stripljivih i dosadnih igracha samim tim pojavljivanje clova ili gla u ludari

pravopis died.

Taj fazon treba da uchimo na tudjim greshkama

De ja stadoh ti produzhi lololol

Edited by Gh0sty

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ce se slagati u gildu koliko se slazu i ovde na forumu, i davati nekim klincima da vode gild je bezveze. Gild obicno vodi jedan covek ma sta ljudi pricali. Kao oficiri ce da pomazu ono ovo a kad treba da se pomaze njih nigde. Mani me se tih prica...

Zelim vam srecu u svakom slucaju ;]

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Za officire i GMa treba staviti ljude sa zhivcima a ne oni koji ce nam jebu mater posle 2 vajpa :D hehe shalu na stranu treba staviti 5 ozbiljnih ljudi na visokim pozicijama. Izabrati GM , 2 oficira ,3 CL-a i eventualno 2-3 RaidLeadera.. uzeti 30-35 ljudi za raid i udri..

kao sto sam vec napisao,ja sam za i ako treba transferovacu warloka.. nije nesht ali 1200 spell dmg unbuffed nije lose :D (t5 inache)

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

po mojim iskustvima oficir je tu da slackuje i da uzima loot 1vi.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

jbg po meni za takvog coveka nema mesta u guildi .. no nije na meni,mislim da mozemo dosta fino ovo da uradimo :D ja sam igrao Guild Wars i bio GM nasheg najveceg guilda ,ali kada sam prestao da igram tada je MOJO igraonica je preuzela tron :P .. imali smo finu paznju i od medija i ovako.. Zvao mi se guild Serbs ja sam bio ranger Ancient Coyote :PP hehe mnogi me znaju po nicku Coyote :D tako da kazem da nije nista ne izvodljivo pa chak ni nalazenje sponzora ili sta slichno.. josh se ja nisam nista posebno cimao da uspe guild jednostavno je uspeo imali smo 6-7 extra igracha i merdzovali nekoliko sa strane.. hocu da kazem da bez muke i sa puno volje ovo moze da uspe. Ja se nudim u pomoc ako je budete trebali.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa izvini Boris Tadic je predsednik drzave, al ne donosi on zakone...

Drugo sta officir da pomaze ? Trece GM = Officer, Ja rekoh da guild vodi 10 coveka min, kojima je isti interes.

Pokusaj da vodis gild pa ces videti da sam u pravu ali mi to stvarno nije u interesu. Vecina gildova ili se raspadne ili menja GM-ove ili se merge-uje.

@Melw

Ima gildova koji to rade i ok im ide. Primer kod nas na serveru Ruthless Faction iz kog je Frka.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

pa znam , loot council je po teoriji najbolji za georovanje jedne slozne ekipe, ne znam kako bi se neko nashe nacionalnosti osetjao kad mu neko kaze

"e vidi, on dobija item jbg", stari DKP i cao... nema shta da se bunish, samo ne outbid fazon nego hiden biding , i dobije onaj koji je najvishe hteo da da. znachi da nema ono nabijash bid class m8-u da on potroshi sav , pa ti odustanesh.

kao sho sam vetj rekao, SK gaming vam je primer, isto je game comuna. Slichan fazon bi bio.

Link to comment
Share on other sites

Pokusaj da vodis gild pa ces videti da sam u pravu ali mi to stvarno nije u interesu. Vecina gildova ili se raspadne ili menja GM-ove ili se merge-uje.

Nikad nisam trazio da vodim guild, niti zelim da vodim, niti sam ja covek koji bi mogao da vodi guild :) Meni je mislim ipak mesto za finansije ili premijera xD

Salu na stranu, to sto bar ti kako pises ja razumem kao vid diktatutre, zasta ja nisam :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...