Jump to content

guild za WOTLK


Melw

Recommended Posts

Kad mi je ramirez rekao za <IE> poestio sam wowwiki i nasao ovo i ovo.

Znaci MM je najbolji Ally guild i bio je najbolji frostmane dok se IE nije kreirao. Ali uzmi u obzir da su oni 100% swe, da su uzimali neke tamo likove i bili internacionalni uzimali bi S1 uvek.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad mi je ramirez rekao za <IE> poestio sam wowwiki i nasao ovo i ovo.

Znaci MM je najbolji Ally guild i bio je najbolji frostmane dok se IE nije kreirao. Ali uzmi u obzir da su oni 100% swe, da su uzimali neke tamo likove i bili internacionalni uzimali bi S1 uvek.

pa ne bash. mm je bio najbolji ally guild na shattered hand serveru. ili bolje retji, delio je prvo mesto sa najboljom hordinom gildom - novus principium, od koje je pak nastao in excelsis. samo forimranje ie-a kao posebne gilde ne znaci i njihov start, jer je to samo nastavak postojanja novusa u novoj inkarnaciji.

mnogo bitnija stvar oko mm-a je ta da su oni swe only guild-a, koja pritom ima ultra uspeha iza sebe, samo zbog toga shto je taj prvi server, shattered hand, bio swe server. kao shto je na ruru bio dogovor da srbi igraju na shadowmoon-u i dragonmaw-u, tako je u svim gejming krugovima shvedske bio dogovor da se krene na shattered-u i josh nekom serveru. tako da je prirodno da se medju tolikim igrachima iste nacionalnosti (high pop pvp servera) stvori jedna nacionalna gilda koja pwnuje.

to bi se desilo i da na jednom serveru vetjinu chine srbi. ali nas ne igra toliko ni na jednom. i to je ono shto sam rekao... vishe nam nije problem iskustvo oko pravljenja, vetj manjak ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas IE i MM ,ovde smo da se dogovorimo za nas a ne za shvedjane i ostale mudzahedine.. Samo znate da budete destruktivni nikad konstruktivni.. Daj bre fokusirajte se na temu ovde a otvorite temu "ko ima vecu patku MM ili IE" pa tamo razglabajte o njima.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas IE i MM ,ovde smo da se dogovorimo za nas a ne za shvedjane i ostale mudzahedine.. Samo znate da budete destruktivni nikad konstruktivni.. Daj bre fokusirajte se na temu ovde a otvorite temu "ko ima vecu patku MM ili IE" pa tamo razglabajte o njima.

[roflmao]

Kako je uporan je bo te ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ako ne bude 20god min za primanje osudjeni ste na propast golemu... ako bude decurlije bolje da se ranite odma u oba kolena.... A sada mala mraka kada pocne da hejtuje, da odma kazem da sa decurlijom nema igre, naucno dokazano ko bude dao kakav primer kako su decurlija dobra u nekim slucajevima ignorisite ga jer je verovatno 13godina lik!

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Mnogo se vi opterecujete i dizete tenziju :)

Ja sam za to da prvo formiramo stranke, pa onda da izadjemo na izbore :) Pa da vidimo kako cemo da formiramo guild i ko ce imati vecinu, da se izaberu ministri i premijeri.

Za predsednika posebno glasanje xD

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...