Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Menjam 4 - 5 k GOLDA [ sve zavisi koliko cu u tom trenutku imati ] na Sylvanasu za GAME CARD i plus castim ako obavimo trade , ally , mada moze i sa hordom na neutralnoj AH

moze takodje wisper u igri Knez ili Laki da se dogovorimo

sad ste vi na redu ;)

p0z

Link to comment
Share on other sites

WTS NE female druid

Za sva 3 speca ima imba opremu

Feral: 5/8 t6 50 % dodge, 12k hp u normal formu nebufovan. Za cat formu ima skoro 4k ap 50% dodge i 41% na crit

Resto: 4/8 t6 koji god deo t6 da padne ide meni pa u zavisnosti kad mi se javite moze biti i vise a ostala oprema su random epici iz bt i mh uglavnom 2.1k na heal 560 mana per 5 seconds

Balance: 4/8 t6 staff od illidana chest od archemonda ima 1.3k spell dmg nebufovan + ima trinket od darkmoonfaira (koji ne koristim)

PvP: resto gear 4/5 venge +weaponi samo su sholderi merci ima epic trinket od 2.4 pacha i ima 4.5k arena poena u steku.

Lik je exaulted sa svim reputacijama, ima medveda iz zul'amana (koji nece moci da se dobija od wotlk),tigra iz whinterspringa, netherdrakea, nether raya, gryphona epic flying formu 5k golda punu banku matsova za enchanting.

Oprema mu je enchantovana svim end game enchantima i epic socketima.

Za link sa armorija i ostali info na PM

Cena po dogovoru

za drugara:

WTS wow account sa 3 lvl 70 lika na hordi pvp realm transferable

mage: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...j&n=Reperka

ima i solidnu pve opremu

shaman: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Strenghtup

rogue: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...j&n=Saveyou

cena po dogovoru i sav ostali info na telefon (ne na pm ili mail na to ne odgovaram): 0643665885

Link to comment
Share on other sites

prodajem za drugara acount

ima human priesta na xaviusu 70 lvl

full vindikator 3/5 venq ostalo je gladiator

ima epic mounta i obicnog flying

moze da se transferuje

nije bio hackovan niti banovan

info na pm ili 0642626021

i prodajem gold na pvp serverima 1g - 0.5 din

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow acc sa 1. 70 lvl magom ssc, tk, za gearom, ima oko 1100 spella pvp server, epic fly mount, 2k golda, i 70void kristala :P, 2k arena poena u steku

2. 70 lvl maga pvp gear 400 resi, 1k golda

3. 70 lvl retry paladin s1 gear.

Svi su na pvp serverima, btw ima tu jos nekig low lvl akcija, hitno mi je, acc nije banovan i ostala sranja, imam sve podatke

Link to comment
Share on other sites

WTS

Orc warr(Nick-Nightwolf-server Sylvanas)

warr je pvp orijentisan,mada sam u zadnje vreme uspeo da skupim nesto tanking geara(504def,13.7k hp) od profesija ima Skining/BS ..warr takodje ima crafted epic wep od bs-a (stormherald)+mongoose..lik je epick socketovan i ench...

NE rogue(Nick-Dabome-sever Xavius)

rogue ima pvp opremu(445ress,1700ap) u gildu je koji radi ssc-tk..ima dobru pve opremu(2.1k ap,304hit--UNBUFED)

takodje ima i epic fly mounta(nether ray-a sky guard rep) i wepone od novog badge vendora

cena je 150e ...nikakav trade ne dolazi u obzir samo prodajem!

kontakt na 064/472-44-48

PRODATO!

Edited by dabome
Link to comment
Share on other sites

Ako ima neko account koji ne igra aktivno bio bih mu zahvalan ako bi mi dozvolio da

malo poigram (dan/dva, koliko god vama odgovara) da se podsetim starih dobrih dana.

Nista necu menjati/dirati, samo malo pvp/pve.

Pre nekoliko nedelja sam u afektu(nesto sam se naljutio) dao svoj account nekom random liku, dao sam mu sve,

pass/email itd (bas sam budala) i sada sam prso, da mi je samo malo da poigram :).

Stvarno nista necu zeznuti, sestre mi moje rodjenje.

Pozdrav i hvala anyways

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa night elf femele ROGUE na "dragonmaw-pvp" name "Netra"!!!

titule : "Hand of A'dal" , "Rival" i "challenger"

Od pve gear-a ima : Full tier 5 (5/5) , full tier 4 (5/5) ... + dosta random epix-a... (extra pve gear)

PVP gear: Full Vengeful sa shoulderima (5/5) + vengeful machevi(2x mongoose) + sve vindiktore sve enchantovano socketovano.

Takodje full mercilles +merciles dageri

E sad od sezone 4 ima BRUTAL rukavice, a od guardian's itema ima za sada pojas,neck i bracer's, novi trinket od 45 reselience a ima i batllemaster trinket.

Poseduje vishe zemaljskih mounta 100% i 280% (Netherdrake i Crva)

profesije Jewelcrafting i mining

ima par hiljada golda na acc i uplacen je do 10. 07. tekuce godine

oficir je u domacoj fun gildi tako da je opusteno...

posedujem sav info i CD-eove, SQ ... nikada banovan hackovan i sl.

za vishe informacija na PM ili 063/868-94-11 (moze sms) cena 200e (fixna)!!!

moze zamena za imba resto druida sa pvp opremom. Samo aliance !

PRODATO :)))

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTS Elemental Shaman na serveru Silvermoon

Shaman poseduje 4 tier6 stvari, staf od Ilidana i jos mnogo drugih epica iz BT, MH.

Uz sebe poseduje i resto gear iz BT i MH...

Epic flying mount.

Preko 4k golda...

Badges...

Matsi i ostale gluposti...

Nikada hackovan, nikada banovan, spreman za transfer...

Promena emaila.... Secret question etc.... CD keys (mislim da su mi jos u zivotu)... Iz Srbije sam pa bilo sta da se desi tu sam da pomognem uglavnom.

444220421worldofwarcrafos5.th.jpg

44422042worldofwarcraftod2.th.jpg

Ringove sam sklonio iz predostroznosti zbog banovanja. :) Sta znam cuvam se :)

Cena: 300e

Kontakt PM,

ili preko MSN: mulahmicpb82@hotmail.com

mob:064/42-37-410

Bilo sta da vas interesuje kontaktirajte me. (spl dmg i ostale gluposti da ne spamujem to po forumu)

Ako je neko iz Beograda zainteresovan mogu da sredim da se Shamy proba i na licu mesta :D

Pozzz

/bump

Edited by mute4pb
Link to comment
Share on other sites

Prodajem/menjam

GNOME MAGE 4/5 vengefull,1 brutal rukavice + 4k arena poena ostalo da uzme jos 2 brutala,merceless isto ima par deleva,4/5 t4 pve + jedno 50 random pve epika frost specc je trenutno moze u pve-gearu da ima ok 1000+ damage full epic ,razni trinketi kape noge .............

tailoring 375 sa epic receptima da se prave goldi spellstrike hood + pants + girdle of ruination etc

na istom accountu je i undead rogue 4/5 t4 dosta random pve epika,1 vengefull +4 gladiatora +2 k arena poena leatherworking 375 + skining 375

takodje na istom accountu je i druid lvl 49 i hunter 26 i lock 23

menjao bih za vengefull roga ili da prodam

Link to comment
Share on other sites

tauren hunter na silvani 3/5 t4, 3/3 lw crafted epix set ebon netherscale, sunfury bow, badge xbow, venge sekirche, 1 fist sunfury, malo ssc/tk, ima super reputacije neke pre tbc epixe, 2k golda,

enchanting 375, lw 375...

akaunt je bio uplacen do pre neki dan so nije banned, login name nije vlastito ime, prezime ili nadimak, vec je izraz, naravno uz acc ide sq i mail sa istim imenom kao i username.

Acc je SAMO NA PRODAJU, i samo BG ili ako ste voljni da dodjete...

za armory pm ili msn chegster26@gmail.com

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

e ovako :)

kupio bi neki acc sa 70 lvl .. klase moraj biti neke od ovih: Shaman,priste,druid ili rogue... samo te klase dolaze u obzir.. nemoraju da imaju neki gear.. mogu i zeleni da budu...

za druga:

dao bi acc sa 25 lvl warrom valjda, da neko igra ... mogao bi da igra samo na warru vreme je uplaceno.. znaci moze da se zabavlja i da lvlluje warra...

kotakt :

msn: filixpo@hotmail.com

mob: 064 05 94 757 .. pozz:)

Edited by grobari1970
Link to comment
Share on other sites

WTS account(HITNO)

main: Undead Rogue 70lvl server sylvanas.

Ime: Fastkiller

Od PVP opreme ima 4xs3 i 1xs2(shoulderi). Full enchantovan i socketovan(epic gemovi). Ceo vindicator, 400 resil, 1680ap i 32% crit. Ima 18k honor poena.

PVE oprema je slaba. 1700 AP, 130hit ratinga, 30% crit.

Profesije su engineering i mining(max skill).

Ima epic flying mounta(avioncic iz engineeringa), kao i head i trinket iz enga(za arenu imba). U nagrandu se uzima oko 300golda/1h sa extractovanjem oblaka i cukanjem ruda.

Na rougu imam 300 golda, 10 Primal Air-a, 10 Primal Shadowa i Primal Nethera i 30 Large Prismatic Shardova. I jos nekih gluposti...

Ima dosta zajebancija iz engineeringa i od reputacija.

Zatim

Troll Hunter 19 lvl(twink). Ime: Multishoot

Ima 1713 hp, 688 mana, dodge ratinga 30% sa aspektom, 20.3% crit chance sa ranged. Na njemu je najbolja oprema i enchanti koji postoje.

Stotinak golda i na njemu...

Undead mage 29 lvl(twink). Ime: Mardz

1500hp i 2200 mane, +160 spell dmg-a, mada mu fali par itema od honora i markica. Izace na 180+spell dmg-a. Sada kritam sa frostboltom 550+. Full enchantovan i socketovan.

Poceo sam da pravim i Shamana twinka za 49 lvl. Taj lik je tek 18 lvl mada ima nekoliko epica koje sam kupio. Ti itemi mogu da se prodaju za 1500+ golda ako neko ne zeli da se smara sa levelovanjem.

Ja sam vlasnik accounta, imam SQ i cd-key. Nalog je uplacen do 10 jula.

Cena je 100e fixno.

Zivim u Sapcu. Prednost imaju BG i NS. Kontakt 0644872127 Mladen.

Za vise informacija evo MSN simbicus@hotmail.com

NE MENJAM, SAMO PRODAJEM, jer prestajem da igram. I NISAM SE PREDOMISLIO, NEMOJTE ME ZVATI BEZVEZE, ako nemate pare nemamo o cemu da pricamo...

BUMP

Link to comment
Share on other sites

WTS druida 70 lvl sylvanas alianca , full venge , g1 chest al ga menjam u sredu za brutal , i svi novi pvp itemi boots,wrist,waist itd , epic insignia...

epic flying mount , jewelcrafting,neka karazan pve oprema , feral oprema solidna venge chest , nesto od naxx opreme u banci, 1700 2v2 rating znaci moze da uzme head kad skupi poene ... i imam 67 lvl roga .

064 229 26 39 - ponude

i menjam za roga sa istom opremom. ako ima pve oprema neka jos bolje.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=

isto imam na drugom acc warriora merci sword merci sholderi , venge head i chest , brutal ruke i legse , i svi novi pvp itemi zajedno sa insignijom.

isto prodajem il menjam za roga .

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

WTT Human Female Warrior 70lvl

titule: JUSTICAR i challenger

oko 60,000 kill-ova nickname "Moira"

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje (two hand mace) i thrown vengeful i ceo vindictator.

oba battlemaster trinketa (i AP i Crit)

BRUTAL rukavice i Pantalone, guardian's belt i neck...

Takodje ima i novi trinket 45 res sto je dosao sa novim patchom 2.4.

e sad ima tu i full merciless sa two hand sword...i tako dalje

Sve stvari su full ench. i soketovane ( = 4 ALL STATS NA PRSTENJU, executioner...)

Ima 2,300 arena poena i 50.000 honora sa svim markovima po 100.(da se uzme sve od guardian's itema)

ima i battle standard zastave za honor, takodje i epix gemove za honor u banci

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake, cenarion warr hippogryph... takodje ima epix kornjacu (Riding turtle)

koja se dobija preko wow game card(na e-bay kod kosta 200 eura). Kod sebe ima 5,000 golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 112kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari nesto od tier 5 za pve sa raznim random epicima...epix gemova... kao i na primer trinket " Orb Of Deception"

Od profesija ima enchanting. 375/375(sa dosta rare recepata) 375/375 leatherworking

first aid 375/375 i fishing 203/375.

Reputacija je odlicna,sa 14 faction je exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, takodje je exalted i sa shattered of sun.

Nalazi se u domacoj gildi na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Takodje ima i trol shaman 60lvl sa solidnom opremom koji se nalazi na

PVP Dentarg.

posedujem sav info ...cd-ove, SQ i mail

Zamena samo za prvenstveno resto drooida slicnog ili boljeg geara (mada i Rog recimo dolazi u obzir ali samo isti ili bolji gear) SAMO ALIANCE

Moze i za kesh ali neka pristojna ponuda (recimo 200 eura)

ponude na PM ili sms sa ponudom na 063/868-94-11

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTB Nekog da mi leveluje Warriora/Rogue/Mage na Frostmane Horde.

Dajem mu novi account koji ima 64 LVL Dwarf Warrior na Frostmane Alliance. Igrano samo mnogo malo na accountu iako je otvoren odavno. Imam sve podatke o tom accountu (prvi vlasnik sam tako da imam licnu kartu koja sve resava ako bude bilo nekakvih problema)

Dajem do 500-700g za leveling gear pre Outland i pare za mount naravno. Treba mi neko ko bi igrao nocu od 00:00 pa do kad moze posto ja igram do tada al moze i neki dogovor sto se toga tice.

Leveling mora biti maximum do 30 dana.

Zainteresovani PM me ovde na RUR.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...