Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem blood elf female paladina, server Sylvanas PVP.

Armory link

Ukratko, holy speced, full enchantovan najboljim healing enchantima, rare i epic healing gemovi, blizu 1800 bonus healing, odlicna pvp oprema, kao i par odlicnih pve healing itema. Jedan epic fly mount (Swift red windrider) i 2 epic ground mounta (Paladin class mount i Frostwolf Howler). Profesije: Alchemy 340 ( trenutno je na q u Black Morass da postane Elixir Master) i Herbalism 375.

Banka puna biljaka i raznih potova.

Iskljucivo prodaja, samo za BG.

Cena: 6000 dinara.

Kontakt: PM ovde ili MSN: markotod91@yahoo.com

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem blood elf female paladina, server Sylvanas PVP.

Armory link

Ukratko, holy speced, full enchantovan najboljim healing enchantima, rare i epic healing gemovi, blizu 1800 bonus healing, odlicna pvp oprema, kao i par odlicnih pve healing itema. Jedan epic fly mount (Swift red windrider) i 2 epic ground mounta (Paladin class mount i Frostwolf Howler). Profesije: Alchemy 340 ( trenutno je na q u Black Morass da postane Elixir Master) i Herbalism 375.

Banka puna biljaka i raznih potova.

Iskljucivo prodaja, samo za BG.

Cena: 6000 dinara.

Kontakt: PM ovde ili MSN: markotod91@yahoo.com

Zaboravio sam da kazem, acc istice 21. septembra, tako da nema cimanja oko doplate.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Menjam night elf female druid, pvp realm, moze da se promeni i ime i relm

Oprema

Restoration: 4/8 t6 oko 2.3k heal i 650 mp5s ostala oprema random epici iz bt i mh

Balance: 4/8 t6 1300 spldmg nebufovan ima staff od illidana ostala oprema randomi iz bt i mh

Feral tank: 5/8 t6 18k hp 45% dodge 31k armora ima opremu za sve resistance gemove sam uglavnom stavljao za agility zbog dodga ali se moze resocketovati na staminu

Feral dps: 3.8k ap 40% crit ako jos nesto interesuje pitajte preko pm za ovaj spec posto smatram da je nebitno

PvP: 4/5venge 1/5 brutal 2 dela guardiana ostalo vindicatori weapon vengefull off hand vengefull

Sva oprema je full enchantovana socketovana svim endgame enchantima

Profesije:

Herbalisam 375

Enchanting 375 i ima vecinu rare enchanta (mungos, executioner, deathfrost...)

Mountovi:

Netherdrake, Nether ray, Cenarion Hypogriph, Amani war bear, Whinterspring trainers Frost saber, PvP mountovi, epic flight form

Lik ima 3k sa svim reputacijama je exolted sem sporenger :D malo mu fali za titulu justicer (samo ab), ima pretbc titulu knight capetan i jos par tbc titula

Osim toga na accu ima warr 56 lvl i twink hunter full enchantovan 19 lvl

Menjao bih za heroja sa slicnom opremom, i iskljucivo horda sve ponude i info na pm

(neineresuju me accovi sa 3-4 lvl 70 interesuje me jedan heroj ali da bude sa slicnom opremom)

Link to comment
Share on other sites

ovako:)

WTS:)

Shaman PvP server sylvanas ...Oprema:

ima 2xS4----2xs2 i 1xs3.... ima oko 350resia...specc je enche... ima i resto s1 ... malo golda...

i drugi char:

Dwarf paladin PvP server:

ima Full s2... u retri ...

Mrzi me da pisem pa ko je zainteresovan :

PM

MSN: filixpo@hotmail.com to je i mail...

ajde :)

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Dranei Mage Male

PvE:

2T4 dela, random epike iz karazhan, ZA, gruul, TK, za bedzeve (craftovan Belt Of Blasting). Kad je fire ma ~1000 fire spell dmg i ~28% crit i 173 hit unbuffed , a kad je frost mnogo vise zbog 3/3 Frozenweave seta.

Nekoliko Epic Flyinga (Neather Drake , Neather Ray) i epic ground mount, reputacije exalted, ono sto nije exalted, revered je.

PvP:

ima 3 gladiator i 1 vengeful deo , 2000 AP u steku , ima ~ 300 res .

U slucaju trade, iskljucivo menjam za FEMALE DRANEI Mage, Priest ili FEMALE BLOOD ELF Mage, Priest, Rogue. Menjam za slican gear, saljite linkove sa ponudama na pm.

Ako zelite da kupite, a ne da trgujete pocetna bid cena je 100e.

Imam sav potreban info

Edited by shadowpriest
Link to comment
Share on other sites

WTT NE hunta na serveru aszune , lik je skoro dingovan. Ima flying mounta i 1.5k golda za nekog full epic najbolje shammy ili warr pvp ili pve ne bitno...mogu i ostale klase ali za njih dvoje najvise doplacujem !! :D ako je frka mogu da prodjem par heroica i pokupim neke epice !!! zainteresovani nek se jave na broj 064 - 8149 - 016 , ne gledam ceste poruke na ruru :P

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju 70 lvl, bloodelf mage - Gynna

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...aul&n=Gynna

Ima Netherdrake-a (280%)

Sve 100% mount-e imam sem rare, kao sto su bear, tigar i onaj raptor.

U banci ima 300 badge-eva, 45 healing i 35 mana potova, 22 destruction potion-a, 40 flame cap-ova, nekih primala (9 life, 6 air, 3 mana).

Dosta starih epica kao sto je 4 dela t5, i bas bas DOSTA raznih random SSC + TK epica...

100 AV, 67 AB, 100 WSG i 69 EOTS markova.

Od PVP opreme, ima Vengeful chest i gloves, Vendicator belt, boots i ring (drugi pvp ring je Veteran), i vec svima poznati pvp cloak od badge-eva.

Takodje dosta enchanting materijala: 620 arcane dust-a, 42 Large Prismatic Shard-ova, 60 Void Crystal-a, 15x Greater Planar Essence.

Slicna stvar i sa herbalism bankom: 180x Dreaming Glory, 8x Fel Lotus, 60x Nightmare Vine.

Account je uplacen do: 13 August 08

Prvi sam i jedini vlasnik ovog account-a.

Ne znam da li sam sve spomenuo sto je bitno, ali u svakom slucaju za prvi kontakt koristiti iskljucivo private message na ovom forumu ili na email: gidra85@beotel.net

Saljite ponude!!!

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako ... pun mi je kurac vise WoW-a ...

Prodajem :

Main :Human Warlock , Zmija , Mazrigos EU ...

Armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Zmija...

To je pve oprema trenutno , od PvP opreme imam 3 s2 dela i dva s3 dela ... inace 448 na resilence sve ukupno ... + oko 70 k honora na njemu ( nisam uplacivao odavno pa ne znam , navatala se prasina ) ... epic flying netherdrake (280 % ) ...oko 3k gold-a na njemu ...Od profesija enchanting i tailoring 375/375...

Alt : Gravvedigger , Darnei Shaman , Mazrigos EU ...

Armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Gravvedigger

Alt malo sam se zajebavao sa njim ... na njemu oko 4k gold-a i oko 65 k honora ( kao sto rekao nisam odavno uplacivao pa ne znam tacno ) ...

Profesije : JC 380/380 , mining 375/375 ... prospecting ftw :D

Od druga neki mage na Jadenaru ili Silvani nemam pojma ima neku solidu pvp opremicu s1 / s2 ...

-Za vise informacija : zmija_nebeska@hotmail.com , pm , 0641912042...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem rogue na spinebreaker-u(PVP horda).Ima pvp i pve gear

PVP gear:3/5brutal (uskoro cetvrti).2/5 venge,venge oruzja,svi guardiani i epic insignia..

PVE gear:t4 orijentisan,ostatak kara,grull,tk i badge itemi...statusi 1850ap,25:%crit,260hita

epic flyinh mount(netherdrake)

gear je full enchantovan i epic socketovan

ima i par altova solidnih

Ostale informacije na pm,cena po dogovoru.

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

WTS resto druida vengefull/brutal geared (3/5 venge, 2/5 brutal) vengefull weapon, guardian items etc etc, epic PVP trinketi... Ima i nesto pve opreme, nista specijalno, oko 1900 + heal i oko 500 mp5. Ima epic flying formu, 2 profesije JC/enchanting 375, dosta epic recepata, dosta mats u banci, oko 1.5k golda itd. Imam SQ/mail. PM ili mail: doink83@yahoo.com sa ponudama ( moze i trade )

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa 3 lika 70lvl

Dwarf prot warrior MH/BT gear, ima i dps gear

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Darguf

Troll shaman, pve gear je SSC/TK oko 1950 healing, PVP 414 resiliance

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Accensum

Tauren Druid, samo pvp gear ima...391 resilience, healer na PVP realmu

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Marowit

na accountu se nalazi i human warrior na Xaviusu 58lvl i brdo likova 20-30lvl

imam sve od accounta, diskove, key, sq...nikada hackovan ni banovan, account je na moje ime.

cena je 200eura, pa ako je neko zainteresovan nek se javi.

zivim u Sapcu.

064/1365212

Bobisha@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

MENJAM AGE OF CONAN ZA WOW ACCOUNT

lvl 80 Ranger-Soulstorm

account istice 16.8.2008.

Mozete doci do mene i sve videti mozemo se naci u nekom internet cafe-u imam kutiju original i sve sa kodom .Zivim u Novom Sadu pa ko prvi devojci devojka njemu

(lik je stvarno devojka)

poz

kontakt phone : 0621112659

Link to comment
Share on other sites

WTS

Prodajem Troll(female) rouga na PvP realmu.

Ima 3 dela s2 i 1 s1 deo. Ima neki PvE epick gear i nesto malo plavog.

Ima par honor non set eicka

Ima 10k honora u steku i 1300 arena poena u steku

400 golda

exalted sa svim bitnijim reputacija

Dobro enchantovan

epick ground mount i normal fly mount

Dajem ga za 50 eurica...smesna cifra...(ja mislim da samo wow i tbc kostaju 3000din...tako da..)

I acc je aktivan jos mesec dana

Nemam acc info,ali garantujem 100% za njega,dajem podatke iz licne karte kao garanciju.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem blood elf female paladina, server Sylvanas PVP.

Armory link

Ukratko, holy speced, full enchantovan najboljim healing enchantima, rare i epic healing gemovi, blizu 1800 bonus healing, odlicna pvp oprema, kao i par odlicnih pve healing itema. Jedan epic fly mount (Swift red windrider) i 2 epic ground mounta (Paladin class mount i Frostwolf Howler). Profesije: Alchemy 340 ( trenutno je na q u Black Morass da postane Elixir Master) i Herbalism 375.

Banka puna biljaka i raznih potova.

Iskljucivo prodaja, samo za BG.

Cena: 6000 dinara.

Kontakt: PM ovde ili MSN: markotod91@yahoo.com

Prodaja zavrsena.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa pink haired female gnome warriorom [:0] Armory link - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...aul&n=Atxed

Lik je iskljucivo bio PvP orijentisan tako da i nema neki PvE gear.

Tanking gear je iz karazana kao i fury gear.

PvP gear - full vengefull 5/5 + vengefull sword i mace,4/5 brutal (head,chest,legs,hands-uzimam u sredu),full guardian set,epic medallion of alliance trinket kao i pvp trinket na CRIT,od itema od bedzeva tu je PvP cloak i AP trinket (Bloodlust Brooch) sve je enchantovano sa

najboljim enchantima i socketovano sa epic gemovima.

Epic flying mount,profesije su mining (375) i BS (360),1k golda,u banci 360 arcane dustova i 45 greater planar essneca,220 Adamantite Ora,20 primal eartha,100 Eternium ora.

Trenutno ima 40k honora,40 EOTS,30 AB,45 WSG i 62 AV markova.

Ja sam jedini vlasnik acc,imam sve podatke,transfer je moguc.

Cena 250e,kontakt na 063/8621-927 (Dejan)

PRODAT!

Edited by dejaan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...