Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS Account 2x 70lvl 1x 60lvl - Aerie Peak (ukoliko linkovi ne budu radili)

Shaman: (trenutno je u enhancement gearu,u torbama ima full resotration sa 1950 healing unbuffed,a u banci full elemental)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Paladin: (protection,u banci itemi za heal i dps,dosta dosta dobra reputacija)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Mage: (lvl60 ,leveling proces,sa epic daggerom)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Hunter: (lvl 42..)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

* Account nikad banovan i slichno.

* Imam i dajem sve podatke (SQA,Mail,CDKey) Prvi sam vlasnik

* Moguc transfer svih likova kao i promena imena.

Vishe informacija na PM ili 063 850 29 01

Dajem sve potrebne podatke koje zatrazite. I sta vam vec padne na pamet u vezi accounta.

Cena 9000 dinara

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS

1 acc

lv70 undead warr ... 338 rezi 1500 attackpower, 24spell dmg... ima 2/5 veng 2/5 high warlord 1/5 glad , glad 2hsword

367 ench

362 bs

500-600g , obican flymount ... ima honora i arena poena u steku . acc NIJE uplacen

cena 80 eur , contact msn Syndrome011@hotmail.com / Private message

edit: menjam i za hordu (transferable) mage/druid/rogue PVP slican gear

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

WTS!!!! 2 Acc

1.Prodajem, UD female rogue nick Simbelmin obican fly mount bla bla bla bla evo link od rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Simbelmin

54 lvl BE female paladin

49 lvl UD male warlock (260 firespell dmg)

i jos mnogo likova 20-30 lvl

acc je aktivan do 10 juna

2.shaman koji nije uplacen (shamy je tek dingovao)

evo link

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Sytry

moze odvojeno i u paketu cena povoljna

javite se na 063/322-734

kurisa_majurac@hotmail.com

ili na PM ovde

kktybb

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

WTS/T NE female druid

Za sva 3 speca ima imba opremu

Feral: 5/8 t6 50 % dodge, 12k hp u normal formu nebufovan. Za cat formu ima skoro 4k ap 50% dodge i 41% na crit

Resto: 4/8 t6 koji god deo t6 da padne ide meni pa u zavisnosti kad mi se javite moze biti i vise a ostala oprema su random epici iz bt i mh uglavnom 2.1k na heal 560 mana per 5 seconds

Balance: 4/8 t6 staff od illidana chest od archemonda ima 1.3k spell dmg nebufovan + ima trinket od darkmoonfaira (koji ne koristim)

PvP: resto gear 4/5 venge +weaponi samo su sholderi merci ima epic trinket od 2.4 pacha i ima 4.5k arena poena u steku.

Lik je exaulted sa svim reputacijama, ima medveda iz zul'amana (koji od sledeceg pacha nece vise padati), epic flying formu 5k golda punu banku matsova za enchanting.

Oprema mu je enchantovana svim end game enchantima i epic socketima.

Za link sa armorija i ostali info na PM

Cena po dogovoru

Menjao bih ga za roga sa slicnom opremom

Link to comment
Share on other sites

WTT :

BE Warlock 70- PvP orientisan - 420 resi, 3/5 vengeful,1/5 merciless, 1/5 gladiator. Lik ima epic ground mounta, 60% normal flying mounta, 2000golda, oko 40 badgeva i na PVP serveru.

Reputacije su uglavnom revared.Change name i transfer je spreman.

Human Paladin 70- PvE orientisan- 2100 bonus healinga , Epic ground mount i Epic flying mount, nema mnogo para :/, u MH/BT je guildi i na PVE serveru je.Reputacije su uglavnom exalted. (Sa sunwellom etc.)Change name i transfer je spreman.

Drenai (ili kako se vec pise) Shamana 60- Tek dingovao 60....

Znam SQ i sve ostalo od accounta...i traje do kraja JULA ( pocetka avgusta).

Tradovao bih za Tier 5+ gearovan, alliance,na PVP serveru, bilo koju DPS classu. (Nemojte mi nuditi nekog ko je tek izaso iz Karazhana, Gruula etc. ili neki iskraftovan gear.., nego nekog ko je spreman da udje u MH/BT)

Bilo bi pozeljno sto pre!!!

Za vise informacija me slobodno pitajte.

Kontakt:

MSN : urosh_94@hotmail.com , obicno sam uvece oko 22:00 online.

BUMP !!!! :P

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ili MENJAM maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje, Prvi sam user, iam sve informacije nikad banovan, hackovan itd...

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

MENJAM GA I ZA SHAMANA U HORDI uz doplatu ili glava za glavu!!! Preferiram Trolla ali moze i ostalo...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Ovako menjam/prodajem priesta i locka na serveru vashj u guildu koj radi ssc/tk

priest: 1800 healing 9.6 k mane a od shadow geara ima oko 850-900 spell dmga,merci ruke za shadow i 2 glada za disci

LOCK:1100 spell dmg spellstrike i frozen shadowwave set! 1113 arena poena sace za ruke:D 4/5 glad chesta bez:D

ako je menjanje menjao bi iskljucivo za hordu!iskljucivo likovui koj mogu da se migriraju!!

a ako je prodaja u pitanju oko 200e!

kontakt na 063 87 91 614

Link to comment
Share on other sites

Zz0P, prodajem orc rogua na Mazrigosu ( pvp server )

FULL venge ( mejseve nosim ), imam 1/5 t5, 2/5 t4 ( chest i head ), sa pve gearom imam 315hita, 1850ap

imam oko 3k arena poena, oko 20k honora, sve epic fly mountove, u banci dosta ench matova

Imam neke sitne lvle na haomarushu... za cenu cemo da se dogovorimo

Moze da se transferuje

kontaktirajte me na 063/7297-604

Stane

Link to comment
Share on other sites

acc

UD mage lvl 70 full venge + dagger+offhand+vand + 5k arena poena + 75k honora + sve za honor (2 seta vindicatora i dreadwave i silk) + 100 svih markova

pve gear 4/5 t4 + t6 gloves + spellstrike + kz/badge offset

profesije Mining 375 enchanting 365 epic mount

lik ima sve torbice od 20 slotova

UD warrior lvl 70 Fullvenge +mace venge+gladiator trown +sve za honor + 50k honora + 1.3k arena poena + 50 svih markova (100 av markova)

kz/badge tanking gear full epic tank

Enchanting 280 jewclrafting 375 sa mnostvo plavih gemova (recepata)

lik ima sve torbice od 20 slotova

Ne Rogue lvl 60 nista vredno pomena

Drugi acc

Rogue lvl 70 5/8 t6 offand warglaive sva oruzja iz MH bt , dagger iz Sunwell-a

pvp gear 3/5 venge 2/5 merciles + venge sword main hand + svi vindicatori 20 resi insignia+ 75k honora + 5k arena poena

Treci acc

Human paladin 5/8 t6 za heal , 2/8 tank, 1/8 retri

full venge retri, full venge heal od retri oruzja ima cataklizm edge i venge sword

orc warlock 3/5 venge + dagger ostalo gladiator

svi likovi su transferable ponude na PM + 0642915087

Ma koliko vashi likovi bili mega giga imba blaster pew pew sta god ne dolazi u obzir nikakav trade, iskljucivo kesh!

oni koju su stvarno zainteresovani nek se jave dobice link za armory

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

OGLAS ZA KOLEGU!!!

Prodajem "champion of narru" human male warlock "Afllictor" server "Dragonmaw- pvp" od pvp opreme ima 4/5 vengeful + sve vindictore, battlemaster trinket i najnoviju insigniu od 45 resilience,U pvp opremi imam 509 resilience, 75,000 honora,sve medalje po 100 i 4800 arena poena. Lock takodje ima odlicni pve opremu mesavina tier 4 i 5 sa raznim random epicima...brdo random epika iz kara,ssc, tk...trinketa...,epix fly mount 280% (nether drake). Na acc se trenutno nalazi preko 16,000 golda u keshu i 5-6,000 g. u matsima. Reputacije su odlicne skoro sve exalted,svi kljucevi...acc uplacen 1 mesec.

uz Acc ide promena mail adrese i SQ (nikad hackovan,banovan i sl)

Cena za acc iznosi 180e

za vishe informacija na 063/844-56-57 , sms ili poziv, zovem se Bojan (trade ne dolazi u obzir samo prodaja)

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD prista lvl 70. Od gear-a ima 3/5 s1, 1/5 s2 i 1/5 s3(inace to je za shadow), ima sve honor iteme,ima i blue healing gear,trenutnoje disc spectovan posto se igrala neka arena...Ima i neki karazhan PvE gear ali nista posebno. Ima sve ground mountove epick i normal fly. Oko 360g na njemu i nekih 15k honora. Sve reputacije su reveld/exalted. Zaboravio sam da napomenem da je full enchantovan. Acc je aktivan jos mesec dana i 2 nedelje. Transfer je rdy.

Znaci prodao bi ga za smesne pare...fazon 50 eura. Mislim da je glupo truditi se da se spusti cena posto samo WoW + TBC + Game card jedan kosta toliko... znaci zainteresovani PM me ovde...

Link to comment
Share on other sites

WTS

Prodajem human male warlock "Ambys" server "Dragonmaw- pvp" od pvp opreme ima 2/5 vengeful, 3/5 gladiator + sve vindictore. U pvp opremi imam 467 resilience, 64.000 honora,sve medalje po 30 i 3400 arena poena. Lock takodje ima epix fly mount 280% .Na acc se trenutno nalazi preko 3.000 golda u keshu. Reputacije su odlicne skoro sve revered. Acc uplacen 1 mesec.

Takodje postoji NE Male 70lvl Ladowina koji se nalazi na istom acc.

uz Acc ide promena mail adrese i SQ (nikad hackovan,banovan i sl)

Cena za acc iznosi 100e

za vishe informacija na 064/962-5678, sms ili poziv, zovem se Aleksandar (trade ne dolazi u obzir samo prodaja)

TAKODJE PRODJEM GOLD U NEOGRANICENIM KOLICINAMA NA DRAGONMAW PVP SERVERU - CENA 1g-1din

Link to comment
Share on other sites

Pozz narode WTT acc.

Akaunt ima 2 karaktera jedan je NE hunter male 70lvl ima oko 8 epica, i to vecinom pvp i ima novi trinket od 40k honora i epic ground mounta i obicnog fly. Ima oko 1k arena poena i oko 10k honora. Server Dunemaul pvp, nikad banovan, transfer ready, prvi vlasnik znam SQ i sve zajebancije sto idu uz to...

Drugi karakter je na Haomarushu pvp server i to je Tauren druid male 70 lvl i ima oko 7-8 epica takodje pvp gear, epic mounta, tauren je feral. Ima epic ground mounta i fly formu obicnu. Ima oko 1k golda na njemu i LW i Skining 375.

Saljite ponude na PM ili pozovite na 0621144045..Nenad...pozz

Edited by Silens
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account !!!

Prodajem World of Warcraft + The Burning Crusade Account.

Ja sam Prvi i jedini vlasnika Accounta.

Na njemu se nalazi 70 lvl Troll Shaman i 40 lvl Undead priest.

Shaman je na Xaviusu transfer i promena imena je moguca.

Gear je polu epic polu plav.

Profesije su mu Skining i Leather Working

Ima obicnog epic mounta od 100% ima takodje obicnog leteceg mounta od 60%.

Imam Original diskove sa kljucevima znam secred question i Answer.

Cena Accounta je 4 000 Dinara

Mozete se javiti na e-mail :

nikolailic89@gmail.com ili PM.

Account iskljucivo prodajem znaci nemojte mi se javljati za menjanje.

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70

Joyride of ragnaros

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i sve ostale najbolje pve iteme u igri, armory link:

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem.. pvp oprema je gladijator + merciless, tako da stavljam akcenat na pve gear, sve ostalo u vezi lika mislim da moze da se vidi na armoriju, takodje ima oko 3k golda na liku i gomilu consumablesa i matsova.

cena je 600 eura!!!!!! ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 064-188-2998 ili pm

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

WTS orc shamana na Magtheridonu

Imam 4/5 venge( fale shoulderi ), full vindicator, 400res, 1700 healinga, imam pve karazhan gear,

Imam 800g i normal fly-a, imam neshto ench matsova u banci

Za cenu mozemo da se dogovorimo ali ne prodajem ga ispod 100e

Luka, ako ste zainteresovani zovite me na 061/ 177 84 45

WTS orc shamana na Magtheridonu

Imam 4/5 venge( fale shoulderi ), full vindicator, 400res, 1700 healinga, imam pve karazhan gear,

Imam 800g i normal fly-a, imam neshto ench matsova u banci

Za cenu mozemo da se dogovorimo ali ne prodajem ga ispod 100e

Luka, ako ste zainteresovani zovite me na 061/ 177 84 45

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1850 bonus healinga,570 mana reg

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,900 spell dmg,1100 shadow dmg,150 spell hita,svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10 avgusta

CENA: 150 e (moze i po dogovoru)

2.ACC(moze i trade)

Dwarf paladin server Kor gal pvp,transfer rdy

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Vandrake

kao sto vidite pala je retri 1700 ap 27% crit blacksmithing 225 engineering 358,skoro full epic googles craftovan i mace sa blacksmithingom,normal fly oko 1000 golda na pali.

na istom accu i dwarf hunter lvl 60 takodje na Kor gal

link i za huntera: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gall&n=Beky

Kontakt:Pm

063/73-89-039

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

WTT

Troll resto shaman na dunemaulu za maga u hordi PvP server - mozda bih menjao i za neke druge dps klase

shamanovo ime je Slaqun pa pogledajte armory za gear ali samo da kazem da je vredno vremena potrosenog na armoryu

a za one koje mrzi da gledaju imam 3/5 s3, 2/5 s1 sve vindicatore a sto se tice pve imam nekoliko itema ali moze brzo da se nabavi jos ...

Plz samo slicno gearovani ... moze i pve gear t5/t6

kontakt na 063/77-28-111 spreman sam da doplatim do 1.5k dinara ako je bolje gearovan

na accu ima jos nekih altova ali to je zanemarljivo

acc je uplacen do negde 2. jula

Edited by Trade
Link to comment
Share on other sites

WTS account.

Hunter Troll male lvl70.

Server Sporregar.

Naravno, all epic geared. Sto se PvE opreme tice kombinacija opreme iz Karazhana i skoro svega dobrog sto se za Badgeve moze kupiti. Od pvp opreme tu je s3 chest, s1 gloves, s1 shoulders i jos po nesto.

Karakter je pun zlata, nepunih 5000, u banci ima ponesto materijala, zadovoljavajuca kolicina markova iz battlegrounda - mada treba grindati honor, ima i nesto malo arena poena - ne mogu da se setim da li je 200 ili 400. Ima obican i epic flying mount (naravno i 'ground' mounte). Exalted je sa 12 frakcija, izmedju ostalih tu su i one za netherdrake-a, onu razu (shatari skyguard)...

Profesije: eng/enchanter

Attunovan je za karazhan, i sve old time instance - MC , BWL, Onyxia...

Na accountu su jos i :

na istom serveru je i lvl 60 priest,

Na Mazrigosh- u je lvl 54 hunter u hordi

Takodje imam i lvl 61-62 aliance rogue-a. Ostali likovi nisu vredni komentara.

Prvi sam i jedini vlasnik, uz Acc ide mail adresa i SQ (nikad hackovan,banovan i sl), account nije aktivan. Moguc transfer svih likova.

Cena je min 60 eura (mislim da je veoma povoljno), NE zelim trade, samo prodajem. Kontakt na: 117@beotel.net

Edited by Nebojsa117
Link to comment
Share on other sites

WTS WoW account sa 5 likova 70lvl.

Svi likovi su alianca na Twisting Nether PvP realmu i moguce je prebacivati ih sa jednog na drugi realm kao i na drugi acc. Takodje Priest je guildmaster, a u banci ima 1 tab i neshto matsa, rep i res itema, oko 3000g. Svi likovi imaju fly mount, hunter ima epic netherdrake

1. Mage, fire atm, 1100 spell dmg, 25%crit, 128 hit, 8k hp, 11k mana bez buff. Oprema je iskljuchivo PvE kupljena za 400 badge. Uvek prvi na listama po dps u svim raidovima (verovatno dobra kombinacija fire i arcane talenata sa solidnim spell hit). Full alchemy/tailor

2. Hunter, marksman, 1900 ap, 33% crit, 380 resi, 2/5 venge, 3/5 merci, 11k hp. Trenutno u najboljem PvP guildu na serveru. Full engineer/mining

3. Druid, feral, tank spec, u bear formi: 14.5k hp, 27k armor, 420 def, dodge 40%> Ima neshto healopreme iz heroic i kare. Full alchemy/herbalism

4. Warr, arms atm (craftovan stormherald), ima tank gear sa 524def, Full blacksmith/mining

5. Rogue, tek dingovao, ima 2 gladiator sword ostalo plavo i po neki epic, 375skining/355letherworking

Pored navedenog tu su twinkovi: hunt 19lvl, warlock 19lvl, pala 39

Acc je moj i imam sve potrebne podatke.

Cena je fixna 220e.

Za ostale informacije i linkove pitajte me na popmil5000@yahoo.co.uk ili 063/7201419

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...