Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala bogu da se Rafa ratosiljao Keane-a, to je toliki promašaj da je to strašno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ono sto ipak mislim da je glupo , bez obzira na ociglednu kinovu nesposobnost da daje golove, je prodati napadaca u situaciji u kojoj je liverpul - igra 3 takmicenja, tores je nekako povrediv lako a spiceva nema puno..tu je jos samo kajt i ngog..posoto babel kapiram da se ni sam ne seca kad je igro spica zadnji put..

ali ipak mi je kvarezma uvaljivanje veka..

Link to comment
Share on other sites

ovaj totenhem je presmesan.Nek vrate i Robinsona i Bunjevcevica i Jirgen Klinsmana.Kakvi debili bozhe mili.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kvarezma pozajmljen chelziju do kraja sezone. hm hm hm...

nisam obratio paznju, ja skapiro kupili ga..

pazi kao zamena za dzo kola, gori je jedno 100 puta..samo zna da centrira spoljnom i da pada ko pickica..sto mu u engleskoj nece suditi

a ocekivao sam i berbatova nazad u totenhemu..I DA ONDA ISPADNU ONAKO SVI ZAJEDNO:)

Link to comment
Share on other sites

hahahah

inace, defo je opasno povredjen, te ce ici na operaciju, povratak je tek aprila. tako da mislim da je keane lepo uleteo.

NEGO, nije fora u napadu, sta je sa pozicijom DESNOG BEKA? Corluka,Chimbonda, Hutton. corluka je standardan, al ga je ovaj weekend zamenio chimbonda i odma napravio 2 assistencije. hvala bogu pa je haton povredjen, inace bi bila presmesna situacija :/

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Jadan Keane, krivo mi ga.Dosao je u klub koji voli a dobio tretman kao govno.Ajde RAfo uzmi titiulu pa idi u Valensiju.

da, tako to ide u profesionalnom sportu, svi vole klubove za koje tek potpišu, i živi se od te "ljubavi". Ae molim te nemoj da si smešan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kin po meni je ok igracha ali jebenih 20 miliona funti?!?! pa da li su oni jebeno normalni... razumem da su te pare date za nekog mladog i dobrog napadacha tipa huntelaara, teveza, younga itd ali matorog raspalog kina... rafa me razocharava vec neko vreme, vishe transfer politikom nego taktikom, voleo bih da vidim murinja na klupi liveprula.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...