Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMG PRICAJTE MI PRLJAVSTINE,VRATIO SAM SE I NAPALJEN SAM JAKO,ZELIM DA SE FRLJATE TRANSFERIMA

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to znamo :))

nego, jel moguce da ce kin preci? tesko mi je da poverujem u tako nesto, a i razocaracu se u igraca jako ako predje :D

desi grujo jbt. ovaj tvoj wenger sisa i dalje se pravi pametan.

otiso silva, otiso flamini a i hleb, a doveden nasri i ramsi. slabo, slabo..

mora tu uleteti neki ludi napadac, ne moze ovako..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ako nista,barem cu opet pricati kako imamo perspektivan tim :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate, dajemo 23 milke za raspalog Kina, pa Kajt je napadač za njega..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tottenham defender Pascal Chimbonda has joined Sunderland for an undisclosed fee.

znao sam da je kraj blizu. posle finala kupa, i scene kada ga je ramos izveo napolje, a on ljutito bacio kopacke il sta vec..

inace, ta promena je i donela pobedu totinhemu lol

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jebem li mu mamu ja,docekacu ga jednom nekako.

A i meni je smor sto Kin odlazi,uvek mi je bio gotivac,a ako ode u Liverpul nekako nece vise biti.Jebem li ga zasto.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

još jednom da ponovim, moroni [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hajli ostaje nam jedino da se nadamo i uzdamo u Rafu

In Rafa we believe :D

EDIT:

KEANE COMPLETES LIVERPOOL SWITCH

Liverpool have completed the signing of Robbie Keane in a deal worth �20.3million but the fall-out with Tottenham over the transfer continued following more comments from Daniel Levy.

Spurs chairman Levy has dropped his complaint against Liverpool to the Premier League but insisted he did not "regard it as a transfer deal" due to the way the deal was conducted.

He said: "I was incredibly disappointed when I first heard, not only that Liverpool had been working behind the scenes to bring Robbie to Anfield, but that Robbie himself wanted to go and he submitted a transfer request to this effect."

The initial concerns over the comments of Liverpool boss Rafael Benitez and accusations of "working behind the scenes" effectively accused Spurs' Premier League rivals of tapping-up.

The official complaint was withdrawn after an apology and a donation to the club's main charity, the Tottenham Hotspur Foundation.

Levy added: "I have already made my opinion clear on the nature of this transaction. I don't regard it as a transfer deal - that is something which happens between two clubs when they both agree to trade - this is very much an enforced sale, for which we have agreed a sum of �19million as compensation plus a potential further �1.3million in additional compensation."

Keane issued a statement on Monday night, which read: "I would like to place on record my thanks to the board, players and fans of Tottenham for the past six years, which were the best and most enjoyable of my career to date.

"I will never forget them. I would specifically like to thank chairman Daniel Levy for understanding, that, as a fan, joining Liverpool is a lifelong dream of mine and one I couldn't let pass me by.

"I hope one day the Spurs fans, who have been brilliant to me, can understand this too.

"I have only good things to say about my time at Tottenham and expect them to go from strength to strength under Juande Ramos and Daniel Levy."

Keane, the 28-year-old Republic of Ireland captain, has agreed a four-year deal at Anfield after undergoing a medical at Liverpool's Melwood training ground and could now form a mouthwatering partnership in attack with Fernando Torres.

With the possibility of midfielder Xabi Alonso now staying at the club, Benitez may have to sell Jermaine Pennant, Andriy Voronin and Alvaro Arbeloa to balance to books. It

That could mean that Gareth Barry's transfer saga from Aston Villa may drag into the new season.

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

rafa je veliki trener, to stoji..

ali s kupovinama nije bas neki vizionar..

dati 24 m za 28godisnjeg Robija Kina se cini stvarno preterano..ne znam samo koji ce mu kurac..ne verujem da ce da igra prvu, pa nece valjda kajt da mu sedi na klupi? a za backup strikera da da tolko para mnogo je..i ne znam zasto nekako mi on i tores nikako ne idu zajedno..i jos povrh svega covek je sam reko da nema tolko para ove godine i onda uzme i baci sve na jednog maloiznadproseka napadaca..pritom je on u totenhemu igrao 24h svaku tekmu, uvek..i tim je nekako naviko na njega..sad dok se ovde navikne..blah..mislim da ce biti ala belami..jedna sezona pa preprodaja..

mogu da se setim bar 5 igraca koji su potrebniji lpulu a koji se mogu dovesti za te pare

i ja sam se tek vrno s mora i sprzio sam mozak prelistavajuci sportske vesti tako da dajte jos neki opak trac ala goal.com:)

arsenalu ne treba napadac nego neki zadnji vezni i to hitno..mada se plasim da je arsen vec tu zamislio Aleksandra Songa ili Djouroua..pih valjda ce kupiti nekog jebem mu sunce..

Muntari mi nekako rizicna kupovina..ne znas dal je sposoban da igra na visokom nivou za jak klub..a i nervozan je crnac:)

Link to comment
Share on other sites

rafa je veliki trener, to stoji..

ali s kupovinama nije bas neki vizionar..

dati 24 m za 28godisnjeg Robija Kina se cini stvarno preterano..ne znam samo koji ce mu kurac..ne verujem da ce da igra prvu, pa nece valjda kajt da mu sedi na klupi? a za backup strikera da da tolko para mnogo je..i ne znam zasto nekako mi on i tores nikako ne idu zajedno..i jos povrh svega covek je sam reko da nema tolko para ove godine i onda uzme i baci sve na jednog maloiznadproseka napadaca..pritom je on u totenhemu igrao 24h svaku tekmu, uvek..i tim je nekako naviko na njega..sad dok se ovde navikne..blah..mislim da ce biti ala belami..jedna sezona pa preprodaja..

mogu da se setim bar 5 igraca koji su potrebniji lpulu a koji se mogu dovesti za te pare

i ja sam se tek vrno s mora i sprzio sam mozak prelistavajuci sportske vesti tako da dajte jos neki opak trac ala goal.com:)

arsenalu ne treba napadac nego neki zadnji vezni i to hitno..mada se plasim da je arsen vec tu zamislio Aleksandra Songa ili Djouroua..pih valjda ce kupiti nekog jebem mu sunce..

Muntari mi nekako rizicna kupovina..ne znas dal je sposoban da igra na visokom nivou za jak klub..a i nervozan je crnac:)

Denilson i Cesc.To ce biti to sto posto.Samo sto su obojica vise kreativci nego radnici,ali jebiga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gruja has the point, Babel, Kuyt, Torres, Keane, Ngog.Sve napadaci u Liverpool-u, ali Rafa je na predstavljanju Robijevom rekao da ce Kean sigurno biti partner Torres-u u prvom timu, tako da zamisljam Kuyt-a i Babel-a na krilnim pozicijama, Keana iza Torres-a, a Gerrarda i Mascherana na sredini ili tako nesto :D

Sto se tice Arsenala i Chelsea, retko kada to kazem ali Ferguson je bio u pravu kada je rekao da ta dva tima nece uopste predstavljati kandidate za Premiership sledece godine.Nekako mi oba kluba deluju konfuzno ovog leta...

Link to comment
Share on other sites

Gruja has the point, Babel, Kuyt, Torres, Keane, Ngog.Sve napadaci u Liverpool-u, ali Rafa je na predstavljanju Robijevom rekao da ce Kean sigurno biti partner Torres-u u prvom timu, tako da zamisljam Kuyt-a i Babel-a na krilnim pozicijama, Keana iza Torres-a, a Gerrarda i Mascherana na sredini ili tako nesto :D

Sto se tice Arsenala i Chelsea, retko kada to kazem ali Ferguson je bio u pravu kada je rekao da ta dva tima nece uopste predstavljati kandidate za Premiership sledece godine.Nekako mi oba kluba deluju konfuzno ovog leta...

to ostaje tek da se vidi sta ce ta 2 kluba da urade posto misilim da ce mancester tesko do titule ove sezone , nesto mi govori da ce razmirice u klubu biti velike i da veliki ronaldo ne moze da odigra i 3 sezoni na nivou prethodnih

Link to comment
Share on other sites

pa Arsenal standardno otpada iz priche za titulu,samo sto mislim da ce opet Mancha i Chelzi da se kolju.Cisto sumnjam da ce Liverpul nesto uraditi,mada bi bilo zanimljivo.Nadam se da ce Totenhem uspeti da igra na visokom nivou od pocetka.

I evo,upravo procitah vest da Bentli prelazi u Totenhem,realno imaju smrt opasan vezni red.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...