Jump to content

Nas prvi CS movie?


r0n^10

Recommended Posts

zna neko gde mogu naci nash prvi CS movie..reko mi je ortak kako se zove samo shto sam zaboravio..chini mi se da je 1.5 verzija tada bila u pitanju...

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

mislim da se zove hitout i u njemu mozhesh videti moj imba skill na nuku :)))

naravno da je imba kad je ekipa bila imba :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

trenutno ga nema na netu okachenog, ima samo ho2 trailer na kgb sajtu

videcu da ga okachim ovih dana ...

ajde bio bih zahvalan :)

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

ajde bio bih zahvalan :)

pa brate u kom ti veku zivish? [:D]

joooj pa ja svaki put kad se smorim pustim film odgledam ga odem na neki server isprdim se ili se iznerviram i tako u krug [:D]

btw ako ne bude okachen do maja onda cu ti doneti na turniru. sve ima svoju cenu ali hitout je ne procenljiv tako da bobo skidaj gace!!! [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

pa brate u kom ti veku zivish? [:D]

joooj pa ja svaki put kad se smorim pustim film odgledam ga odem na neki server isprdim se ili se iznerviram i tako u krug [:D]

btw ako ne bude okachen do maja onda cu ti doneti na turniru. sve ima svoju cenu ali hitout je ne procenljiv tako da bobo skidaj gace!!! [:D]

ja ne nosim gace! xP

dog. sam se sa subom,donece on...

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

subomire sta je bilo za ho2? imam onaj trailer josh kada se setim :) kako sam lobanjao i to koga nego gloriju :D

ho2 nece ni biti ... Stvarno nemam vremena da se bakcem sa tim ;( Sad pripremam neki novi projekat sto se nekog sajta tiche, ali videcete uskoro :))

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...