Jump to content

Formula 1


AlexG

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste, masa je pokazao da je car. baš su mi gotivni ferarijevi vozači, i dosta su se očistili od šumijevih kadrova, još malo pa ću moći mirne duše da navijam za njih.

meklaren se, s druge strane, sve više i više blamira. ceo hajp oko konkurentnog engleskog vozača u konkurentnom engleskom timu je neizbežan, ako uzmemo u obzir britanske tabloide i činjenicu da čitava nacija ima jednog i po uspešnog sportistu, ali razumno je očekivati da tim sa takvom istorijom uspeha ume da se ponaša kada se nalazi u žiži, i ume da ostane profesionalan. umesto toga, posle ove bananerije u montrealu, ponašaju se isto kao kada su ih uhvatili sa rukom u ferarijevom džepu - vajnuju kao male sisice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jeste, masa je pokazao da je car. baš su mi gotivni ferarijevi vozači, i dosta su se očistili od šumijevih kadrova, još malo pa ću moći mirne duše da navijam za njih.

meklaren se, s druge strane, sve više i više blamira. ceo hajp oko konkurentnog engleskog vozača u konkurentnom engleskom timu je neizbežan, ako uzmemo u obzir britanske tabloide i činjenicu da čitava nacija ima jednog i po uspešnog sportistu, ali razumno je očekivati da tim sa takvom istorijom uspeha ume da se ponaša kada se nalazi u žiži, i ume da ostane profesionalan. umesto toga, posle ove bananerije u montrealu, ponašaju se isto kao kada su ih uhvatili sa rukom u ferarijevom džepu - vajnuju kao male sisice.

aj sve, al' ovo si bas odvalio

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

aj sve, al' ovo si bas odvalio

prosvetli me?

imaju hamiltona i mareja koji je škot pa se ne računa skroz.

ne znam za neke poluanonimne sportove, al od onih koji su u britaniji popularni, u fudbalu su ispušili, u ragbiju ih je navodno sudija pokrao u nekakvom finalu sa australijom, tako štampi ostaje da duva u dupe hamiltonu i mareju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fak, da juche je Masa bio nesrecnik dana... Al' mi je drago da je Kovalajnen "skinuo mrak" iako nije neshto narochito vozio. Nije mi bash jasno kako je Kimi uspeo da obidje Alonsa preko box-a?!? Hamilton je popio zajeb sa gumom ali je ipak pokazao da je bajomir - to je ono shto nema Kimi u ovoj sezoni - kad padne na neko 10-15 mesto pa se popne na 1-5 mesto.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ne znma shta se ova dva debila pale enshto, ovo ej najruznija staza kaju sam video u zivotu, sad govorim shto se tiche krajolika i svega, kakvi bre kadrovi kakve gluposti, kao da voze u kavezu bre.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...