Jump to content

Formula 1


AlexG

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i niko da pojasni za nas sto nismo gledali, STA SE TO TACNO DESILO DA JE ROFL LOL OMG ULTRA ZANIMLJIVO!

btw, sto se toliko lozite na f1? :)))))))))))))))))))))

1) hamiltonu je trebalo peto mesto da uzme 2 boda i bude prvak, i celu trku je vozio na 4-5 mestu

2) 5-6 krugova pred kraj krece da pada kisha, i timovi zovu vozache da menjaju gume sa slik na intermediate (normalno)

3) 2 kruga pred kraj fetel koji je 6ti prestizhe hamiltona sto znaci da masa ima titulu

4) ~200 metara pred kraj trke i fetel i hamilton prestizu glocka koji uz trulija (timskog kolegu) jedini od svih nije zamenio gume za kishu

sad je diskusija da li ga je namerno pustio ili ne...

hahaha kako ih nije sramota ovako da nameste...msm stvarno...mogli su malo kreativniji da budu

discuss ili get lost :)

Link to comment
Share on other sites

i niko da pojasni za nas sto nismo gledali, STA SE TO TACNO DESILO DA JE ROFL LOL OMG ULTRA ZANIMLJIVO!

btw, sto se toliko lozite na f1? :)))))))))))))))))))))

- Zadnja trka, Hamiltonu treba 5th place za shampionat (ako je Massa prvi)

- 5 krugova pre kraja najava o kisi, Massa 1st, Hamilton 5th, naredna 2 kruga svi menjaju gume osim Toyote

- 2 kruga pre kraja pocinje kisa, i dalje Massa 1st Hamilton 5th, sa time da je jedan od Toyote (Glock) 4th (jer nije bio u boksu),

- u istom krugu Vettel (koji je bio 6th, odmah iza Hamiltona) prelazi vodeceg u generalnom plasmanu i baca ga na 6th place koje mu donosi isti broj bodova ko i Massi ali Massa ima vise pobeda i on je shampion...

- Massa prolazi kroz cilj, pocinje radovanje u Ferrari boksu, ali niko nije gledao na Glocka koji vozi 20 sekundi sporije od ostalih, 200 metara pre cilja i Vettel i Hamilton ga obilaze i tako Hamilton osvaja titulu. Pravi triler.

Pogledaj samo onaj gif gore i to je to [:D] sve to mozes da vidis na njihovim licima [b)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

34i1bnp.gif

I_Love_Lisa.jpg

btw, sto se toliko lozite na f1? :)))))))))))))))))))))

razumem što pitaš, sbb ugasi hrt2 dok traje prenos f1, pa nikad nisi gledao...

inače, ni ja ne mislim da je bilo šta namešteno. žao mi je mase, hamilton mi ide na kurac em zbog njega samog, em zbog hajpa koji se oko njega diže...

Link to comment
Share on other sites

realno, da je sve tako nameshteno (ne vidim kako al' ajd', ko je znao da ce glok biti ispred hamiltona?), glok je opusteno mogao da ode u boks po gume za kishu i da mu podese prednja krilca i gotova pricha :)

btw. ivane, hamilton mi je bio extra gotivan dok nije krenuo hajp oko njega, al' jebiga, ja oduvek navijam za meklaren + je zasluzhio titulu ove sezone :)

Link to comment
Share on other sites

ako ovo nije namestaljka ne znam sta jeste

mislim gledano statistichki da se sve ovako zavrshi u poslednjoj trci u poslednjem krugu u kojem se odluchuje prvak... ma daaajte ... jednstavno tolike pare su u igri da je nemoguce sve prepustiti ovakvom "slucaju"

covek koji se sklanja da ga obidju ostali roflmao, sta sklonio se zbog losih guma, nema goriva ... da je vozio na felnama vozio bi brze...

koliko patetike oko meklarena, samo josh da su strpali masu mrduljavih etiopljana u boks koji plachu i jedu mushice....

masi epik rispekt, ti si pobednik

(pozdrav i za alonsa, staru ljigu)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako ovo nije namestaljka ne znam sta jeste

mislim gledano statistichki da se sve ovako zavrshi u poslednjoj trci u poslednjem krugu u kojem se odluchuje prvak... ma daaajte ... jednstavno tolike pare su u igri da je nemoguce sve prepustiti ovakvom "slucaju"

covek koji se sklanja da ga obidju ostali roflmao, sta sklonio se zbog losih guma, nema goriva ... da je vozio na felnama vozio bi brze...

koliko patetike oko meklarena, samo josh da su strpali masu mrduljavih etiopljana u boks koji plachu i jedu mushice....

masi epik rispekt, ti si pobednik

(pozdrav i za alonsa, staru ljigu)

bottom line: sumaher nije najmaldji prvak ikada??? evo ja se izvinjavam... najpateticniji i najprljaviji tim... ma navijao bih za agima cekua vise postenja ima od usranog konjica... a masa je pobednik samo u slucaju da ga trenira jesic posto on naravno ovo ne bi racunao u svojoj glavi...

Link to comment
Share on other sites

rekao bih da ste vi što tvrdite da je akcija sa glokom nameštena poluinformisani.

lik je prosto rešio da se kocka i ne ode u boks po gume za kišu pet krugova pre kraja. mislim da je čak i profitirao za jedno mesto, nisam siguran, al moguće da je tako. u svakom slučaju, da je otišao u boks, ostao bi iza hamiltona. jedini razlog što je uopšte bio ispred je to ostajanje na "slikovima".

ako tražite eventualnu nameštaljku, pogledajte kimijevu strategiju: dug prvi, kraći drugi i jako kratak treći stint; deluje da su ciljali da se nađe ispred hamiltona sa teškim pa iza sa lakim bolidom (pre prvog pa posle drugog i trećeg zaustavljanja), nadajući se da će nastati neki incident ili da će se crnja usrati i pogrešiti.

Link to comment
Share on other sites

ja sam racunao na izjavu alonsa da ce pomoci koliko god bude mogao da masa pobedi smrdljivu crnachku ljigu :D

bottom line: sumaher nije najmaldji prvak ikada??? evo ja se izvinjavam... najpateticniji i najprljaviji tim... ma navijao bih za agima cekua vise postenja ima od usranog konjica... a masa je pobednik samo u slucaju da ga trenira jesic posto on naravno ovo ne bi racunao u svojoj glavi...

bottom line, shumi je najbolji vozach na svetu... deal with it or gtfo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam racunao na izjavu alonsa da ce pomoci koliko god bude mogao da masa pobedi smrdljivu crnachku ljigu :D

bottom line, shumi je najbolji vozach na svetu... deal with it or gtfo

jos uvek??? ako i hamilton pogine na stazi kao sena, mozda i ostane... uostalom NIKO nije pricao ko je bolji vozac, vec ko je kakav covek...

bottom line: sagni mi se na crnacko crevo ili prestani sa tim crnackim izrazima...

jos uvek??? ako i hamilton pogine na stazi kao sena, mozda i ostane... uostalom NIKO nije pricao ko je bolji vozac, vec ko je kakav covek...

bottom line: sagni mi se na crnacko crevo ili prestani sa tim crnackim izrazima...

i da... tvoj post je quote-ovan samo iz razloga sto je bio poslednji... isto vazi za sve istomisljenike... namesteno! namesteno! pravda za masu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...