Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahahah rur ftw :-)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

cekaj kolko sam ja svatio bice po grupama...jedna grupa ujutru jedna popodne... ae brate ako moze (posto moja ekipa dolazi sa strane) da nas stavis u tu drugu grupu jer ja i onako radim do 4 ujutru u petak tako da u ns pre 12 ne mogu da stignem i da ocu

VIKTORE NEMOJ ME SJEBES PLS!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

da prodajem za obsa,stavi se u moju situaciju sad...

radim 4 dana pa sam 2 dana slobodan ne znam de mi je glava zadnjih 10 dana i dolazim da igram dotu od 19 00...

dota konacno pocinje u 19 30 posle raznoraznih zajebancija (posto joca nije mogo ggc zezao ga nesto prebacujemo se na bnet) onda imamo jedno 10 rmk-a,za svo to vreme 10 coveka iz fl mi spamuje neke gluposti na /f m onda dodjes ti i pricas nesto a ja sam u sred ban/picka I OCEKUJES DA TI ODGOVORIM , ja ti kazem nema obsa da te odkacim i ti kazes ok,posle wispujes jovicu jel sam pito za obsa... on naravno kaze da nisam (jer i nisam) i onda ja ispadam fer i drugar i pitam likove za obs,oni odmah kazu "no sry,no obs" ja ti odgovaram ti mi se nesto duris kao pacer....(a usput zaboravljas to sto si ti mene za obsa ispalio vise puta)

tako da duri se ti kolko oces nisi u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...