Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni najjaci miza car , dosao ujutru, doveo acida i vrtic da igraju sa njim, izgubio 2 i odma otiso kuci. lik se uvek pojavi na bilo kakvoj vrsti turnira. nije kriv sto ga deca sputavaju, MIZA ZA PREDSEDNIKA ! btw 4gl na rdu protiv tome uzo tim kakav ne bi izabrali na piku :) mali batica lcf SABIJA samo da se zna ! KURCINE se nisu obrukale iako je bilo jako neizvesno u drugoj partiji dok su nas u prvoj pregazili viktor & staneri ekipa :). sve u svemu lepi utisci, svaka cast pastiru spasiocu na gostoprimstvu

U pravu si samo smo ja i miza bili iz ekipe ostale smo nasli noc pred tur tako da ono dalo se za ocekivati sdta se desilo.Ja sam ostao i bilo je ekstra SVAKA CAST PASTIRU SPASIOCU tur je bio ekstra,a i rakija je bila vrh

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

e bambaleeeeee, kad si pio samo piva... evo je jos uvek ostala shljiva u igraonici, nisu zeleli ljudi da se prebiju, ozbiljno su shvatili tur :)

evo repova samo da stavim imena...

BUKTOP FTW

AHAHAH!!!!!!!!!

Kako se postuju replayevi kada ovde nema atachmenta? Kontam da treba na neki site prvo,tipa rapid share, ali aj nek mi neko postuje kako to da uradim i postavljam!

Link to comment
Share on other sites

Odgledajte replay za 3 mesto wn vs fed. Duga partija, zanimljiva, ali se na kraju desava "backdor" od strane feda(Na donjoj strani, cent luna potm ubijaju neruba i lesha, pada cent, a potm i luna ruse dve barake dok ni jedan creep nije usao na hg)... Hajmo procene, cisto onako, ali fed je svakako treci :)

btw fala shaki seljo, dosao sam do wna i sredjivao repove po sata, da bi ih ti sada postavio...

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

shamane shabane postuj preko www.dota-allstars.com baguje se rapidshare

bambale sudac..... btw nikad nisam video bambaleta da je odigrao dotu a da nije pio pivo

EDIT : znate kako ide verzija zemunca onog " zar i ti sine brute "

" zar i ti sine brate " :))

Edited by ustagavista
Link to comment
Share on other sites

EKIPA KUR = damke i ostatak

btw ja ne mogu da otvorim jedno 30% replayeva, izmedju ostalog i rep iz finala. kaze da mapa ne valja, renameovao sam standard mapu u tu koja se trazi ( DotA_Allstars_v6.48b.w3x ) i stavio u folder koji se trazi, ali i dalje ne mogu. molim pomoc, ocu gledam finale, kk ? plox ? ty *-*

Edited by ImbaBoY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...