Jump to content

Broodmother?


Storm Crow

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm...kako ono bese,kad brud ukljuci bkb pali mu se i ulti?

jes malo imba za te(da ne kazem nebulozne:))partije.al recimo gondar bi bio ok(zbog treka),trol(perma bash),kentaur i tajni(treca i blejd mejl=gg),phantom lancer.ukoliko bkb ne pali ulti onda neki teski disejbl tipa rasta i takodje gg...

pauk je dosta oslabljen time sto mreza vise nema tru sajt,tako da po meni,vise nije tolko zajeban.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja sam lepo rekao na onom topicu...

imba je u nekim situacijama,1v1 npr. i trol na manjim lvlima moze da mu duva zbog tolikog lifestela.tek kad nabavi bashera moze da uradi nesto.

mene iritira jer je ulti vec na prvom lvlu mnogo jak za vecinu 1v1 situacija,dok kasnije moze da se counteruje lakse zbog boljih itema itd...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma b'e samo STREJING

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hm...kako ono bese,kad brud ukljuci bkb pali mu se i ulti?

pitanje je jako nesretno sroceno. Ne, ulti se ne pali automatski, a mislim da moras prvo bkb pa ult da ne bi skinuo sam sebi buff, mada je njen ultimate menjan u novoj verziji da ga eul ne skida pa nisam siguran vise.

"Hate the game baby, not the playa." - Ling Ling

Link to comment
Share on other sites

pitao sam to jer sam u jednoj od ranijih verzija bio iznenadjen kad sam izvalio da ne mozes da budes range sa druidom i da imas bkb.moguce da sam istripovo za pauka,al eto ko pita,budala:)

ovo za eul mi nije jasno.eul ga je skidao ranije?bze u kakvom sa ja neznanju ziveo:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Postoji li Sentinel heroj koji joj moze parirati ? Obicno igramo 2 na 2 ili 3 na 3 bez all pick. Jedan drug stalno uzima broodmother i prosto je nemoguce ubiti ga u kasnijoj igri...

+90 damage i 80% lifesteal svakih 20 od 30 sekundi nije posteno...

Void sa butterflyem (i mozhda craniumom ili dva), Troll sa butterflyem (itekako, a tek sa craniumom ili dva), lion sa ginsom (stun, hex, hex, stun, hex hex, stun, hex hex ulti ti i netreba), rhasta sa refresherom ili ginsom (ili 2x zmije da ga ogradish ili web, hex hex, web, hex hex, web), ilidian (zaboravih kako se zove u momentu) sa swapom helta - a opet zavisi i shta ima pauk...nepostoje pravila u doti, poenta je da se adaptirash trenutnoj situaciji ne koriste se uvek isti itemi...

Ma brate skoro svaki heroj mozhe da pwnuje svakog sve zavisi samo od skilla i naravno itema (a opet i to je skill)...

Mislim generalno kod pauka je poenta samo da ti prodje ulti, shto se lako odradi (blackhole, stun, hex, evasion, chronosphere, swap health, rhastin ulti, strela od POTM itd)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

^Ilidan nije sentinel :)

purge>paukov ulti (osim ako ne uzme bkb:))

mass illu>lifesteal

1v1 permabash

pauk ima malo hp-a tako da early game wards+nuke:)

i jos ako imas u ekipi disejblera ili stanera mozes da pokidas:)

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

troll

phantom lancer

naga siren

ili iluzije da sprecish ogroman lifesteal, ili evasion+bash :)

EDIT: Moga bih i Tiny-ja da probash :). Craggy exterior

Edited by Va[L]kYro[N] aka nL

irc.dota-allstars.com chanell #dota-allstars

- Official Dota Allstars IRC server (officaly on from 20.1.2006.)

nL Dota IRC operator

Link to comment
Share on other sites

svi su heroji smeshni u poredjenju sa Dragon Knight-om 1v1

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Oces da kazes da brudfader nije imba ?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...