Jump to content

Mish :) A4tech x750f


NemaN!-!-!

Recommended Posts

Evo linka http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=...&MNO=X-750F

Preporuchujem svima, ja sam odushevljen!1 Koshta samo 1399 din. nema ga nigde u gradu trazio sam ga svuda (comtrade,plato,pc centar, bla bla bla,bla bla, bla) i jedino mesto gde sam ga sasvim sluchajno nashao je u Tehnomarketu na Banovom brdu,(stanica posle meka pa se ide josh malo napred peshke u tom pravcu sa desne strane)

Pozeshka ulica 156. tel. 254-21-42.

Link to comment
Share on other sites

2500dpi da li je moguce ? pa to nije mis to je mishosuper... !!

moram ga imati, moram ga imati...

btw. ok deluje misonja sada pitanje je koliko je dobra zavrsna obrada i materijal od koga je... i da naravno koliko li ce trajati :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

probo sam ga ja pre dva dana kod drugara, odvratan je mish vizuelno, kvalitet izrade ni blizu logy-microsofrtu a ergonomija ko da drzhish kitu u shaci... mada verovatno se tebi bash zbog toga toliko svidja immz :))) jedino je zanimljiv koncept tripple-fire dugmeta mada nije bash na najpogodnijem mestu, mroash skloniti prst sa mouse1 da bi opalio. meni se iskreno ne dopada iako moram da priznam da nije bash totalno sranje kao shto sam mislio dok ga nisam isprobao.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Da, ali ipak na kraju je to A4 tech :D

To ti je kao kada je Skoda izbacila ove novije modele u saradnji sa VW, i ono kao ok su, ali Ipak je to samo Skoda raspala, i ne moze da se poredi sa Mercedesom recimo, mislim pre svega kao statusni simbol :D

E tako isto Logi/microsoft > A4 Tech :)

Link to comment
Share on other sites

lol neecola lupas ne mogu da se porede skoda koja je za srednju klasu i mercedes koji je za visu klasu...

btw. ta ista skoda je jako kvalitetan auto i nije sklon kvarovima i ostalim glupostima...

nemam skodu pa je ne hvalim zato nego jednostavno mislim da ne moze da se porede takve stvari :D

@topic

naravno da ne moze biti bolji od logi ili micr. miseva ali je svakako bolji od genius i slicnih gluposti... nece jos skoro biti u konkurenciji sa logi/micr. ali napreduje

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ocz takodje prodaje a4tech misheve pod svojim imenom, samo druga nalepnica i koshtaju 2x skuplje, shto opet nije neka cena al cisto da se zna :P Malo je lutrija sa ovim mishevima, moj recimo shljaka odlicno, dok ortakov preskace dosta. Ali eto, sad svako moze da se kurci da ima 2500dpi mish :P

edit: evo i slidze http://uk.gizmodo.com/ocz%20Equalizer_PR.jpg

josh jedna glupa stvar oko x7 serije, ona guma koja treba da spreci isklizavanje zapravo samo cini da se palac vishe znoji, tako nema nikakvu svrhu.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Postoji skoda superb predsednicka limuzina, ljuti konkurent audiu a8 :)

škoda superb je preobučeni pasat, i bila bi konkurent audiju a4 da i a4 nije preobučeni pasat ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...