Jump to content

Gde ima?! help


Recommended Posts

hm sad citam na vikipediji... opustanje misica anusa i vagine i pad krvnog pritiska... to mi ne treba... jel koristio neko popers? ja sam kontao da pravi neki seksualni hajp i euforiju, ne da opusta dupe, jebes to

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm sad citam na vikipediji... opustanje misica anusa i vagine i pad krvnog pritiska... to mi ne treba... jel koristio neko popers? ja sam kontao da pravi neki seksualni hajp i euforiju, ne da opusta dupe, jebes to

Taj fazon matori, koja je poenta karanja u pedu ako ne mozesh da vidish onu bolnu grimasu na kuchkinom licu!? :highfive:

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

jel koristio neko popers?
jes da ce biti dobro za penale al' jebi ga.

ortak nabavio.uglavnom,sranje je,usmrces,iskezis se,padne ti pritisak trenutno u glavi i to je to.traje 20tak sekundi ako i toliko.

a realno nije zdravo ;) ako vec 'oces da se smejes,zna se sta je za to :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon matori, koja je poenta karanja u pedu ako ne mozesh da vidish onu bolnu grimasu na kuchkinom licu!? :highfive:

[roflmao]

tnx za info ljudima

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

popers mozhe da se koristi kao gudra i kao sexualno pomagalo. to shto su svi opisali jeste korishtjenje kao gudra (snifash direktno iz flashice u nos). kao sexualno pomagalo se koristi tako shto odshrafish flashicu i ostavish je otvorenom u sobi koja je naravno zatvorena da isparava .. efekat je onda drugachiji.

realno popers je opasan za chuku i treba pazhljivo rukovati njime.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

elem, kakav je efekat kad ga ostavis da isparava?

da se razumemo popers nije lsd i ne stvara svashta iz nichega, poper je stimulans. fizichki on opushta mishitje tela (odredjeni tip). znachi stoji da ako tjesh da prcash u dupe bitje bolje sa ovim jel su to ti mishitji koje opushta, takodje i mishitje oko vagine. isto tako i podstiche blagu euforiju zbog pada pritiska u glavi i sjurivanje sve krvi u mozak, al to opet netje uchiniti da riba/tip sa kojim otjesh da se prcash ce sada pomame na kurac ako vetj nisu. ortak mi je prichao i da mu se chinilo da produzhuje ribin i svoj orgazam, al to nema nikakve logike po meni pa to mora da je subjektivno. razlika u primeni i za jedno i za drugo jeste shto su efekti u sluchaju uzimanja za gudranje jachi, ali kratji, dok na nachinu upotrebe kao sexualno pomagalo duzhi (trajniji), ali slabiji (mnogo).

bottom line, ako otjesh da se gudrash onda ga uzmi. ako ga jurish za afrodizijak (mada po meni te priche o afrodizijacima su sranje) onda nemoj da ga uzmesh jel ne stvara nishta magichno, ako vetj nije magichno.

u oba sluchaja, posebno u prvom (jel je koncentracija uzimanja mnoogo vetja) treba obratiti pazhnju na chuku jel mozhe da stvori aritmiju i ostale gluposti.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

tnx. kontao sam da uzmem za obican seks, al ako je takva beda onda cu pre da kupim tri durex pleja

btw pesmo, zar to nije isto sto i venerine kuglice? ako jeste, sigurno ces ih pre naci kao venerine kuglice nego kao ben-wa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam ih vidjala ranije al za sad ne znam

probaj ako i dalje postoji 'zvonce' (ili pod nekim drugim imenom) u chumitjevom

na zelenjaku imash nekoliko shopova jedan od njih je onaj u trznom centru u ulici koja se spushta do bus stanice mislim da tamo ima

al u svakom sluchaju nemoguce da ih nema u celom beogradu

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam cemu sluzi durex pleja ?:D

[roflmao]

sorry, nhf ali jebem ti ljude kojima trebaju pomagala za dobar seks

mislio sam na ovako retardirana

sori, nhf, al jebem ti ljude koji jebu ceo zivot na jedan isti nacin i kojima je ego ugrozen seksi igrackama

a plej nije retardiran, jesi ga koristio?

@ kali stavis ga na kurac i onda se on trese i ribi bude bolji filing

ma ne znam, pogledao sam po svim sajtovima nasih seks shopova i nema nigde jebiga.. koje sranje.... fala bogu pa se blizi strucna ekskurzija u Amsterdam.

nemoj da gledas po sajtovima, zovi ih

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@ kali stavis ga na kurac i onda se on trese i ribi bude bolji filing

Buahahah meni ovo zvuci toklo retardirano :)

Zamislio sam kako naticem Kojota na karu, nosim ga kroz grad, prilazim nekoj ribi i kazem "TRESI SE KJOOTE TRESIII"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...