Jump to content

Red Alert 3


Dark Voice

Recommended Posts

Pa nisu bas kinezi , nego Japanci

A kolko vidim sto se tice jedinica , bice starih dobrih iz RA2 :) , tako da se nadam da jedinice nece biti manje vise iste kao u TW

lol my bad stvarno su japanci u pitanju nekako sam ocekivao kineze jer su oni sada kao zajebana sila ali japance nikako mada kul mozda ima neka opasna japanka da ti bude atashe u cutscenama ou yea [=

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa sobzirom da RA2 i Tiberioum wars radi ista kuca ne bi me iznenadilo da je isti engine kao sto je bio i ranije.....

Kakve veze Red Alert 2 ima sa Tiberium Wars-om?

Red Alert 2 je pravio Westwood, dok su Tiberium Wars pravili EA. Red Alert 2 je radjen na zastareloj (ali tada genijalnoj) Voxel tehnoglogiji, dok je Tiberium Wars engine jos jedna iteracija SAGE engine-a (nastalog u Generals-u, da ne kazem u Emperor: Battle for Dune-u).

Red Alert 3 ce terati novi potomak SAGE engine-a, pa ce kao posledica toga hardverska zahtevnost biti malo zategnuta u odnosu na Tiberium Wars (pretezno zbog vode).

Btw, sajt je doradjen:

EA - Red Alert 3

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze Red Alert 2 ima sa Tiberium Wars-om?

Red Alert 2 je pravio Westwood, dok su Tiberium Wars pravili EA. Red Alert 2 je radjen na zastareloj (ali tada genijalnoj) Voxel tehnoglogiji, dok je Tiberium Wars engine jos jedna iteracija SAGE engine-a (nastalog u Generals-u, da ne kazem u Emperor: Battle for Dune-u).

Red Alert 3 ce terati novi potomak SAGE engine-a, pa ce kao posledica toga hardverska zahtevnost biti malo zategnuta u odnosu na Tiberium Wars (pretezno zbog vode).

Btw, sajt je doradjen:

EA - Red Alert 3

al neko od vas c&c zaludjenika dobio betu? jer znam da ste par vas uzimali originale?

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Isti je engine al je dosta uznapredovao ... ne deluje lose samo da ne zbrzaju :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dace Bog =).Taman kada se odmorimo od WCGa =P

OMG ! sad sam pogledao trailere =D! NAJEZIO sam se =D! Jedva cekam.Ovo mora da se igra masivno u Multiju cim dodje.Nadam se da cemo dobiti na vreme preko bilo kog izdavaca,mada mislim da hocemo jer smo Tiberium dobili treceg dana od kada je izdat zvanicno =).

Link to comment
Share on other sites

Jedno parce je u Petroglyph-u, a drugo u EA-u. [:(]

Mada ne znam na sta lici ovaj Petroglyph-ov Universe at War: Earth Assault; jel neko probao?

katastrasno [:D] tako sam cuo barem, licno nisam igrao a trebao sam, igra je obecavala turnire ovo ono pa su me zvali da igram za pare medjutim igra izasla ono ocaj zivi i zamrla posle mesec dana ili nesto vise^^

ne secam se sad detalja zasto je bila losa, pricao mi ih je drug koji je igrao online ali davno to bese [|)] samo se secam da si valjda morao dodatno da platis da bi video svoje/tudje statistike i rank na serveru :P

u svakom slucaju nikad ra nece biti ko sto je bio iz razloga sto se developeri prilagodjavaju novim standardima tako da novog old school rtsa tesko da ce biti iz razloga sto to nebi kupilo dovoljno ljudi^^ barem ja tako mislim... mislim sve ove nove igre uvek im dodaju neke "novine" koje najcesce pojedu govno. Rise of Legends bi bio jedan redak primer novina koje su uspele medjutim nju su pojeli multiplayer bugovi (druga prica)

kad smo vec kod bugova, EA sajt je toliko zabagovan da sam promenio 349854 browsera da bi registrovao RA3 beta key i cini mi se da opet nisam uspeo posto iako kad sam ga prijavio sajt je kao primio, confirmation mail mi nikako ne stize, i svaki put kad odem na ra3 beta sajt pita me ponovo da ukucam key^^

Edited by LavIsInTheAiR

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod bugova, EA sajt je toliko zabagovan da sam promenio 349854 browsera da bi registrovao RA3 beta key i cini mi se da opet nisam uspeo posto iako kad sam ga prijavio sajt je kao primio, confirmation mail mi nikako ne stize, i svaki put kad odem na ra3 beta sajt pita me ponovo da ukucam key^^

Pa dobro, to je ipak beta; mozda ces, kada izadje retail, moci da registrujes betu...

Ako EA zabrlja sada, ugasili su ga sa strategijama (do Red Alert 3: Invasion of Yuri's Mind-Controlled Dinosaurs, CnC 4: Kane nece da crkne, ili Red Alert 4); blah sta ja pricam? Uvek dovoljan broj ljudi kupi njihove igre.

Dakle, ako zabrlja, cekamo Starcraft 2 (i novu DotA-u skuvanu u svezem editoru) i/ili Dawn of War 2 (koji ne moze da bude los, jer Relic ne zna da zabrlja).

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

evo nekih dosta dobrih VODova koji poprilicno lepo opisuju kakav je MP gameplay trenutno :)

http://www.cnc-files.com/file/;92599

http://www.cnc-files.com/file/;92487

Recimo da je ovaj covek sposoban da nam prikaze o cemu se tu radi...

Soviet-i su ok; stvarno ne bih mogao da im nadjem neku vecu zamerku.

Kod Allies su napravili ogromne konceptualne propuste. Npr:

- svi oni njihovi avioni su gadni, ali veliki Century Bomber vertikalno uzlece sa platforme za helikoptere...

- helikopteri sa kriogeničkim topovima... [xx(]

- Destroyer sa mitraljezom zakacenim na rotirajucu osoviniu!

...

Gameplay je generalno osvezenje u odnosu na CnC 3. Novi sistem sakupljanja resursa, kao i stroga specijalizacija bas svake jedinice onemogucuju CnC 3 stampanje (mada je i dalje glupo to sto projektil ne moze da povredi pesadiju).

Osim vode, ova igra nema grafickih unapredjenja u odnosu na CnC 3 i cini mi se da je degradirana. Sve te boje i ta fancy raspadanja jedinica i zgrada ne leze CnC-u.

Ali videcemo retail; valjda nisu dzabe izbacili betu...

MSc
Link to comment
Share on other sites

ekonomija nije na steroidima ko u cnc3 i rekao bih da su jedinice mikrive za razliku od cnc3 gde su previse trome da bi imalo smisla bilo sta raditi s njima. voda mi se jako dopada, mislim to sto se voda koristi u igri a nije samo modni detalj. To mi je interesantno i podseca me na Rise of Nations gde je kontrola vode bila jednako vazna koliko i kontrola kopna, a ni jedan rts koji treba da izadje u skorije vreme (sc2, dow2) koliko ja znam nece imati "igrivu vodu" :)

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...