Jump to content

[bitno] Gothic 3 v1.6


voodoo_

Recommended Posts

Jeeeeeeeeeeeeeebote, cekao sam taj pec ko ozebao sunce, tri puta sam presao igru i konacno je deinstalirao i sad oni kao izbacuju patch 1.6....svaka ima cast lol

a u principu tips i spoiler... ne morate da prelazite igru tri puta sve je gotovo identicno kojeg god boga da izaberete...kod ovoga je ubi ovoga i onoga, a kod ovog drugoga ovoga onoga i jos onoga...i onaj ending seq kod koje ti u sva tri slucaja postajes bogat i mocan , Milten postaje najmudriji u sva tri slucaja, Diego u dva slucaja postaje najbogatiji na svetu sem ako si birao Beliara kad ti postajes najbogatiji a Diego ti bude blagajnik...ORci u dva slucaja popuse osim ako odaberes unistavanje itema onda kao nauce da zive u miru...Lee postaje Genereal u sva tri slucaja...mislim stvarno se nisu potrudili narocito kad na kraju seq heroj kaze "one is certain,all will go well" u sva tri slucaja, cak i ako odaberes boga Tame Beliara..ladno

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je pravi lifesaver za sve one koji ne mogu da pronađu određene likove, monstere, lokacije na osnovu debilnih instrukcija iz questloga: "da, da, White Ripper ti je, sinko, daleko na Severu", yeah, right, olizao sam sve planine uzduž i popreko na severu igre, čak sam ga i sa ovim teško pronašao, ali vredi i za mnoge druge stvari.

http://aeons.planetquake.gamespy.com/rpgs/...tana_quest+npcs

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...