Jump to content

Arch Druid hero class, Emerald Dream and dk info :)


Silencer

Recommended Posts

Da druid nije best choise ne bi bio u tom 5v5 timu koj je prvi u toj battle grupi.

Druid ima prednost u 2v2 i 3v3 to je sigurno, a ni u 5v5 nije toliko los tu vec

zavisi od komboa sa kojim igra. Ono sto hocu da kazem je da druid od healer

klasa dominira u 2v2 i 3v3 i kolje se sa ostalima u 5v5 uz veoma blag dissadvantage.

A da je warrior imba, nije zato sto mu je kombo veoma ogranicen u 2v2 i 3v3 zbog cca.

Zashto da ne bude? Ortaci su itd itd il ko zna koji peti razlog, ima i kod nas druida u 5vs5 sa 2200+ rejtinzima al zato sto je gild tim itd itd ...

Imaju do jaja rejting jer su do jaja uigrani, skilovani i imaju gear te je mali disadvantage zbog setup-a relativno zanemarljiv.

Kako je onda do juce najbolji 2vs2 kombo bio war-druid, mnogi tvrde da je josh uvek al po meni je hunt-druid, ako je war gimpovan za 2vs2 i 3vs3. I kako je u s2 na bliz turniru pobedio ako se dobro secam kombo pala-war-shami. Pritom aj u ovom 3vs3 ima palu te je cc jako ogranicen, ali sta je sa 2vs2 sa druidom koji ne mozhe ni jedan cc da mu skine?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa? To je druidska strana koja je ista za vise komboa tj pomenimo neke od dosadasnjih "imba" komboa

war-druid

rogue-druid

lock-druid

hunt-druid

u svakom od gore navedenih imas druida sa rootom ciklonom charge-om bash-om i maim-om ali u rogue kombou imas i stun/sap/blind sa lockom fear/coil/drain/silence/devour sa hantom trap/sketer/viper/silence.

Daklem kako je to war-druid kombo postao najbolji? Eto uzmimo roga za primer, posto je isto mele i isto se mozhe rutovati al zato ima mnogo vishe disejblova od wara i nije ga tako lako cc-ovati kao wara. Da ne pominjem na sve to da je i war-druid kombo bolji od lock-druid komboa. Kako? Zasto?

Serennia je sve lepo objasnio ali avaj ... aj sto vas bole k sta neki lik sa rura drvi nego vas bole k i sta najbolji war na svetu ima da kazhe al zato nalazite za pravo da komentarisete o tome kolko je koja klasa chiterska sa vashih 1600 rejtinga.

Nije war nista manje kriv od druida sto je taj kombo dobar. Al kao sto sam dosta puta do sad napomenuo, svaku klasu treba znati igrati.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa napisao si u poslednjoj rechenici u prethodnom posto sta je sa druidom on ne moze cc da skine... pa dobro to sto ne moze da skine on nadoknadi svojim CCom to je poena bila mog posta...

a kontam da si i skontao o chemu pricham nego ti je jednostavno dosadno pa si doshao da se isprozivash/posvadjas s nekim:/ ipak 4 ujutru je

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ajmo da pricamo o imbalansu warriora koji je u skoro svakom breketu i zastupljen, a u dosta njih i neophodan, ima ga u skoro svim top rejted breketima na svetu itd itd ...

legendarno, WARRIOR je stvarno toliko zastupljen u PVP ?

warrior...

warrior...

warrior... ultimate killing machine... a za sta je to warrior jos i napravljen osim da bije ?

l2think

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

a jesi ti nauchio nesto drugo da napishesh u skoli ili vash uchiil samo da vredjate?

dodushe ti si jedan od onih sto u tudjem oku vidi trn a u svom ne vidi balvan...

Da pochastim i tebe? Vidim prizivash ...

Napusava me sto sam DRUID TOPIK pretvorio u DRUID TOPIK i govori mi da jedem kurac ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovo je topic o klasama koje ce biti u WOTLKu mozda i to u dalje razvoju wotlka a pretvoren je u topic o wajnu druida u areni nerf ne nerf... meni samo ni jasno zasto marlena dobije temp ban a ti nikad

Ne ovo je topik o druidima u woltk-u, a pretvoren je u topik o wajnu drugih protiv druida, tako da laj na drugu adresu, a shala je prvi pocheo sa neumesnim prozivanjem. I na stranu svega toga opste je poznato da na ruru ne vlada demokratija vec manjina intelektualaca kojima je ovo sto sam gore napisao jasno kao dan, a tebi ako nije preispitaj svoju inteligenciju osim ako i ti nisi u NERF DRUID fazonu pa ti se leche frustracije prozivanjem mene.

stvarno

neki ljudi imaju vise privilegija

Neki ljudi imaju manjak mozga.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne ovo je topik o druidima u woltk-u, a pretvoren je u topik o wajnu drugih protiv druida, tako da laj na drugu adresu, a shala je prvi pocheo sa neumesnim prozivanjem. I na stranu svega toga opste je poznato da na ruru ne vlada demokratija vec manjina intelektualaca kojima je ovo sto sam gore napisao jasno kao dan, a tebi ako nije preispitaj svoju inteligenciju osim ako i ti nisi u NERF DRUID fazonu pa ti se leche frustracije prozivanjem mene.

kao prvo kad neko proziva druide ne proziva tebe lichno

kao drugo to sto ti vidish sebe kao druida a ne nekog ko igra druida to je druga stvar

a ti sto sebe ubrajas u manjinu intelektualaca a ne vidish da si na ovom forumu predmet sprdnje i podsmevanja to je vec opet prica za sebe...

edit: vidim pocheli su da ti se prividjaju ljudi, koji traze nerf druida, kontam da kad spavash sanjas rulju sa parolama NERF DR00D!

ja sad nisam pominjao druide uopste niti wow nego tvoje ponashanje prema drugim ljudima koji poscuju ovaj forum... jer chim se neko ne slaze s tobom on je mentol degenerik maloumnik ili koji god vec epitet mu zalepish...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Zar jednostavno ne mozete da prihvatite da je mohican visa rasa i da svi treba da mu pusimo kurac i da trazimo jos??

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

A zasto mislis da sam i u jednom trenutku mislio da ovde neko proziva mene osim shalale koji jeste prozvao mene a ne druide?

Aj sad lepo procitaj ceo topik pa prst na celo pa opet procitaj ako ti nije najjasnije ...

Druga stvar je to sto se borim sa vetrenjachama sto drkam sve NERF DRUID drugare forumashe, al to je vishe zato sto mi ide na kurac neosnovano kenjanje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da je kenjanje nema osnove ne bi blizzard nerfovao, meni druid ne predstavlja problem u 3v3 sa RPM ako ga nadigram mogu da ga reshim bar ove druide oko 2k rating posto s 3v3 nisam igrao preko 2k ove sezone. poblem predstavlja druid u 5v5 kad igraju CC combo, i u 2v2 mi je bio problem (dodushe igrao sam sa s1 geared rogom njemu za poene) te ne pridajem tome toliko znachaja...

poenta ovih postova danas je da mi je muka da gledam kako neko nekome non stop jebe kevu govori da su tardovi i tako to... a da se to ne regulishe... dok npr se brishu bump postovi na oglasnoj tabli masa dobije warnove ako postuje vishe puta isti oglas u periodu manjem od 7 dana...

ja znam da si ti ovde vec dugo na forumu i da imash malo vishe kredita od ostalih al da si preterao preterao si...

brani ti druida koliko god oces i govori da nije prejak to meni ne smeta, dal si upravu ili nisi to nije ni bitno, ali nemoj odma za kevu sestru rodbinu i ostalo

Link to comment
Share on other sites

poenta ovih postova danas je da mi je muka da gledam kako neko nekome non stop jebe kevu govori da su tardovi i tako to... a da se to ne regulishe... dok npr se brishu bump postovi na oglasnoj tabli masa dobije warnove ako postuje vishe puta isti oglas u periodu manjem od 7 dana...

to je zato sto nece meni da daju moderator da budem :)

sadasnji modovi ni nemaju zelju da gledaju sto vise ljudi seru

jer su presli sve granice normalnosti jbg ;/

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je najjace da daju moderatore mohiju i marleni(ili vec nekom ko uglavnom napusava) pa da brisu postove jedni drugima po ceo dan...Mozda bi tad ovaj jadni forum dobio na zanimljivosti :)

Pun mi je kurac vise vasih prozivki ovde sa druidima na svakom jebenom topicu,ako igras igricu znaci da si prihvatio kakvo je stanje stvari i nema onda sta da se whinuje.Ako vam se ne svidja kakav je wow , uradite kao ja quit lepo,pa mozda i prodam acc. Cekam age of conan i warhammer kad izadju da vidim na sta ce da lice.

Sto se tice topica : Do jaja je sto vec sad najavljuju drugu hero klasu,druid populacija je u porastu u odnosu na pre-tbc.....a kad vec pricamo o potrebnim buffovima,znam masu ljudi koji su igrali druide pre-tbc i jedino zasta su bili dobri je bilo da budu FC u wsg-u(bili su beskorisni u pve totalno),pa jebiga ljudi ne moze igrica da traje 3 godine a da se nista ne menja...neko je jebao keve pre-tbc u pvp-u(tipa magovi koji 1 shotuju sa zerker buffom,paladini koji ubijaju po 3 lika odjednom,warriori koji su isto manje vise 2 shotovali)sada neke druge klase jebu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...