Jump to content

stalker - shadows of chernobyl


mind_overtaker

Recommended Posts

koja je svrha onih -cini mi se da su kao artefakti. evo konkretno, meat chunk- zuto je i nekog ludog oblika:

kad ga stavim na pojas (tj gore desno u inventory, pa onda stoji dok igram dole levo), imao na sebi neko odelo(stit) ili ne, bacim bobmu, stanem na nju i kada ekslpodira oduzme mi isto energije kao i kada nemam taj meat chunk na pojasu. btw za meat chunk pise da dodaje na health 400%

znaci ili ja ne kontam, ili ga ne koristim kako treba ili sta?

ostale nisam proveravao, ovo mi je bilo najlakse

Link to comment
Share on other sites

a moze se komotno reci da je ovo rpg koliko i oblivion :)

nego, 5 sekundi guglanja kaze

"Artifacts: Stone Blood, Meat Chunk, and Soul.

Contrary to what it may seem, these artifacts DO NOT increase your total

health. Instead, they increase your health regeneration, with Soul

giving a %600 increase in regeneration.

Downside: These 3 artifacts increase the damage you take from bullets,

ruptures (bites, scratches, etc.) and explosions by %10. Not the

most useful for combat, but can be useful for saving medkits after a

major fight."

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da se setim ali kamen taj zuti moras da uparis znaci pored njega da stavis jos neki, i onda kada te upucaju vraca ti se energija, e sad ima ono +100, i -100,tu mora da pazis kao i kod +5, -5 ono u crvenoj i zelenoj boji , recimo + ti povecava radijaciju jbg a - smanjuje ali na oklopu, kada je krv u pitanju onda stavis -100 to ja zovem "fleka" nije kamen to se nadje kada udjes dole kada ti se pojavljuju onu nevidljivi, nalazi se iza onih cisterni isto neki artifact zavisi sta hoces sto vise budzis radijaciju mozes da prolazis kroz polja opusteno ali ako ne nabudžis artifact za krv jbg puko si

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

hahahah ma ne malo sam pozurio taj arifact jbg lici na fleku, a svaki artifact ima +100,+5,+30 i -100,-5,-30,-5 u zavisnosti koji je u pitanju,, ovaj o kome ja pricam smanjuje krvarenje -100, a kada pored njega jos stavis i neki od kamena koji povecava healt, kada te upucaju energija ti se vraca sama

ali ako hoces imam suit mogu da ti posaljem sve full pa ne moras da se zezas sa tim imas upustvo gde se stavlja pa kada dodjes kod nekog cikice bice ti otvoreno da ga uzmes uzivaj i posalji mi e mail evo i slike kako izgleda

modscreeny3ym7.jpg

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...