Jump to content

Gej parada na Titov rođendan


Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko neiskusnih ljudi, to je zlo :P ne postoji ultimativna velichina za svaku ribu :) nekoj prija manji, nekoj veci :)

headpat_by_blackdahlia.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ne krvi do kolena, al pedera koje skupljaju hitne pomoci, sa rascepanim arkadama i ugruvavanjima od hladnih tupih oruzja - da. Nije ovo zemlja gde shetanje gradom u mrezastim majcama i koznim pantalonama iz kojih ispadaju guzovi prolazi neopazeno :P

To u Srbiji nije prihvaceno :P

Ti si dechko mentol .... pogledaj onaj snimak sto je neko okachio i nadji negde to shto si opisao.

I nauci da igras tog druida jadnog, chujem smeju ti se svi redom. Mada smeju ti se i u rl-u pa je logicno i u igrici ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ti si dechko mentol .... pogledaj onaj snimak sto je neko okachio i nadji negde to shto si opisao.

I nauci da igras tog druida jadnog, chujem smeju ti se svi redom. Mada smeju ti se i u rl-u pa je logicno i u igrici ...

Nebitno stim da li je lik mentol ili ne. jedva cekam da naletis na nekog pravog mentola koji ce da ti dodje na gajbu sa 5 likova da te izlomi tako da jedes na slamku narednih pola godine i kucas jednim prstom po tastaturi pa se vise nikada neces usuditi da budes bezobrazan i prema ljudima se ponasas kao prema stoci.

Ako te roditelji nisu naucili kucnom vaspitanju drugi ce sigurno.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Nebitno stim da li je lik mentol ili ne. jedva cekam da naletis na nekog pravog mentola koji ce da ti dodje na gajbu sa 5 likova da te izlomi tako da jedes na slamku narednih pola godine i kucas jednim prstom po tastaturi pa se vise nikada neces usuditi da budes bezobrazan i prema ljudima se ponasas kao prema stoci.

Ako te roditelji nisu naucili kucnom vaspitanju drugi ce sigurno.

Mozda nisu kucnom vaspitanju ali jesu da nije u redu tuci ljude bez razloga. Rekavsi ovo dolazim do zabrinjavajuce pomisli kako su tebe odgajali.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sto se price o kitama tice, pre ce biti da jedna od 10 ne bi htela, i to samo zato sto se nagledala kita i zna sta da ocekuje.

Izvuci prosek duzina dilda u tvom NGO pa nam javi.

pojebi nesto, pod hitno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, tu je ceo taj stereotip sa velicinom, i ispada da sve ribe koje dvini zna su probale veliki i znaju da im ne prija.Sto je super i cekamo slike tih iskusnih ortakinja.Spika:

"cao svidjas mi se/sladak si/ ili (Joker special) trazim novi model!?"

"e i ti se meni svidjas, slatka si, ali imam kitu 21 :("

"Jao, bedak, steta, bash si sladak, nista cujemo se."

WAT!?

@dvini Ala se primas jbt, namerno sam potegao NGO :) Lakse malo, nemam nista protiv tebe.

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

Mohi realno samo na ovom forumu si smorio u trenucima 5+ likova svojom pricom pa ono sto De1 prica i nije toliko u domenu fantastike.

Smorilo i mene u jednom trenutku 47,71% glasachki sposobne srbije pa im ne pretim batinama.

otprilike taj neki fazon, ko se kurci, treba da zna da leti:) a da je bez razloga, nije bas:)

Po toj logici bi imali razloga tebe da peglaju zbog emo cowera.

Pa ja ne idem i ne tucem ljude niti sam ikada bio za to, da jesam sad bi ti donosio banane na intenzivnoj nezi.

Nije ni hitler drajvao tenk ali je bio gori od onih koji jesu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hmm...ima nesto zajednicko svim topicima o pederima na ruru

-svaki se protegne na 5+strana.

-na svakom se desi catfight izmedju bar dva forumasa(najcesce involvd=mlohi,dvinti,dei,vuflgar...).

i ne,ne zameram vam,svi se mi razlikujemo na svoje nacine.svako ima prava na sopstveni izbor.

jel idete zajedno?ponesite kamerice i fotoaprate:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

emo cowera? ne razumem te.

sta god da si hteo da kazes (a nadam se da ces mi objasniti sta je emo cower i na sta se odnosi kod mene), ne valja ti logika. ako ti nekom u diskusiji, *koje god argumente on imao i koliko god razlicito ili cak i gluplje razmisljao od tebe ili bio neprijatan ili sta god* kazes da je retard ili nesto tog tipa, ti si ga uvredio i po meni je to njemu sasvim adekvatan legitimitet da uzme da te pegla, a da li ce, to zavisi od njegovih tripova i temperamenta. ne mogu dalje da obrazlozim posto ne razumem izraz emo cower, ali ako je to neka moja osobina ili stav ili sta god, opet ti ne valja paralela, posto ti aktivno dodjes i poseres se po nekome preko mere, ja to nikad ne radim. za sest godina na ruru, jednocifren broj puta sam nekog uvredio ili prevrsio granicu neke diskusije i da me je taj neko prebio, bilo bi mi zao sebe:) ali se ne bih bunio. dakle, ne znam da li si shvatio da uopste ne govorim o stavovima, podjebavanju, pristupu diskusiji, nacinu vodjenja diskusije, nego o prostim uvredama koje ti vrlo lako potezes. jebiga, nisam ni ja etalon za etikeciju ili, na kraju krajeva, bilo sta u univerzumu (a ovde probaj da razmislis pa ces skontati da taj etalon nisi ni ti), ali po mom nekom poimanju, koje moram da imam jer sam drustveno bice, meni je dosta stvari koje ti izgovoris jako jako jako jako jaaaako:) drsko i preko mere. a u velikom procentu stvari se slazem sa tobom. nadam se da sam pojasnio.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na onaj emo cd cover koji si pravio u smislu, ako ja nekoga nerviram sto se gnusham i pljujem ljude koji su radili ono sa snimka onda ti isto nervirash takve neke ljude tim coverom i po toj nekoj logici ja bi trebalo da dobijem batine sto pljujem ljude koji bi tebe tukli zbog tog cd covera?

Jebiga moderno je doba, ja u jednoj rechenici imam 50% shanse da upotrebim rechi tipa mentol retard teletabis umobolnik i sl i non stop su neke prozivke i irl i na netu. Tako da sa mog stanovista to nisu prozivke za fizicki obracun osim ako je ta osoba tolko intelektualno inferiorna da je jedini nachin da odgovori na prozivku da se bije, a to opet govori o toj osobi. Gledajuci tako ja sam jednom prekrshio meru i to je ja mislim kad sam nekome odgovorio sa keva prozivkom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

te su najgore [:0]

what yo' say about my momma?

588201023_small.jpg

kako gotivim likove koji se brecaju na to..."sve mi diraj brateeee, samo kevu ne!1"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...