Jump to content

Potpisan ugovor


Recommended Posts

Sad bash chitam odredbe onog energetskog sporazuma,na bukvalno svakom nivou je popushteno Rusima.

Dobijaju zemljishte za dz,ne oporezavaju im materijal,ne ocarinjuju uvezeno,u troshkovima uchestvuju zajednichki,NIS prodali za neku bedu od para...

Srspka strana ima samo obaveze,a Ruska benificije.Mislim nije da je sad tu bash extra loshe,ima i povoljnih strana,ali moglo je mnoooogo mnooooogo bolje da se prodje.

http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/dokument...ja.php?id=81909

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sad bash chitam odredbe onog energetskog sporazuma,na bukvalno svakom nivou je popushteno Rusima.

Dobijaju zemljishte za dz,ne oporezavaju im materijal,ne ocarinjuju uvezeno,u troshkovima uchestvuju zajednichki,NIS prodali za neku bedu od para...

Srspka strana ima samo obaveze,a Ruska benificije.Mislim nije da je sad tu bash extra loshe,ima i povoljnih strana,ali moglo je mnoooogo mnooooogo bolje da se prodje.

http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/dokument...ja.php?id=81909

:D ok smo prosli, bolje kurac u ruci, nego picka na grani.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

doso putin rekao aj sad da vidimo sta vi mozete da uradite za nas

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sad bash chitam odredbe onog energetskog sporazuma,na bukvalno svakom nivou je popushteno Rusima.

Dobijaju zemljishte za dz,ne oporezavaju im materijal,ne ocarinjuju uvezeno,u troshkovima uchestvuju zajednichki,NIS prodali za neku bedu od para...

Srspka strana ima samo obaveze,a Ruska benificije.Mislim nije da je sad tu bash extra loshe,ima i povoljnih strana,ali moglo je mnoooogo mnooooogo bolje da se prodje.

http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/dokument...ja.php?id=81909

Volim ove eksperte iz dnevne sobe koji znaju koliko je dobro moglo da se prodje. Pretpostavljam da imash dugogodishnjeg iskustva u medjunarodnoj politici?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

evo konachno nadjoh vremena da prochitam sve. cena je mala, al to se i moglo ochekivati sobzirom da nije bilo bolje ponude i sobzirom na verovatnotju josh nekih dealova koje ne znamo. meni smeta samo chlan 4 shto pomenuta trasa nije vetj u celosti dogovorena jel time imamo jasnu sliku prihoda i propusne motji ovako iz pregovora sa drugim drzhavama i gasproma exluzivnost toga shto gasovod prolazi kroz nas mozhe samo da opada.

a sto dobijamo gasovod kroz nashu zemlju? to je valjda isto gubitak

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa shto se tiche ovog plavog potoka iliti njegove juzhne grane zna se samo turska-bugarska-srbija tako da dakako zavisi gde tje itji dalje .. koliko sam skapirao turska josh nije 100% sigurna. malo ljudi zna da srbija platja 100milki evra godishnje bugarima za transport gasa kroz nju tako da nije bash nebitno gde tje itji dalje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

400 miliona za nis, brate jel su oni retardi potpuni, koshtunica retar, tadic retard velja retar. vlada debila, idioti.

tehnichki gledano nama ce pare od nisa tek da se vrade znachi za 30 godina, ali kupili smo stabilnost snabdevanja gasa, budalashtina, da im jebem mater ja malo, ko zna koliko su stavili u svoje dzepove, jebo im ja pas mater, shto ga nisu prodali za dolar, kad vec ide, nek ide.

a onaj debil dinkic, je na vreme oprao ruke od cele priche i kao gledao sa strane i kenjao, kao videcu ja da li je to dobro ili ne. reci sad budalo, da su lopine.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

(nezvanichna) ponuda OMV je bila 600 mil, bez investicija. rusi su dali 400 + 500 mil .. al ne mozhesh da gledash samo kroz kesh jebote .. ko da ne gledash shta mi pishemo. jeste malo al nije da si imao izbora. to da su ukrali to nikad netjesh znati sa aspekta da kompanije nisu duzhne da daju liste svojih akcionara u celosti (po toj nekoj nezvanichnoj prichi Putin je najbogatiji chovek u evropi sa 58 milijardi jel poseduje 48% akcija Gasproma i josh neke akcije preduzetja koje se bave energijom u Rusiji).

kad prodajesh neshto ne vredi to neshto koliko ti mislish da vredi nego koliko je druga strana spremna da ponudi za to.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

niko nista nije nudio jel nije bilo nikakvog tendera to enzvanichno zajebi, to su oni pustili buvu da bi prodali po maloj ceni,tj da bi imali enko opravdanje, ako enshto vredi toliko malo, nemoj ga ni prodavati,nije da nam ej neka frka za kesh. ne mozesh ti ceniti da neshto vredi 4 milke, pa kao zajebao sam se, mislim ako si se za toliko zajebo ti si neki finansijski retard, nestani molim te.

pa ako nisu uzeli nishta onda su josh vece budale:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

at dino:

pa jašta, ameri i švabe su nam uvek bili veći prijatelji.

at urgh:

naši stavili pare u džep?! NEMOGUĆE!!!

at G:

niko nije bezbedan od migse [:D]

at topic:

nisam siguran šta da mislim. tolika frka nastala oko prodaje nis-a rusima, a niko ništa nije rekao za sartid, brda preduzeća koja su bila profitabilna i niz banki. ortakov ćale je bio jedan od direktora jubanke i kada su je prodali alfi čovek je dao otkaz sa rečima da su lopine od ovih u banci do najviših u državnoj vlasti. prodali banku koja je poslovala u plusu. čovek koji je završio ekonomiju in top of the class i bio jedan od najvećih zagovornika petog oktobra (mnogo pre petog oktobra) ne izlazi na glasanje već pet godina.

verujem da se ne bi toliko galamilo da je kupio omv za manje para. to je moje mišljanje.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

(po toj nekoj nezvanichnoj prichi Putin je najbogatiji chovek u evropi sa 58 milijardi jel poseduje 48% akcija Gasproma i josh neke akcije preduzetja koje se bave energijom u Rusiji).

glupa pricha jako... putinu ne treba lova, njemu je dupe zinulo za power :)

Link to comment
Share on other sites

glupa pricha jako... putinu ne treba lova, njemu je dupe zinulo za power :)

"Power. That's the only thing worth going for. Forget money. Power comes with money. Forget chasing skirts. You got power, the skirts chase you. Even that dumbfuck Jack Kennedy. Even he knew that." [^]

btw pushi kitu za ono shto si me opanjkavao kod kolege :P :(

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Srpskoga naroda? [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...