Jump to content

Pozzz svim Old Cs igracima


-genome-

Recommended Posts

Pozz svima koji se secaju ljudi iz stare srpske CS scene, posto nismo dugo igrali nista ozbiljno, a pogotovo neki turnir, pitao bi ljude koji su za varijantu da se vide i dogovore da odigraju neki turnir samnom i Guliverom (ako nas se secate), cisto zezanja radi, da pokazemo ovim klincima sta radi old school...Nek se javi neko ko je zainteresovan, fale nam trojica... Ko hoce da to odradimo nek pise na vuchina_1985@yahoo.com

POZZZZZZZZZZZ

Link to comment
Share on other sites

Evo nas ljudi tu smo... Hvala na pozz komentarima... Samo odma svima da se izvinem sto ne odgovaram odma na poruke, radim non stop, kako je kewl kad vidim da ima ikog ko je odgovorio na topic, uzeleo sam se starog dobrog CS-a i bilo bi do jaja kada bi neko organizovao neki old fazon turnir, tipa ceo dan u igraoni, samo jedna ekipa igra, ona bleja pred meci i ... ma sta smaram vise, dobro znate kako je to...

Ostavio sam vam svima e-mail u prvoj poruci pa ko god posalje nesto u vezi CS-a, dacu mu broj moba pa nek se javi ako hoce da pravimo neku ekipicu...

Josh jedan pozzz svima, pa se vidimo nadam se...

Link to comment
Share on other sites

spomenuo si paviljone ?? ooo neee, pazi se sad... neces moci da spavas ... neeeeeeeee

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ne znam brate koja je to igraona kod paviljona, bar se ne secam... Mi sad idemo u 70-om bloku u neku igraonu, ali je malo smor, uglavnom se igra ona dota, retko kad neko upali CS, a to me smara do jaja... Ako neko hoce na CS, nek dodje veceras, to je u jedinim belim zgradama u 70-om bloku, "throne" igraona...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...