Jump to content

Patch 2.4.0 Information


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Daily Blue

Season 2 Gear available for honour (same price as S1) when season 4 starts (src)

when Season 4 starts, will Season 2 gear be available for honor?

That's the plan.

It means that Season 1 gear will no longer be available. Season 2 will take its place on the honor vendors for the same price that Season 1 gear is now."

...

Btw jel razume neko u cemu se radi ovde ?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Sranje za prizmatike. Ode mi biznis u kurac :(

edit: Kad se beshe ochekuje ovaj patch? Da spichkam zalihe materijala. ;)

sam kraj februara ako se ne varam

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Pravom logikom, treba da povecaju duration ciklona na 7 sekundi (da podleze diminishing returnu) i da ga pretvore u magic efekat. To bi donelo balans druidima :)

Ne razumem bash ovo najbolje ... ciklon i sad podlezhe diminishing returnu. Nema svaka klasa dispell, te u 2vs2 opet imas odredjeni imbalans te si odredjenim komboima olaksao da dobiju druid kombo, a drugima otezhao.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem bash ovo najbolje ... ciklon i sad podlezhe diminishing returnu. Nema svaka klasa dispell, te u 2vs2 opet imas odredjeni imbalans te si odredjenim komboima olaksao da dobiju druid kombo, a drugima otezhao.

Pa gledaj na to ovako, arena season 3 sam igrao samo 2 nedelje, jednostavno nisam vishe hteo jer mi je pukao kurac zbog druida u 2v2.

2v2 sam igrao sa disc priest-om, ono, napravili fresh tim, do 1700 rating XY:0 win-loss ratio, od 17XX krenule ekipe druid + <insert class>.

To obichno izgleda ovako, arena krene, upecam npr, warriora, ne vidim drugog, znachi druid, charge warrior -> druid izadje iz stealth-a -> intercept druja -> i krene neki nuke-spam -> entangle -> medallion -> entangle -> cuti i trpi -> entangle -> diminishing na entangle -> cyclone -> cyclone -> cyclone -> DR na cyclone -> feral charge -> bash -> entangle -> entangle -> entangle -> cyclone itd itd.Reflektujem ja po koji roots, ali hebiga, on samo promeni formu, za cyclone i nemam rage-a da reflectujem vishe.Da ga moj priest mana burnuje, ne mozhe. -.-

On samo to radi dok njegov dps anusrape-uje mog healer-a.Poslednji put kada sam igrao 2v2, je bila druga nedelja s3, i tada sam igrao 8 partija (rating je bio 1790), od 8 partija, 2 pobedio, 6 izgubio, 6 su bile druid warrior ekipe, sve razlichite ekipe, warrior su imali i s3 shoulderke i s3 wep.A gubio sam po 15-18 ratinga.

Pukao mi je kurac posle toga pa sam disbandovao sve timove i nisam vishe hteo da igram warriora.

Ljudi su me pitali shto ne nadjem druida, ja necu da igram neke izfolirane ghey ezmode (warr/druja) kombinacije, tipa autohit -> /afk dok se ne zavrshi partija.Meni je cilj da usavrshim play-style.

2v2 arena se sve vrti oko locka i druida, ako nisi neshto od ova dva, gtfo.

Paladin/warrior ekipe dobijamo, jeste da traju duzhe, hebiga, mana burn =P, ali dobijamo, isto tako warr/shaman, SP/rogue i mage/lock su nam bili problem.

Edit:

/stopcasting Wall Of Text =P

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Nisam mnogo razmisljao na tu temu posto se meni svidja kako je :D

Ali ne mozes tu mnogo sta uraditi posto je cc jedini druidov efikasan nacin da nekoga drzi zivim posto mu direktni hilovi nisu efikasni kao ostalim hilerima te ces nerfom njegovog najboljeg cc-a previse nerfovati celu klasu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...