Jump to content

PPRIJAVE za KGB Online w2008


iggy_bus

Recommended Posts

Evo zelim da objavim da ce od sad pa do kraja meseca teci prijave za KGB Online Winter Tournament 2008 CS 1.6.

Prijavicete svoj tim tako sto cete poslati mail na:

prijava@kgb-hq.com

Subjet mail-a treba da bude ime ekipe

Mail treba da sadrzi sledece podatke:

1) Tacan i skracen naziv ekipe

2) Drzava

3) Petorka (ime, nick, prezime, grad) - MAX 5

4) Izmene (ime, nick, prezime, grad) - MAX 2

5) Kontakt (msn, mail, MOB)

LISTA prijavljenih timova bice objavljena kad se zavrse prijave. Organizatori ce odabrati 8 nosioca i ostale 24 ekipe. Nece biti challenge-a jer su organizatori prosle godine pokazali da su kompetentni da odaberu prave ekipe jer je svaka ekipa koja je trazila challenge i izgubila.

PRAVILA takmicenja bice objavljena nakon objave konacne liste ucesnika.

SISTEM takmicenja bice objavljen nakon objave konacne liste ucesnika.

NAGRADE ce biti od sponzora Cooler Master, AMD, ATI i Computer Land i bice mnogo jace nego prosle godine i takodje ce biti objavljene sa konacnom listom ucesnika.

Nemojte mene cimati niti na PM niti na MSN vec posaljite mail sa gore nabrojanim podacima.

GL ^ HF ;)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato sto u srbiji nema ni 32 ozbiljne ekipe a kamoli 64....prijavio bi se ko god bi hteo....i pola njih bi odustalo :D 32 je sasvim dovoljan broj

Pa mozda se prijave neke ozbiljne ekipe iz inostranstva.

Nekoliko pitanja:

1. Koliko traje turnir

2. Da li je OK igrati iz igraonice.

3. Ako je pod 2 potvrdan odgovor, da li moze vise ekipa iz iste igraonice i da li bi organizatori izasli u susret da se termini ne poklapaju?

default.png
Link to comment
Share on other sites

ti pretpostavljam mislis na bosnu crnu goru hrvatsku :Du srbiji ima hm 5 aktivnih ekipa

a srbija je po broju stanovnika najveca od svih tih : Dtako da eto ti : D

2.moze da se igra iz igraona :D mozes igras odakle hoces :D

3.pa verovatno ce moci obavestis organizatora da npr odloze mec ili da se pomeri ne bude u prvom terminu nego u drugom :D

1. turu nemam pojma :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Poslao sam prijavu,tako da gavro ne morash ti :D

jasno ! :D

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

pa dobro sto se tice bih, mkd i hr, tu su eu4ia, simplex i n'core, tako da je sasvim ok ;) jer su vrh u tim drzavama,

a mogu da dodju slovenci, slovaci i madjari ali ping.....bugari nece jer "nemaju konkurenciju"(mania) itd...uglavnom, screw them, mi cemo da se igramo sami, dosta je ;)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

Prijavljeno je oko 90 ekipa, ipak ce se igrati 64 sistem

ali omg 90 ekipa za 3 dana ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa da ali ja sam vec sracunao da i u sledecih dan i par sati nece biti vise :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...